Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

AD ειναι τελικα η Jinx

Δευτερο σερι μετα τον Lucian , meh

 

http://oce.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-reveal/jinx-loose-cannon-revealed

Ενώ ο lucian μου άρεσε στα χαρτιά, στην πράξη όχι τόσο. Και η Riot πρέπει να το πήρε χαμπάρι αυτό οπότε πάει να το φτιάξει (ή μάλλον να το μπαλώσει). Τέσπα, μετά έρχεται shao on ή πώς στο διάλο λέγεται αυτός ο δράκος και θα είμαστε χαρούμενοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποτε, στα low elo που ειμαι ban-αρανε μονιμως blitzcrank και γελουσα. Διοτι αν αυτος που θα παρει blitz δεν ειναι smurf, δεν πεσει σε τραγικα ανιδεους αντιπαλους, ή δεν ειναι πολυ skilled τοτε ειναι σαν να παιζει με 4 η ομαδα του. Κι επειδη στα low elo η μονη ρεαλιστικη πιθανοτητα σε σχεση με τις τρεις παραπανω, ειναι να πεσει σε αντιπαλους που δεν ξερουν να προστατευονται απο blitz (το οποιο και παλι σπανια συμβαινει), πραγματικα δεν εβλεπα το λογο να ειναι 1ο/2ο ban.

 

Τωρα, για καποιο λογο, πραγματι δεν ban-αρεται τοσο συχνα και γινεται το αλλο. Pick-άρεται οποτε δεν ban-αρεται. Παντα. Και καταληγω απο εκει που γελουσα να κλαιω, ειδικα αν το pick ειναι στο δικο μου team. Σπανια να δεις σοβαρο blitz, οι περισσοτεροι πιανουν τοσο αερα για να εχουν και οταν μετακομισουν στον Αρη. Κι αν δεν περασει grabs ειναι απλα αχρηστος, οποτε no supp/gg wp. Για να μην πω για την περιπτωση που περναει grabs αλλα συμφερουν αυτον που τραβαει και οχι το team του blitz. Να εχει το adc του blitz 100hp, το αντιπαλο adc 1000 (και να καθεται προκλητικα εκτεθιμενο σε grab του blitz), και ο blitz να τον τραβαει...

 

YΓ. Καλα, 2ο συνεχομενο adc η riot? Tην παλευουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μια female champion χωρίς βυζιά μπαλόνια 

Ικανους τους εχω να βγαζουνε κανα skin που να την δειχνει τελειως διαφορετικα και σε αυτο τον τομεα που λες  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Base range χαλια, με τα skills ομως γινεται απτους πιο ranged adc's.

Aπτην αλλην δεν φαινεται να εχει escape skills/mobility. Eχει το w που ειναι τυπου cc, αλλα ειναι skillshot.

 

Τα skills της ειναι AP/AD? Αν ειναι ΑP λογικα θα συμφερει blue build.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται να έχει περισσότερες προοπτικές από τις αποτυχίες Quinn -Lucien, λόγω steroids - cc. Κι εμένα μου φαίνεται σα μια καλύτερη Tristana.

 

Επίσης τρία κινεζόπαιδα και ο xPeke στο client screen σήμερα, πάμε ρε xPeke...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...