Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποτε θα βγει εκεινη η γ@μημενη Riot να πει: Λοιπον Μ@λ@κες στα ranked παιχνιδια τα lanes πανε με το pick order και οχι οποιος κανει call πρωτος!!Γιατι να εχω εγω τον troller στην ομαδα μου επειδη δεν πηγε adc ή οποιαδηποτε αλλο lane επειδη του το πηραν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα, ναι ειναι ωραιος champ, ο επομενος μου μολις βγαλω 6800 IP. Αν και αμφιαταλαντευομαι μεταξυ αυτου και της Vi.

6300*. Δε ξέρω αν γενικά βάζεις RP, αλλά: Η Vi ήταν 50% off στα RP πριν 4 μέρες.

Ποτε θα βγει εκεινη η γ@μημενη Riot να πει: Λοιπον Μ@λ@κες στα ranked παιχνιδια τα lanes πανε με το pick order και οχι οποιος κανει call πρωτος!!Γιατι να εχω εγω τον troller στην ομαδα μου επειδη δεν πηγε adc ή οποιαδηποτε αλλο lane επειδη του το πηραν?

Απάντησες μόνος σου! :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε φτασει στο 45. μας παιρνουνε το baron και ερχονται 5v5 στο nexus μας να παρουνε το game.παιρνουνε τα 2 turret και το μισο nexus. κανουμε μια εξοδο του μεσσολογγιου μενουμε εγω με lux και ενας jax και στην αλλη ενας draven low hp. o jax λοιπον παιρνει απο πισω το draven και μαφηνει μενα με 4-5 creep waves superminions. τον ηπιαμε απ τα μινιον. τι να του πεις? και δε τον προλαβε κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει απειρο attack speed οταν κανει Ulti και οταν εχει γεματο Blood Well

Αν πας και botrk πιο απειρο :)

 

Ποτε θα βγει εκεινη η γ@μημενη Riot να πει: Λοιπον Μ@λ@κες στα ranked παιχνιδια τα lanes πανε με το pick order και οχι οποιος κανει call πρωτος!!Γιατι να εχω εγω τον troller στην ομαδα μου επειδη δεν πηγε adc ή οποιαδηποτε αλλο lane επειδη του το πηραν?

Νομιζω οτι το ειπε. Pick order >> call order.

 

ssns duo q?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε θα βγει εκεινη η γ@μημενη Riot να πει: Λοιπον Μ@λ@κες στα ranked παιχνιδια τα lanes πανε με το pick order και οχι οποιος κανει call πρωτος!!Γιατι να εχω εγω τον troller στην ομαδα μου επειδη δεν πηγε adc ή οποιαδηποτε αλλο lane επειδη του το πηραν?

Το εχουν ηδη πει, βαριεμαι να βρω το λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμπειρο support αναζητά έμπειρο adc για silver.

 

Με τον όρο "έμπειρο" εννοώ συστηματικό παιχνίδι, όχι "έχω 2 adc που τα παίζω που και που", "μαθαίνω τώρα για να παίρνω KEELZ", "παίζω όλες τις θέσεις οπότε κλάιν". Δε με νοιάζει το ratio, απλά να ξέρει να farmάρει και να παίζει διάφορους champs.

 

Στείλτε ΠΜ εδώ ή in game.

 

Επίσης για σύγχρονο, σοβαρό jungling ποιόν προτείνετε ανάμεσα σε Aatrox και Zac?

 

ΥΓ. Ο Lee Sin είναι πέρα από τις δυνατότητές μου και δεν ξέρω καθόλου τη θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε μια elise εναν noc και κανε αυτο που κανει και ο μετεορς παρε farm απο τα λανε οσο και ασχημα να μ ακουγεται αυτο οταν παιζω top lane οσες φορες με κανανε carry jungler μαζευαν το farm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6300*. Δε ξέρω αν γενικά βάζεις RP, αλλά: Η Vi ήταν 50% off στα RP πριν 4 μέρες.

 

Απάντησες μόνος σου! :P :D

RP δεν βαζω ακομα κι αν ερθει να μου πει η riot οτι θα με παει Diamond με 401 RP. Και λεω 401 γιατι αν μου πει 400, το δεχομαι καθως ακομα εχω αυτα που σου δινει bonus σε καθε νεο account:D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RP δεν βαζω ακομα κι αν ερθει να μου πει η riot οτι θα με παει Diamond με 401 RP. Και λεω 401 γιατι αν μου πει 400, το δεχομαι καθως ακομα εχω αυτα που σου δινει bonus σε καθε νεο account:D

Ok then, άρα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δοκιμάσεις και τους 2 Champs σε λογαριασμούς φίλων/γνωστών, και να δεις ποιος σου αρέσει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Tobajara

 

Δεν ξέρω αν θα σε ενδιέφερε Vi,Jarvan παίζω στο silver και κάνουν stomp.Θα μου πεις είσαι plat και κάνεις smurfing.

Δεν ξέρω τους θεωρώ ψιλό-op.Εύκολα πέρνουν kills,αρκετό snowball και δεν είναι και banned σχεδόν ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε θα βγει εκεινη η γ@μημενη Riot να πει: Λοιπον Μ@λ@κες στα ranked παιχνιδια τα lanes πανε με το pick order και οχι οποιος κανει call πρωτος!!Γιατι να εχω εγω τον troller στην ομαδα μου επειδη δεν πηγε adc ή οποιαδηποτε αλλο lane επειδη του το πηραν?

Το 99% αυτων που τρολαρουν με το "i said first", το ξερουν το policy. Βασικα δεν ειναι policy, απλα προτροπη της riot προς τους παιχτες.

 

Προσφατο queue μου:

Ειμαι 3rd pick και λεω jungle. Κλασματα δευτερολεπτου πιο πριν το ειχε πει και το 1ο pick οτι θα παει jungle. Πεταγεται το 5ο pick -που στο μεταξυ ειχε πει top- και αρχισε να rage-αρει "its pick order noob, go supp and stfu", επειδη επεμεινα να παω jungle (δεν ειπα "i said first", ειπα απλα "let me jungle pls").  Και μιας που μου την εσπασε λεω, "ok i am top".

Και τι απανταει ο θεουλης? "i said first top, gtfo from my top"... :devil:

Ξερουν καλα τι ισχυει απλα καθε φορα λενε οτι τους βολευει για να πανε εκει που θελουν.

 

Ok then, άρα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δοκιμάσεις και τους 2 Champs σε λογαριασμούς φίλων/γνωστών, και να δεις ποιος σου αρέσει περισσότερο.

Αatrox επαιξα τη πρoηγουμενη βδομαδα που ηταν free. Mια χαρα ωραιος. Vi θελω να παιξω τωρα, πριν ξοδεψω τα IP που με τοσο κοπο συγκεντρωνω. Θα μπω με account κανενος φιλου απευθειας ranked να δω τι ψαρια πιανω με την Vi :devil: kidding

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...