Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nταξει

 

Επαιξα JiNx στον PBE , ειχα καιρο να παιξω τοσο fun champ

Τα νουμερα της ειναι σιγουρα broken , δεν υπαρχει περιπτωση να μην φανε nerfs

 

Maxαρωντας Q κ κρατωντας τα stack ειναι σαν να εχεις ενα free PD , απο 0,7 atk speed σε πεταει στο 1,5 οταν εχεις minigun

Το rocket range ειναι ωραιο , το splash damage ειναι υπερβολικο οπως και οτι procαρει Spellblade , επισης το switch procαρει κ το tear

 

To W εχει απειρο range κ projectile speed , αν κ κανει hit οτι χτυπησει πρωτο . Εχει χαζο AD ratio και ειναι δυσκολο στο να το δεις

 

To E εχει χαζο base damage αλλα AP ratio , δεν με τρελανε σαν spell

 

Το Ulti της εχει αρκετα καλο hitbox αλλα το % health dmg που κανει ειναι αστειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το 1.4 ratio sto W και το 130% maxarισμένο minigun... I don't know. Λογικά θα έρθει νερφαρισμένη live.

Κατα τα άλλα εκτός απο το slow του w στον πρώτο που θα χτυπήσει έχει και το root απο το Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζεύοντας βίντεο, έπεσα πάνω σε αυτό http://www.youtube.com/watch?v=hgdNAtgB5pA

 

Παρατηρώ ότι έχει πολλά likes αλλά είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό. Ξέρετε τπτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμε

 

Οτι δεν υπαρχει κατι τετοιο οσο κ να ψαξεις

Αλλα "hacks" υπαρχουν , οχι για RP , οχι για Champs , οχι για να πας αυτοματα Challenger

 

Απλα κι εσυ θα εισαι ενας απο αυτους σε λιγο καιρο που θα στειλουν ticket στο support οτι εχασαν το account τους ΚΑΠΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά εκεί που σου λέει να μπεις και να κάνεις sign up, του δίνεις όλο το account σου, από οτι κατάλαβα. 

Αυτό που λες, λέγεται phising, δεν έχει νόημα στην προκειμένη περίπτωση μιας και δε κάνεις sign in αλλά sign up, οπότε ο τύπος να κλέψει τι? Level 1 accounts? Προφανώς ο σκοπός του βίντεο είναι να μαζέψει referrals.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαθος διατυπωση δικη μου ... εχω ζητησει password στο email μου .... :)

 

Εχουν περασει αρκετες ωρες ... απο χθες το πρωι το ζητησα ... δεν ερχεται τπτ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα emails απο το " I Forgot my password " ερχονται κατευθειαν , η τουλαχιστον εντος 5 λεπτων

Τσεκαρε junk κτλ κ αν δεν εχει ερθει κανε ticket

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει τροπος να κανω spectate καποιον που δεν εχω στην friendlist μου?

 

Aπο το lolnexus μου κατεβαζει ενα προγραμμα, το lolreplay, αλλα δεν δουλευει για το σκοπο που θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...