Προς το περιεχόμενο

Η Mozilla κυκλοφόρησε την έκδοση 3.5.4 για τον Firefox


Daimon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μα πρωτη φορα μου συμβαινει να μην μπορω να δουλεψω τα συμβατα addons οσα χρονια χρησιμοποιω firefox,δεν καταλαβαινω τι παιζει,ξαφνικα χανονται τα εικονιδια και πρεπει να κανεις επανεκκινηση για να εμφανισθουν,δεν ανοιγουν τα λινκς,εν πασει περιπτωσει ξαναβαλα τον 3.5.4 και θα ξαναδοκιμασω σε μερικες μερες αργοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εβαλα σημερα το πρωι τον 3.6b1 αλλα μετα απο πολλες προσπαθειες να τον κανω να δουλεψει σωστα εστω και μονο με τα συμβατα addons,τον εβγαλα.

ειναι γεματος bugs και δεν μπορω να καταλαβω γιατι τον εβγαλαν για κατεβασμα πρωτου διορθωσουν τα αδιορθωτα.

 

μα είναι beta ... μόνο πειραματόζωα χρησιμοποιούν beta εκδόσεις ... ιδικά σε φυλλομετρητή ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δω πότε θα πάμε επιτέλους στην 3.6 έκδοση...

 

Firefox 3.6 beta for Windows 7

 

http://www.winmatrix.com/forums/index.php?/topic/26763-firefox-3-6-beta-for-windows-7/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Microsoft Security Essentials. Σε ένα netbook (περισσότερο) και σ ένα laptop (λιγότερο) κολλούσε στιγμιαία ο FF μόλις ολοκληρωνόταν ένα download, όταν έγραφα κάποιο post σε forum και σε διάφορες τυχαίες σελίδες όταν φόρτωναν.

 

Ευχαριστώ.Ρώτησα γιατί σε εμένα το δικό μου (Antivir) πάει στο 40-50% μόλις πρωτοφορτώνω τον firefox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και εγω κατι,

Ειχα τον 3.0.χχ και τραβηξα ενα backup με 2-3 τροπους τα bookmarks μου.

Οταν τα περασα στον 3.5.4 μου εβγαλε το bookmark toolbar σωστα αλλα στην λιστα των bookmark που ειχα καμια 70 σελιδες αποθυκευμενες μου εβγαλε μονο τισ 14 πρωτες που ειχα!

Υπαρχει τροπος να γλυτωσω τις υπολοιπες ή να γυρισω σε παλι εκδοση πχ 3.0.15??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ.Ρώτησα γιατί σε εμένα το δικό μου (Antivir) πάει στο 40-50% μόλις πρωτοφορτώνω τον firefox.

Μιας και πλέον αντικατέστησα το Essentials με το (Avira) AntiVir είπα να το τσεκάρω γι αυτό που λες και δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο (ούτε στο netbook που γενικώς δεν την πολυπαλεύει). Max έπιασε 15-20% (το avguard.exe) για ελάχιστο χρονικό διάστημα (Firefox 3.5.4).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και εγω κατι,

Ειχα τον 3.0.χχ και τραβηξα ενα backup με 2-3 τροπους τα bookmarks μου.

Οταν τα περασα στον 3.5.4 μου εβγαλε το bookmark toolbar σωστα αλλα στην λιστα των bookmark που ειχα καμια 70 σελιδες αποθυκευμενες μου εβγαλε μονο τισ 14 πρωτες που ειχα!

Υπαρχει τροπος να γλυτωσω τις υπολοιπες ή να γυρισω σε παλι εκδοση πχ 3.0.15??

να γυρισεις στην προηγουμενη και να κανεις backup τις ρυθμισεις,προφιλ κ.λ.π. με 2 κλικ με το moz backup και μετα να ξαναπερασεις οποια εκδοση θελεις κανοντας restore με τον moz backup το προφιλ που εχεις αποθηκευμενο μεσω αυτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

γιατί όλοι νομίζουν ότι μιλάω για την beta? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να γυρισεις στην προηγουμενη και να κανεις backup τις ρυθμισεις,προφιλ κ.λ.π. με 2 κλικ με το moz backup και μετα να ξαναπερασεις οποια εκδοση θελεις κανοντας restore με τον moz backup το προφιλ που εχεις αποθηκευμενο μεσω αυτου.

 

Αυτο ειναι το θεμα οτι με το mozbackup το εκανα και δεν περιμενα οτι θα ετρωγα τετοιο ακυρο.Και ειχα δοκιμασει και με χειροκινητο backup αλλα και εκει τα ιδια.

 

Fixed: Ειχα κρατησει .json και με αυτο μου τα εβγαλε κομπλε.

Παλι καλα που ειχα κρατησει τα παντα ολα!!!Καλο το mozbackup αλλα με ιδρωσε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...