Προς το περιεχόμενο

E-book reader?


kotlid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

#nzeppos καμια ενημερωση για το kindle ποτε παραλαμβανεις ?

 

Εχμ; Δεν κατάλαβα; Τι να παραλάβω;

 

ναι, ειναι εντυπο, απο 0,76 λεπτα, το ψηφιακο μακραν ακριβοτερο,

 

Άστα να πάνε. Τουλάχιστον το ψηφιακό το παραλαμβάνεις αμέσως και δεν περιμένεις 1-2 βδομάδες. Μεγάλη διαφορά στην τιμή πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το Kindle. Έκανε μια εβδομάδα από την ημέρα παραγγελίας. Είμαι επαρχία οπότε Αθήνα μπορεί να είναι καμμια μέρα λιγότερο. Συνολικό κόστος 153 ευρώ. Τώρα έχει μπει στη φόρτιση αν και είχε κάμποση μπαταρία από τη μάνα του. Είναι πολύ ελαφρύ και λεπτό, μου φαίνεται ο,τι πρέπει για διαβασμα στο κρεβάτι. Η οθόνη, από το λίγο που το χάζεψα, είναι ξεκούραστη. Τώρα διαβάζω το manual, θα φορτώσω αργότερα και κανένα βιβλίο να σας πω εμπειρίες από τη χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το Kindle. Έκανε μια εβδομάδα από την ημέρα παραγγελίας. Είμαι επαρχία οπότε Αθήνα μπορεί να είναι καμμια μέρα λιγότερο. Συνολικό κόστος 153 ευρώ. Τώρα έχει μπει στη φόρτιση αν και είχε κάμποση μπαταρία από τη μάνα του. Είναι πολύ ελαφρύ και λεπτό, μου φαίνεται ο,τι πρέπει για διαβασμα στο κρεβάτι. Η οθόνη, από το λίγο που το χάζεψα, είναι ξεκούραστη. Τώρα διαβάζω το manual, θα φορτώσω αργότερα και κανένα βιβλίο να σας πω εμπειρίες από τη χρήση.

 

 

"Συνολικό κόστος 153 ευρώ."

 

 

Σ'ευχαριστούμε φίλε για την ενημέρωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Συνολικό κόστος 153 ευρώ."

 

 

Σ'ευχαριστούμε φίλε για την ενημέρωση .

 

 

 

Στις αγγελιες μεταχειρισμενο το δινουν ποιο ακριβα απ'οτι εχει καινουργιο .

 

Θα μου πεις ο καθενας οσο θελει το πουλαει αλλα πρεπει να υπαρχει και ενα μετρο ετσι δεν ειναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαντευω ποια ειναι η αγγελια, και δεν ειναι μια αλλα δυο-τρεις, εαν τους εξηγησεις οτι ερχεται με 152 ευρω δεν θα σε πιστευουν, ποσοι εχουν την πληροφορια αυτη εξον απο εκεινους που παρακολουθουν το παρον θεμα ;; ας μην πω ουδεις,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο PC World πάντως σε ποστ που πούλαγαν Kindle 3 + θήκη €220 κάποιος έβαλε για το post μου σχετικα με αγορά Kinldle. Τώρα ο πωλητής ζητάει πια €170 και κάθε δυο-τρεις μέρες πέφτει κάνα €10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα 170 ακριβο δεν ειναι?

Μην ξεχναμε οτι μιλαμε για μτχ ..

 

Πιστευω οτι λογικο ειναι αυτο που ειχαμε πει παραπανω..ενα 20% μειον απο την τιμη που πωλειται ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι είτε ψάχνουν να βρουν κορόιδα, είτε αγόρασαν το Kindle πολύ ακριβότερα (την εποχή που η παραγγελία του ήταν ολόκληρη ιστορία και το κόστος μεγαλύτερο). Σε κάθε περίπτωση όμως αυτό δεν μας ενδιαφέρει καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...