Προς το περιεχόμενο

Sons of Anarchy


KaiZeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Τζαξ αγορι μου πολυ σκληρο αγορι εισαι,ολο μουρη και φρουφρου κ αρωματα.Ποσο θα θελα να την βρεις απ την Τζους,υποτιμα τον εσυ και προβλεπω τρελα γελια στο φιναλε

 

 

Εγώ αρχικά περίμενα να την βρει από τον Τζούρι. Αυτό θα ήταν πραγματικά ποιητικό, αφού ο Τζούρι ήταν η προσωποποίηση του τέλειου Son στα πρότυπα του Τζον και των First 7. Μετά την ξενέρα με τον θάνατο του, περίμενα και εγώ από τον Τζους. Ειδικά τότε που ξεκίνησε την ομολογία του και λέει "Είχα στο μυαλό μου ότι μου είπες ότι σε είχα προδώσει", λέω τώρα θα σκάσει, αλλά παπάρια. Ένα χαρακτήρα είχανε και τον κάνανε τελείως γκέι, κυριολεκτικά και μεταφορικά. :)

 

Καλά, για Τιγκ, Τσιμπς και λοιπούς δεν το συζητάω, τους έχουν κάνει τελείως μαριονέτες, μόνο για καμιά σκηνή σεξ είναι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Εγώ αρχικά περίμενα να την βρει από τον Τζούρι. Αυτό θα ήταν πραγματικά ποιητικό, αφού ο Τζούρι ήταν η προσωποποίηση του τέλειου Son στα πρότυπα του Τζον και των First 7. Μετά την ξενέρα με τον θάνατο του, περίμενα και εγώ από τον Τζους. Ειδικά τότε που ξεκίνησε την ομολογία του και λέει "Είχα στο μυαλό μου ότι μου είπες ότι σε είχα προδώσει", λέω τώρα θα σκάσει, αλλά παπάρια. Ένα χαρακτήρα είχανε και τον κάνανε τελείως γκέι, κυριολεκτικά και μεταφορικά. :)



Καλά, για Τιγκ, Τσιμπς και λοιπούς δεν το συζητάω, τους έχουν κάνει τελείως μαριονέτες, μόνο για καμιά σκηνή σεξ είναι.

 

 

 

Eνοια σου και ειμαι σιγουρος οτι καποιος θα του την κανει του Φλωρου και ελπιζω πραγματικα να ειναι ο Τζους.Α ρε που ειναι ο Cley,αυτος ηταν ηγετης και οχι αυτο το ξανθο φλωρακι

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αυτο το φλωρακι τωρα ειναι ο ηγετης και ο ρυθμιστης της ολης φασηςΓια κανενα "Καλημερα ζωη" και καμια "Λαμψη" καλος θα ηταν.Ελεος.που εισαι ρε Clay...Αυτος ηταν ηγετης με καρυδια.

 

Aλλα θα την βρεις ξανθουλη απο κει που δεν το περιμενεις λογο της υπεροψιας σου,και ελπιζω να την βρεις απ αυτον που τελευταια του ειπες "Thank you for telling me the truth, I'll make sure it's quick.".Οπα ρε μεγαλε,κατουρα και λιγο χαχαχαχαχαχα "Ηταν σκληρος και τον λεγαν Βιταμ". :-D

Αυτος θα καθαρισει θα το δειτε,το ελπιζω δηλαδη,θα ηταν ωραιο φιναλε :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελειωσε; Δεν ειδα τη φετινη σεζον και μαλλον δεν θα τη δω εκτός και αν εχει καλό τέλος γιατι από την 4η σεζον και μετά εγινε απιστευτα βαρετη σειρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσε; Δεν ειδα τη φετινη σεζον και μαλλον δεν θα τη δω εκτός και αν εχει καλό τέλος γιατι από την 4η σεζον και μετά εγινε απιστευτα βαρετη σειρά. 

Άλλο ένα έμεινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν σκληρός και τον λέγαν Βιταμ. Εντάξει έκλαψα. Σε κάθε επεισόδιο πλέον νιώθω λίγο απογοητευμένος με τον εαυτό μου που μου άρεζε αυτή η σειρά κάποτε. Ντροπή μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τουλάχιστον μου κανε το χατήρι και ξανακαβάλησε την Γουέντυ :P

 

 

Ε καιρός ήταν...

Όχι για το μάστορα, για τη Wendy... 7 seasons, μόνο 1 φορά.

Properly. :P

Και μετά το επόμενο e13 ξαναγυρνάει στο lesbian. Λογικά. :whistle:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε το επεισόδιο. 

έπρεπε να υπάρξει κάποια Νέμεσις για την Τζέμα, τώρα ελπίζω να έρθει η σειρά του Τζαξ. Η σειρά όντως έκανε κοιλιά αλλά είναι και λίγο λογικό μετά από 7 σεζόν.

Πάμε για το φινάλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Νταξει ολοι την θελαμε να πεθανει αλλα να την σκοτωσει ο ιδιος ο Τζαξ; Δεν το περιμενα. Ιδιατερα μετα απο την συζητηση που ειχε με τον Νιρο στο προηγουμενο επεισοδιο.

Επισης, σκοτωσε τον Ανσερ χωρις κανενα λογο ουσιαστικα. Τραγικο. Η αλλη η καρια, που της ηταν υπηρετης τοσα χρονια, ουτε που αντεδρασε καν.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επισης, σκοτωσε τον Ανσερ χωρις κανενα λογο ουσιαστικα. Τραγικο.

 

 

Ντακς δεν είχε επιλογή, δεν υπήρχε περίπτωση να φύγει ο Unser χωρίς τη Gemma. Το είπε, το εννοούσε και το ήξερε κι ο Jax.

 

Επίσης θα μου κάνει τρελή έκπληξη αν δεν σκοτωθεί κάπως ο Jax στο τελευταίο. Το θεωρώ σχεδόν στανταράκι ότι θα τον ψοφίσουν. Και προφανώς δεν είμαι ο μόνος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικά κατάλαβε κανείς γιατί κουτσάθηκε ο Jax στην αρχή;

 

ναι 

 

ο ηθοποιός έσπασε το δάχτυλο του και γιαυτό κούτσαινε, δεν υπήρχε κάποιο plot απο πίσω ούτε θα βάλουν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...