Προς το περιεχόμενο

Buzz! Series [PS3]


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πφφφ άντε να σε παίξω κι εσένα,βέβαια αντιμετωπίζουμε ένα προβληματάκι,επειδή παίζουμε σε SDtv δεν φαίνονται οι απαντήσεις και θέλουμε παραπάνω ώρα για να απαντήσουμε μιας και δεν ξεκαθαρίζουμε τι λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκεφτόμουν,να αγοράσω το BUZZ! Παγκόσμιο Κουίζ για το PS3 και ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις.

 

1)Αξίζει 65€?

2)Έχει πλάκα με 2 άτομα?

3)Έχει single player?

4)Οι 5000 ερωτήσεις είναι αρκετές ή μετά από κάποιο σημείο βλέπεις όλο τις ίδιες?

5)Υπάρχει καλό online gaming?

6)Η μεταγλώτιση είναι καλή?

7)Τέλος,έχει replay value?

 

 

Το ξέρω οτι ρωτάω πολλά απλά θελώ να ξέρω πριν δώσω 70€(+ μεταφορικά) τι πρόκειται να πάρω.

 

 

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από leftis95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν,να αγοράσω το BUZZ! Παγκόσμιο Κουίζ για το PS3 και ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις.

 

1)Αξίζει 65€

2)Έχει πλάκα με 2 άτομα?

3)Έχει single player?

4)Οι 5000 ερωτήσεις είναι αρκετές ή μετά από κάποιο σημείο βλέπεις όλο τις ίδιες?

5)Υπάρχει καλό online gaming?

6)Η μεταγλώτιση είναι καλή?

7)Τέλος,έχει replay value?

1) Ναι(...)

2) Προφανώς, όσο πιο πολλοί, τόσο το καλύτερο. Με δύο προσωπικά αν και δε το έχω παίξει (με 2), δε θα είναι και κάτι το πολύ ωραίο.

3) Χμ. Προφανώς θα έχει. Δε το έχω ψάξει.

4) Ε, 5,000 είναι αυτές, και ίσως να υπάρξουν και Updates στο μέλλον.

5) Ας απαντήσει κάποιος άλλος. Δυστυχώς, δε ξέρω.

6) Έχει ελληνικές ερωτήσεις, με θέμα τους ελληνικά συμβάντα κ.λπ. Αυτό νομίζω τα λέει όλα.

7) Δε θυμάμαι.

 

Τα παραπάνω τα απαντώ με ~1 ώρα που το δοκίμασα σε έναν φίλο μου που έχει κατάστημα Seven Spot. Στα απαντώ απλά να δώσω μια ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το θέμα με την απαίτηση για buzzers είναι τουλάχιστον σπαστική... Ακού εκεί δεν δουλεύουν τα dualshock 3. Τουλάχιστον, γνωρίζουμε αν δουλεύουν τα buzzers του PS2;

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 11:57 ----------

 

Χμμμ... Σύμφωνα με αυτή την σελίδα http://www.gamespot.com/ps3/puzzle/buzzquizworld/answers.html?qid=129807 τα buzzers του PS2 δουλεύουν κανονικά. Το δοκίμασε όμως κανένας ή θα είμαι ο πρώτος;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έπαιξα σήμερα με παρέα, και πραγματικά ήταν το κάτι άλλο.

Παίξαμε στην αρχή μόνοι μας δύο των 45 λεπτών και μετά με άλλους διαδικτυακό.

Σκέφτομαι την αγορά του. Πολύ όμορφο και καλοστημένο παιχνίδι.

 

Κάποιες ερωτήσεις ήταν δύσκολες για την ηλικία μου και τις γνώσεις μου γενικότερα (15 ετών), αλλά κάποιες με έφτιαξαν. Όταν είδα κατηγορία "ροκιές" και η ΠΡΩΤΗ ερώτηση είχε θέμα με τον Slash(πρώην κιθαρίστα των Gn'R), έμεινα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος θέλει να Φτιάξουμε ενα Πρωτάθλημα!Ακούστε!θα φτιάξουμε ομίλους Α Β Γ Δ ο κάθε ομιλος θα εχει τέσσερις νικητές

σύλονο 16 ατομα θα γίνει η μαχη 8+8 4 νικητές σε κάθε ομιλο=8

4+4 2νικητές σε κ'αθε ομιλο =4 2+2 1 νικήτης σε κάθε ομιλο και ο ΤΕΛΙΚΟΣ 1+1

1 ο buzz νικητής σε συγκεκτριμένες ημερονημίες και ωρες ( 8 ατομα ο όμιλος) για συμμετοχές γράψτε <<Εγω ......(και το όνομα μας στο Buzz)

Μέχρι 14/01/2010 15/01/2010 ξεκινάμε γρήγορα .Όλοι στείλτε μου ε-μαιλ στο [email protected] να το συζητήσουμε!!!το παρακάτω Copy γραφετε το ps in και το στέλνετε στο ε-μαιλ μου

 

Α' όμιλος

giannhs35

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 21:51 ----------

 

sorry !!!!!!!!!! psn id

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...