Προς το περιεχόμενο

Buzz! Series [PS3]


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5.000 ερωτήσεις είναι λίγες, θα παίξεις 4-5 φορές και θα τις μάθεις απ'έξω!

πραγματικά πολύ καλό παιχνίδι και όμορφη ιδέα αλλα οι ερωτήσεις είναι πολύ λίγες πραγματικά κρίμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι καθολου λίγες, εχουμε παιξει πανω από 50 φορες και δεν εχουμε πεσει σε ιδια ερώτηση...εσυ εχεις παιξει καθολου ή το λες στον αέρα???

 

η μονη μαλακια στο online ειναι η συνεργασια μεταξυ παικτων, μικρη καθυστερηση και μετα δινουν ολοι τη σωστη απαντηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

--------------------------------------------------------------------------------

Ποιος θέλει να Φτιάξουμε ενα Πρωτάθλημα!Ακούστε!θα φτιάξουμε ομίλους Α Β Γ Δ ο κάθε ομιλος θα εχει τέσσερις νικητές

σύλονο 16 ατομα θα γίνει η μαχη 8+8 4 νικητές σε κάθε ομιλο=8

4+4 2νικητές σε κ'αθε ομιλο =4 2+2 1 νικήτης σε κάθε ομιλο και ο ΤΕΛΙΚΟΣ 1+1

1 ο buzz νικητής σε συγκεκτριμένες ημερονημίες και ωρες ( 8 ατομα ο όμιλος) για συμμετοχές γράψτε <<Εγω ......(και το όνομα μας στο Buzz)

Μέχρι 14/01/2010 15/01/2010 ξεκινάμε γρήγορα .Όλοι στείλτε μου ε-μαιλ στο [email protected] να το συζητήσουμε!!!το παρακάτω Copy γραφετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα πέφτεις πάνω στις ίδιες, τουλάχιστον στις πρώτες φορές. Θα ήταν καλή περίπτωση πάντως να λάνσαραν DLC με έξτρα question packs. Εδώ θα άξιζε με 1.000 και θα το αγόραζε κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το παιχνιδάκι τα σπάει.

Αξίζει τα χρήματα του σίγουρα... για τον φίλο που είπε ότι παίζουν τα buzz από το ps2 εγώ που τα αγόρασα από το MediaMarkt (επειδή δεν είχε τα ασύρματα του ps3) δε λειτουργούσαν.. αγόρασα τα ασύρματα από fnac και είμαι μια χαρά. Τώρα στα υπέρ θα πω και εγώ ότι έχει πάρα πολλές κατηγορίες στις οποίες μπορείς να παίξεις ακόμα και αν δεν είναι το "φόρτε" σου.....με λίγα λόγια είναι αρκετά βατές οι ερωτήσεις ακόμα και σε κατηγορίες που εκ πρώτης όψεως θα τις απέρριπτες .

 

Για κάποιο φίλο που ρωτάει για το αν μπορείς να παίξεις μόνος σου, ΔΕΝ έχει 1 player mode αλλα μπορείς να παίξεις online με άλλους οπότε μια χαρά είσαι.

 

Στα αρνητικά θα σημειώσω ότι το online game δεν έχει τουρτίτσες, βόμβες κλπ είναι πάντα στάνταρ οι γύροι και το γεγονός ότι μόλις τελειώσαμε ένα online game με 7 άτομα και επιλέξαμε να παιχτεί ρεβάνς μας εμφάνισε μια κατηγορία με ακριβώς τις ίδιες ερωτήσεις..και όπως ήταν φυσικό απαντούσαμε όλοι σωστά. Αυτό ευτυχώς έγινε ΜΟΝΟ μια φορά σε καμιά 10αριά παιχνίδια. Ελπίζω να ήταν τυχαίο ή κάποιο στιγμιαίο κόλλημα του παιχνιδιού.

 

 

Κόσμο έχει για online , Εχτές παίζαμε μέχρι τις 3:30 το βράδυ και μέχρι τη 1 παίζαμε 7 άτομα (εμείς ήμασταν 2) μετά τη 1 το βράδυ 4-5 το πολύ βρίσκαμε.. λογικό κοιμάται ο κόσμος. ;) Λογικά νωρίτερα πρέπει να γίνεται πανικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παίδες εδώ το trivial έχει τόσες ερωτήσεις και παίξαμε καμιά 20αριά φορές και τις μάθαμε όλες απ'έξω... άν δεν βγάλουν DLC με ερωτήσεις η κάποιο patch να μπορείς να βάλεις δικές σου ερωτήσεις μέσα το παιχνίδι δέν αξίζει για εμένα.

Ναί το έχω παίξει σε φίλο, δέν λέω είναι παρείστικο και αρκετά διασκεδαστικό αλλα υπάρχει έλλειψη...

Και για κάποιον μεγάλο η διαβασμένο που ξέρει το επίπεδο είναι εύκολο.

Κατα τη γνώμη μου θα έπρεπε να έχει επίπεδα δυσκολίας και αναλόγως το επίπεδο να ήταν και η δυσκολία των ερωτήσεων, οι οποίες θα έπρεπε να είναι όχι 5.000 αλλα 500.000 σε κάθε κατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον φίλο που είπε ότι παίζουν τα buzz από το ps2 εγώ που τα αγόρασα από το MediaMarkt (επειδή δεν είχε τα ασύρματα του ps3) δε λειτουργούσαν.. αγόρασα τα ασύρματα από fnac και είμαι μια χαρά.

Φίλε μου όλα τα buzzers λειτουργούν σε όλες τις εκδόσεις του παιχνιδιού και σε PS2/PS3.Αυτά που αγόρασες εσύ πρέπει να είναι χαλασμένα δεν εξηγείται αλλιώς.Ορίστε και η απάντηση από τα επίσημα playstation forums:

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=buzzgames&thread.id=123

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το trivial εχει 3200 ερωτησεις. αυτο εδω εχει 5000 οποτε ειναι πολυ καλυτερο. οτι θα δεις ιδιες ερωτησεις ειναι σιγουρο. αλλα σε μακρινα χρονικα διαστηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το παιχνιδάκι τα σπάει.

Για κάποιο φίλο που ρωτάει για το αν μπορείς να παίξεις μόνος σου, ΔΕΝ έχει 1 player mode αλλα μπορείς να παίξεις online με άλλους οπότε μια χαρά είσαι.

 

Εεε... ΕΧΕΙ 1 player mode (προκλήσεις για ένα παίκτη). Π.χ. πόσες σωστές απαντήσεις στη σειρά μπορείς να δόσεις, πόσες σωστές θα δόσεις σε 20 ερωτήσεις κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε... ΕΧΕΙ 1 player mode (προκλήσεις για ένα παίκτη). Π.χ. πόσες σωστές απαντήσεις στη σειρά μπορείς να δόσεις, πόσες σωστές θα δόσεις σε 20 ερωτήσεις κλπ.

 

που το έχει ρε φίλε αυτό; δεν το είδα... βοήθα λίγο :)

 

---------- Προσθήκη στις 14:00 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:55 ----------

 

ρε παιδιά αν χάσεις, πρέπει να περιμένεις μέχρι να τελειώσουν και οι άλλοι (σε δικτυακό παιχνίδι) για να ξεκινήσεις νέο;

 

Επίσης καλό θα ήταν να έχει και chat για επικοινωνία των παιχτών γιατί εχτές παίζαμε με μια παρέα που είχαν ξεχάσει το μικρόφωνο πάνω στην κονσόλα και τους ακούγαμε τι έλεγαν αλλά και τον εκφωνητή του παιχνιδιού με ηχώ ....... μεγάλη μαλκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Θέλω να δηλώσω κάτι,ο KlainmainGR μόνο λόγια είναι,δεν ξέρει να παίζει και βασίζεται στο lag και στις τυχαίες απαντήσεις,το παιδί πρέπει να πάρει το βραβείο Πουλί-τζερ ή τον Πούλο-τζερ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAX

Καλά ρε απαράδεκτε!!!

Αντί να βγώ να σε κράξω για την μεγαλειοδέστατη ήττα σου, τολμάς και ποστάρεις?? :P

Είναι κακό να μην μπορείς να παραδεχτείς την ήττα.. :)

Είπαμε και ρεβάνς όποτε θέλεις.. Απλά εκεί θα κρατήσω και sshots :)

 

p.s: lag? Είναι δυνατόν να χρησιμοποιείς το lag για δικαιολογία;

p.s.2: Άιντε κάνε accept invite και αν θές φέρε και spectators να δούν και τον επόμενο διασυρμό σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...