Προς το περιεχόμενο

Ξεκλείδωμα Mio Moov/Navman


FFighter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι το περασες????????????????

αν πειραξεις το λειτουργικο παει το μηχανημα.

 

εχεις διαγραψει καποιο αρχειο της μορφης appstartupsec καπως ετσι...

 

αυτο που ειπα να κανεις εχει δουλεψει σε πολυ κοσμο.

 

οκ παντως σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

FFighter [καμια σχεση φιλε μου το unlock με το bug που αναφερεις...τρεχτο απο τοπληκτρο smart st]

 

Τι εννοείς τρέχτω από το πλήκτρο Smart_ST...;;;

Εννοείται ότι πατάω το κουμπί Smart_ST από την επιφάνεια εργασίας όταν έχω ξεκλείδωτη τη συσκευή...αλλά GPS δεν πιάνει.

 

Όταν το ξανακλειδώνω με το πρόγραμμα που το ξεκλείδωσα ξεκινά αυτόματα το Πρόγραμμα της Mio και πιάνει GPS;;;

 

Είναι bug λες;;;;;

Έχει συμβεί σε κανέναν αυτό;;;

 

Ελπίζω να είμαι κατανοητός...νομίζω ότι είναι πολύ απλό αυτό που μου συμβαίνει...αλλά μάλλον είναι δύσκολο να βρεθεί η λύση.

 

Το καλό είναι ότι το έχω πάλι κλειδωμένο και τρέχει μια χαρά....αλλά θα το ήθελα ξεκλείδωτο...για πειραματισμό...anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε αστακε

απο τα χερια μου περνανε πολλα μηχανηματα,αυτο το παρατηρησα σε ενα s-505 μια φορα.

ξερω θα πω κουφο αλλα ειναι αληθεια και μη βαρεσετε...

τη ζημια την εκανε η εκδοση του navigon που φοραγα.μολις την αλλαξα διορθωθηκε το κλειδωμα σε ολα τα προγραμματα.

μηπως εχεις φορτωσει navigon μεταξυ αλλων??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπιζω το ίδιο πρόβλημα... Ξεκλείδωσα το Μιο Moov 500 που έχω , έβαλα το destinator 9 και σήμα τίποτα....

 

αλλο αυτο...εσυ πρεπει να αλλαξεις τις τιμες στο port kai baundrate

 

---------- Προσθήκη στις 07:35 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 07:34 ----------

 

δοκιμασε με 2 και 4800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε αστακε

απο τα χερια μου περνανε πολλα μηχανηματα,αυτο το παρατηρησα σε ενα s-505 μια φορα.

ξερω θα πω κουφο αλλα ειναι αληθεια και μη βαρεσετε...

τη ζημια την εκανε η εκδοση του navigon που φοραγα.μολις την αλλαξα διορθωθηκε το κλειδωμα σε ολα τα προγραμματα.

μηπως εχεις φορτωσει navigon μεταξυ αλλων??????

 

 

Πραγματικά κουλό...αλλά το κλείδωσα πάλι έβαλα το καταπληκτικό IGO8 και τελικά πιάνει σήμα μια χαρά. Επιτέλους...(αλλά το μανίσιο της Mio δεν πιάνει....αλλά ποιος νοιάζεται...αφού δουλεύει το IGO8 που επιπλέον έχει και exit από την εφαρμογή στο desktop...είχα βαρεθεί να να χρησιμοποιώ το μη πρακτικό BananaPC.exe για έξοδο από το μανίσιο)

 

Ευχαριστώ πολύ FFIGHTER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απαντηση και στο post 47 παρακαλω!!!!!!!

 

μπορεις να μας πεις τι προβλημα αντιμετωπιζεις?

 

το λογισμικο του F45 δε το εχω,εχω ομως backup απο miomoov200 που πιστευω ειναι ιδιο.

αν το θες να το ανεβασω στο rapid και να το παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να μας πεις τι προβλημα αντιμετωπιζεις?

 

το λογισμικο του F45 δε το εχω,εχω ομως backup απο miomoov200 που πιστευω ειναι ιδιο.

αν το θες να το ανεβασω στο rapid και να το παρεις.

 

Φιλε Ffighter εκανα το γνωστο ξεκλειδωμα με το miopocket που δεν ηταν τελικα αυτο που εψαχνα και βρηκα μετα το δικο σου που ηταν απλο και ετσι οπως το ηθελα!δοκιμασα να το ξεκλειδωσω αλλα τα αρχεια ηταν messed up απο τον αλλο τροπο ξεκλειδωματος και δεν εγινε δουλεια!θα το εκτιμουσα αν εστελνες με rapid link το miomoov 200 εφοσον λες οτι ειναι σχεδον ιδιο!αυτο ηθελα να περασω απ την αρχη!και οδηγιες αν μπορεις να στειλεις θα με υποχρεωνες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Ffighter εκανα το γνωστο ξεκλειδωμα με το miopocket που δεν ηταν τελικα αυτο που εψαχνα και βρηκα μετα το δικο σου που ηταν απλο και ετσι οπως το ηθελα!δοκιμασα να το ξεκλειδωσω αλλα τα αρχεια ηταν messed up απο τον αλλο τροπο ξεκλειδωματος και δεν εγινε δουλεια!θα το εκτιμουσα αν εστελνες με rapid link το miomoov 200 εφοσον λες οτι ειναι σχεδον ιδιο!αυτο ηθελα να περασω απ την αρχη!και οδηγιες αν μπορεις να στειλεις θα με υποχρεωνες!

 

ayrio brady αν δε προικυψει κατι απροοπτο θα στο ανεβασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλοι μου έχω κι εγώ ένα mio s505. όντος όταν το ξεκλείδωσα στην αρχή δεν συνδεόταν στο μαμίσιο πρόγραμμα, το άφησα ένα βράδυ ολόκληρο και τίποτα, καθώς και το destinator, τελικά κάποια στιγμή πήρε σήμα, έτσι στα καλά καθούμενα, και στο destnator πρέπει να μπεις να κάνεις αναζήτηση δορυφόρου και μετά οκ δεν ξέρω εάν μπόρεσα να βοηθήσω αλλά αυτό που κατάλαβα είναι ότι θέλει υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω φιλε μου. ειχα 2 μερες που προσπαθουσα σε ενα moov m300 να το σπασω με το miopocket. ολα καλα αλλα οταν εβαζα το igo κολλουσε. με το σπασιμο που προτεινεις ολα εγιναν αμεσα και ετρεξαν αμεσως.

ξανα σε ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε FFighter αν μπορείς να μου στείλεις και σε μένα ένα pm με τους χάρτες της αγγλίας (για το 200αράκι μου στο οποίο έχω κρατήσει το μαμά πρόγραμμα) γιατί τα έχω βρει ψιλοσκούρα στο να βρώ λύση μόνος μου.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε FFighter αν μπορείς να μου στείλεις και σε μένα ένα pm με τους χάρτες της αγγλίας (για το 200αράκι μου στο οποίο έχω κρατήσει το μαμά πρόγραμμα) γιατί τα έχω βρει ψιλοσκούρα στο να βρώ λύση μόνος μου.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

sorry που ρωταω αλλα δε ξερω τι προγραμμα φορανε τα ελληνικα 200αρια...:-)

ginius or miomap2009?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry που ρωταω αλλα δε ξερω τι προγραμμα φορανε τα ελληνικα 200αρια...:-)

ginius or miomap2009?

 

Βασικά από χθές είμαι και εγώ ένας χαρούμενος κάτοχος του s505. Οπότε αν μπορείς να μου στείλεις για αυτό τελικά και όχι για το μικρό 200αράκι. Φαντάζομαι αυτό φοράει miomap2009...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...