Προς το περιεχόμενο

Τα PSN ID ονόματα των insomniacs για online gaming


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς το παρων εχω uncharted 2 που παιζω οnline....στο FIFA 10 παιζω τα single player modes.... αλλα αν γινει κανα τουρνουα τοτε γιατι οχι.....

 

Περιμενω να παρω το buzz αλλα δεν μας καθετε κανενα καλο στοιχηματακι..:-D

 

PSN ID: Vainter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες το Buzz είναι όλα τα λεφτά,μέχρι και οι γονείς μου με θείους και θείες παίζουνε,γίνεται χαμός στο σπίτι!!!Αν έχετε SDtv το ξεχνάτε προς το παρόν καθώς οι απαντήσεις δεν φαίνονται ακόμη και σε 32' crt λόγο ανάλυσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι μπαινουν και ποσταρουν τελευταιοι εδω ας κανουν ενα τσεκαρισμα στις id ετσι ωστε αν καποιος ξεχασε καποιον να τον κανει add να τον κανει ο επομενος.Επισης στα παραπανω games προσθετω και το dirt 2 οποιος θελει για versus με ομαδες.:mrgreen: ,καθως και το avatar .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να κανονίσουμε μια ώρα και μέρα να είμαστε όλοι online για να παίξουμε Buzz όλοι μαζί για να πάρουμε το trophy που ζητάει 5 φίλους PSN από τη λίστα μας καθώς και κάνα δυο ακόμα trophies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το λές όμορφο game φαίνεται αυτό, εν το μεταξύ το fifa κολλάει ρε γαμότο λές να φταίνε οι servers? και δέν μου δουλεύει το game face

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όμορφα! μαζευόμαστε σιγά σιγά! απο ότι βλέπω παίζει πολύ call of duty, δεν κατάφερα ποτέ να παίξω first person shooter με τα analog sticks...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kotlid εδω με lbp , gh metallica, uncharted 2. Daemonos σαν threadstarter προτεινω να μαζεψεις ολα τα id's στο πρωτο post σου και να ανανεωνονται για να ειναι πιο ευκολο για τους καινουριους να μας βρισκουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PSN id: Stimule8

Κυρίως Battlefield Bad Company 2 BETA... Επειδή είμαι λίγο παππούς (και τεμπέλης), θα προτιμούσα να με κάνετε εσείς add...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PSN id: Stimule8

Κυρίως Battlefield Bad Company 2 BETA... Επειδή είμαι λίγο παππούς (και τεμπέλης), θα προτιμούσα να με κάνετε εσείς add...

 

Εσένα σε είχα κάνει Add ρε, και δεν είχες πατήσει αποδοχή. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...