Προς το περιεχόμενο

Τα PSN ID ονόματα των insomniacs για online gaming


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δικό μου psn account matu_gre

 

Για την ώρα δεν έχω κάποιο παιχνίδι μιας και μόλις την έβαλα σε λειτουργία πρώτη φορά. Όποιος με προσθέσει ας μου στείλει ένα pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

PlayStation id: GeorgeGianno

Boηθάω παίχτες σε co-op στα εξής παιχνίδια:

Altered Beast

Golden Axe

Dark Souls(δίνω αντικείμενα για τα υπόλοιπα τρόπαια,όπως δαχτυλίδια και όπλα), Level 194(summon 167-224)

Dead Space 3("From The Jaws", "Share and Share Alike", "Medic!", "Ghosts Of The Past", "Architect" και το "Heaven Can Wait" από το Awakened dlc).

Demons Souls(το ίδιο με το Dark Souls, με αλλαγή ότι δίνω και pure stones), Level 266(summon 232-302)Eυρωπαική έκδοση.

Doom 3(μόνο το Rocket trophy)

Final Fight: Double Impact

Resident Evil 5(Desperate Escape Professional)ps3

Resident Evil Operation Raccoon City(Μόνο στα Fallen Idols και Supreme Survivors, τα οποία χρειάζονται 5 παίχτες το ελάχιστο)

Streets Of Rage 2

Two Worlds 2(για Duels, Death Matches και Captures)

Επεξ/σία από Survival Horror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ekzema043 εδώ....(όποιος addάρει -αν addάρει- ας αναφέρει ότι είναι από το insomnia.gr)

Παίζω σχεδόν τα πάντα σε ps3 και psvita μέχρι να πέσει κι άλλο η τιμή του ps4 pro. Θέλω βοήθεια για τα online και co-op trophies πολλών παιχνιδιών. Ενδεικτικά αναφέρω(Battlefiled 1,2,3,4,Hardline, Dead Space 2,3, resistance 3, Tomb Raider, uncharted 2,3 και πολλά άλλα....)

Υπάρχει κάποιος που να έχει και να παίζει ακομη psvita?

Χρειάζομαι 2 trophies στο Unit 13(co-op) για το platinum και ένα στο Resistance Burning Skies.

Έβαλα και ένα θέμα σχετικά με αυτό, αν βρεθεί κάποιος απο δω ενδεχομένως να πάει άπατο η να παίζει κράξιμο.

 

Επεξ/σία από Ekzema043
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Ekzema043 είπε

Ekzema043 εδώ....(όποιος addάρει -αν addάρει- ας αναφέρει ότι είναι από το insomnia.gr)

Παίζω σχεδόν τα πάντα σε ps3 και psvita μέχρι να πέσει κι άλλο η τιμή του ps4 pro. Θέλω βοήθεια για τα online και co-op trophies πολλών παιχνιδιών. Ενδεικτικά αναφέρω(Battlefiled 1,2,3,4,Hardline, Dead Space 2,3, resistance 3, Tomb Raider, uncharted 2,3 και πολλά άλλα....)

Υπάρχει κάποιος που να έχει και να παίζει ακομη psvita?

Χρειάζομαι 2 trophies στο Unit 13(co-op) για το platinum και ένα στο Resistance Burning Skies.

Έβαλα και ένα θέμα σχετικά με αυτό, αν βρεθεί κάποιος απο δω ενδεχομένως να πάει άπατο η να παίζει κράξιμο.

Αν θες για το Burning Skies addαρε με. WISE_linkinpark.
Το Unit δεν το έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...