Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα κυκλοφορήσει δλδ χωρίς ελληνικά?

 

Οκ, μένει να το δούμε...

Μακάρι. Πάντως και το iPhone 3G πρόπερσυ, είχε κυκλοφορήσει στην Ελλάδα 1-2 μήνες πριν βγει επίσημη ελληνική υποστήριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

με ποιο app ρε παιδια μπορουμε να ανεβασουμε μια φωτο απο το ipad στο facebook? με το app του facebook που ειναι για το iphone δοκιμασα αλλα δεν την ανεβαζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι. Πάντως και το iPhone 3G πρόπερσυ, είχε κυκλοφορήσει στην Ελλάδα 1-2 μήνες πριν βγει επίσημη ελληνική υποστήριξη.

Για την ακρίβεια κυκλοφόρησε 10 μήνες πριν βγει ελληνική υποστήριξη με την έκδοση 3 του

iOS που βγήκε με την ανακοίνωση του 3GS...Το 1-2 μήνες που θυμάσαι πιθανόν είναι οι μούφες που έλεγε η Vodafone στους πελάτες της για να τους ξεφορτωθεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια κυκλοφόρησε 10 μήνες πριν βγει ελληνική υποστήριξη με την έκδοση 3 του

iOS που βγήκε με την ανακοίνωση του 3GS...Το 1-2 μήνες που θυμάσαι πιθανόν είναι οι μούφες που έλεγε η Vodafone στους πελάτες της για να τους ξεφορτωθεί!

 

 

Καλα ηταν απαραδεκτο να κυκλοφορει 10 μηνες το iphone χωρις ελληνικα! Θυμαμαι το ειχα αγορασει πριν παω φανταρος και απεκτησε ελληνικα λογο πριν απολυθω!

 

Κατεβαστε (αν δεν το εχετε κανει ηδη) το epic citadel με την unreal engine. Τα γραφικα ειναι ειναι πραγματικα unreal. Θελω 3δ adventures στο ipad τωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και γω κάτι με τη σειρά μου.

Είμαι Ολλανδία και ο αδερφός μου γυρνάει συντομα Ελλάδα από Αμερική.

 

Άμα μου φέρει το ipad στην Ελλάδα, θα μπορώ να το πάρω από ταχυδρομείο σαν δέμα ξέρω γω, ή θα έχω ζητήματα με τελωνεια κτλ.

Έχει στείλει / πάρει κανείς τίποτα τετοιο;

 

Γιατί δεν αναμένεται σύντομα κάποιος δικός μου εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΑΛΤΕ το ''Always on PC''. Το ipad γινεται μινι netbook!, browsing me modzilla, και περιεχει φλας > χωρις υχο. Αλλα παιζει κανονικα!. τελεια εφαρμογη...θα το δειτε και μονοι σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα!

Εχει αγορασει κανεις το ipad 3G WiFi 32gb ή 64gb απο το ebay?????????

Μιας και δεν πωλειται ακομη στο ελλαντα ελεγα να το παραγγειλω απο εκει, τα μεταφορικα δεν ειναι ιδιαιτερα πολλα........... Επειδη ομως το θελω για χρηση στην Ελλαδα αλλα και σε χωρες της Ευρωπης, λογω ταξιδιων που κανω καθε μηνα, πρεπει να προσεξω κατι???

Επισης,ειδα οτι μερικα κομματια γραφουν @unlocked@ αυτο τι σημαινει????

Και πως θα μπορω να συνδεθω με το ιντερνετ της εκαστοτε χωρας ωστε να παιρνω τα εμαιλ μου κλπ????????

Οποιος μπορει να βοηθησει πλιζ!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου μόνο πόσα θα κληθείς ναδώσεις στο τελωνείο. :P

 

Σε ορισμένες χώρες η Apple «κλειδώνει» τις συσκευές της σε συγκεκριμένους παρόχους (π.χ. AT&T). Έτσι αν βάλεις εσύ SIM από άλλο πάροχο... δεν λειτουργεί. Για να μην έχεις πρόβλημα θα πρέπει να αγοράσεις τη συσκευή σου από χώρα στην οποία πωλείται χωρίς κλείδωμα παρόχου ή να κάνεις jailbreak και unlock. Κοινώς να crackάρεις τη συσκευή. Προτιμότερο το πρώτο, σαφώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτως ή άλλως όλα τα ωραία με jailbreak γίνονται στο iPad. Ελληνικά, multitasking κτλ κτλ. Οπότε είτε το πάρεις Unlocked, είτε όχι, θα μπεις στην διαδικασία να το ξεκλειδώσεις.

 

Από Αμερική με USPS και δηλωμένο ως gift 99% δεν θα περάσει τελωνείο. Εμένα τουλάχιστον δεν μου το έχουν ελέγξει ποτέ. Κι επειδή σαν συσκευή δεν υπάρχει στην Ελλάδα, ακόμα και τελωνείο να περάσει το πολύ να πληρώσεις κανα 100άρικο. Βέβαια μπορείς να δώσεις γύρω στα 50€ επιπλέον και να το πάρεις κατευθείαν από χώρα της Ε.Ε. που δεν υφίσταται θέμα εκτελωνισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ακομα κι αν το αγορασω απο ελλαδα, οοοοοοοοοοοοοοοοταν ερθει δε θα κανει multitasking???δηλαδη δε μπορεις να χεις 3-4 παραθυρα με σελιδες εμαιλ κλπ ανοιχτα ταυτοχρονα????

Δε με ενδιαφερουν τα ελληνικα, αγγλικα θελω να εχει.... απλα να ειναι "ευχρηστο" να μη κολλαει....

Επισης αν καταλαβα καλα, οι γνωστες ελληνικες sim δε δουλευουν στα "ξενα" ipad???????????? απο αγγλια ή αμερικη το βρισκω........... οποτε αν βρω καποιο "unlocked' θα με βολεψει??? ή παλι θα χρειαστω το jailbreak???

μπερδευτηκα καπως.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...