Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλα τα ipad από όπου και να τα πάρεις unlocked είναι.

 

---------- Προσθήκη στις 12:15 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:13 ----------

 

Σε ορισμένες χώρες η Apple «κλειδώνει» τις συσκευές της σε συγκεκριμένους παρόχους (π.χ. AT&T). Έτσι αν βάλεις εσύ SIM από άλλο πάροχο... δεν λειτουργεί. Για να μην έχεις πρόβλημα θα πρέπει να αγοράσεις τη συσκευή σου από χώρα στην οποία πωλείται χωρίς κλείδωμα παρόχου ή να κάνεις jailbreak και unlock. Κοινώς να crackάρεις τη συσκευή. Προτιμότερο το πρώτο, σαφώς.

 

αυτό που λες δεν ισχύει για τα ipad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Multitasking θα κάνει όταν βγει το update για να πας στο iOS4. Προς το παρόν multitasking μόνο μέσω εφαρμογών του Cydia(Backgrounder κτλ.).

Όταν λες δεν θες ελληνικά; Δηλαδή δεν σε ενδιαφέρει να μπορείς να γράφεις ελληνικά; Μόνο αγγλικούς χαρακτήρες θα χρησιμοποιείς;

 

Βασικά το jailbreak είναι διαδικασία 1'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ακομα κι αν το αγορασω απο ελλαδα, οοοοοοοοοοοοοοοοταν ερθει δε θα κανει multitasking???δηλαδη δε μπορεις να χεις 3-4 παραθυρα με σελιδες εμαιλ κλπ ανοιχτα ταυτοχρονα???? .

 

Μαλλον εχεις καταλαβει στραβα το θεμα του "multitasking" στο iPad...

Παραθυρα ανοιχτα ταυτοχρονα δεν θα εχεις ποτε... Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να εχεις πολλες εφαρμογες ανοιχτες και να αλλαζεις απο την μια στην αλλη, αλλα παντα θα βλεπεις μονο μια στην οθονη σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη για να συνεννοηθουμε.... εγω αυριο παω στο παρισι πχ αν το αγορασω απο ενα καταστημα και ερθω στην ελλαδα και βαλω μια sim ελληνικη των γνωστων εταιρειων, θα δουλεψει ή οχι? και οταν ξαναπαω στη γαλλια, ιταλια κλπ θα μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ κλπ???????????? με την ελληνικη καρτουλα παντα.........

 

---------- Προσθήκη στις 12:32 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:31 ----------

 

Όταν λες δεν θες ελληνικά; Δηλαδή δεν σε ενδιαφέρει να μπορείς να γράφεις ελληνικά; Μόνο αγγλικούς χαρακτήρες θα χρησιμοποιείς;

 

Βασικά το jailbreak είναι διαδικασία 1'.

 

ναι μονο αγγλικους χαρακτηρες......... δε με ενδιαφεορυν οι ελληνικοι.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ναι μονο αγγλικους χαρακτηρες......... δε με ενδιαφεορυν οι ελληνικοι.........

 

Και στο insomnia πως θα γράφεις; :P

 

συγγνωμη για να συνεννοηθουμε.... εγω αυριο παω στο παρισι πχ αν το αγορασω απο ενα καταστημα και ερθω στην ελλαδα και βαλω μια sim ελληνικη των γνωστων εταιρειων, θα δουλεψει ή οχι? και οταν ξαναπαω στη γαλλια, ιταλια κλπ θα μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ κλπ???????????? με την ελληνικη καρτουλα παντα.........

 

Όταν είσαι στην Ελλάδα, θα συνδέεσαι με την Ελληνική καρτούλα. Όταν πας στο εξωτερικό, θα πρέπει να προμηθευτείς μια καρτούλα της εκάστοτε χώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο insomnia πως θα γράφεις; :P

 

 

 

 

να σου πω, εσυ απο το παρισι, τη ρωνη,τη μαδριτη κλπ η πρωτη σου εννοια θα ηταν να γραφεις στο φορουμ??????????????? σορυ κι ολας, χωρις παρεξηγηση ε?????????:-D:-D

 

ειναι ενα θεμα ομως.... τα ελληνικα χρειζονται οπως και να το κανουμε..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγοράσει ipad 32gb 3g απο ebay.co.uk (γιατί αν περίμενα απο Ελλάδα θα είχε ήδη βγει το ipad 4 ), στη ζελατίνα του και δοκιμασμένο με όλες τις ελληνικές sim (απλώς χρειάζονται "κοψιμο"), με επίσημη εγγύηση apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω, εσυ απο το παρισι, τη ρωνη,τη μαδριτη κλπ η πρωτη σου εννοια θα ηταν να γραφεις στο φορουμ??????????????? σορυ κι ολας, χωρις παρεξηγηση ε?????????:-D:-D

 

χιούμορ κάνουμε χούμορ B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!

θα ήθελα να μου πείτε όσοι το έχετε ή ξέρετε από που είναι η καλύτερη επιλογή για να πάρω το ipad; ενδιαφέρομαι για το 32gb χωρίς 3G μιας και έχω το google nexus και μπορώ να δημιουργήσω ασύρματο δίκτυο όπου και να είμαι ;)

Από Ελλάδα είδα λίγο τιμές και δεν λέει, μετά σκέφτηκα το ebay... γενικά όσοι το έχετε από που το πήρατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...