Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό λέω...

Πάει και μου κάνει το jailbreak φαινομενικά σωστά, αλλά μετά που ξαναπάω στο site μου βγάζει το μήνυμα που έγραψα πριν...

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

 

---------- Προσθήκη στις 11:58 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:52 ----------

 

Γμτ... κανένας installer για κατεβασμένες εφαρμογές για 3.2.1 ...

 

Φτου...

 

Ούτε ο installus, ούτε το appsync υποστηρίζουν 3.2.1... *&%^^(&%&%%@@##

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα από το αεροδρόμιο. Προσπαθούσα για αλλη μια φορά να συνδεθω στο ασύρματο δωρεάν δίκτυο του Ελ. Βελ. Χωρίς επιτυχία. Ως γνωστον τα λινκς στην html σελιδα του αεροδρομιου δεν πατιουνται σε idevices. Τότε μου ήρθε επιφοιτηση και δοκίμασα να κρατησω πατημενο το δάχτυλο στο εικονειδιο της σύνδεσης. Ο icab μου έβγαλε την επιλογή να ανοίξω το λινκ και συνδεθηκα! Τώρα γράφω από το iPad με το δωρεάν wifi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει καποιος να μου το εξηγησει αυτο?μου το κανει σε ολες τις εφαρμογες που κανονικα ειναι για iphone.μου βγαζει ελληνικο πληκτρολογιο το οποιο δεν μπορω να το γυρισω σε αγγλικο και επισης εχει και ορθογραφικο ελεγχο...πως γινετε αυτο?!?

post-32933-129063127118_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[/color]

μπορει καποιος να μου το εξηγησει αυτο?μου το κανει σε ολες τις εφαρμογες που κανονικα ειναι για iphone.μου βγαζει ελληνικο πληκτρολογιο το οποιο δεν μπορω να το γυρισω σε αγγλικο και επισης εχει και ορθογραφικο ελεγχο...πως γινετε αυτο?!?

 

Είναι πολύ απλό!

Το κάνει επειδή είναι από το iPhone όπως λες και εσυ και έχεις κάνει συγχρονισμό όπως ακριβώς τα έχεις στο iPhone δηλαδή με τα ελληνικά!

Σβήσε της εφαρμογές αυτές από το iPad και ξανά κάντες εγκατάσταση κατευθείαν από το iPad :-)

 

Εγώ έτσι έκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
μπορει καποιος να μου το εξηγησει αυτο?μου το κανει σε ολες τις εφαρμογες που κανονικα ειναι για iphone.μου βγαζει ελληνικο πληκτρολογιο το οποιο δεν μπορω να το γυρισω σε αγγλικο και επισης εχει και ορθογραφικο ελεγχο...πως γινετε αυτο?!?

 

Και μένα το κάνει στο justin.tv ......δεν μπορώ να το εξηγήσω ......

 

---------- Προσθήκη 06-10-2010 στις 00:35 ---------- Προηγούμενο μήνυμα 05-10-2010 στις 23:58 ----------

 

καταστημα Migros εβλετια

 

ναναι καλα το Apfelblog.ch

 

Μπορεί να μας στείλει Ελλάδα??? Είναι αξιόπιστο site? Έχεις ξαναπάρει κάτι από εκεί?

 

Μήπως ξέρεις και τι μεταφορικά έχει? Το δώρο φορτιστής που λες τι είναι για αυτοκίνητο?

 

edit: μόλις τσέκαρα δεν στέλνει Ελλάδα

Επεξ/σία από THEMACHINE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις εγινα ενας ευτυχης κατοχος ενος ipad 16 wifi εχω μια απορια αξιζει να το σπασω η δε θα κερδισω κατι

 

αν μου προτεινετε να το σπασω πεστε και για εφαρμογες must

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα να μάθω κι εγώ αν αξίζει να το σπάσω η να βάλω από εδώ την 4,2 beta?? http://download.imodzone.net/

 

φιλε μου δωσε μου οδηγειες πως να περασω τη 4,2 στο ipad γιατι δεν εχω ιδεα ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου δωσε μου οδηγειες πως να περασω τη 4,2 στο ipad γιατι δεν εχω ιδεα ευχαριστω

Κατέβασε το αρχείο της 4,2beta στο pc

Σύνδεσε το ipad με το pc(itunes) και πάτα το check for update με πατημένο μαζί και το shift και μετά δώσε το αρχείο που κατέβασες δλδ το αρχείο της 4,2.

τελικά αυτό έκανα και γω!

Όταν βγει επίσημα και βγει και το σπάσιμο το κάνω. Τώρα χρειαζόμουν περισσότερο τα ελληνικά και το multitasking

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε το αρχείο της 4,2beta στο pc

Σύνδεσε το ipad με το pc(itunes) και πάτα το check for update με πατημένο μαζί και το shift και μετά δώσε το αρχείο που κατέβασες δλδ το αρχείο της 4,2.

τελικά αυτό έκανα και γω!

Όταν βγει επίσημα και βγει και το σπάσιμο το κάνω. Τώρα χρειαζόμουν περισσότερο τα ελληνικά και το multitasking

 

Σε ΜακΟΣ πως γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...