Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου το κανά τώρα για το παλικάρι που ρωτάει για το macosx απλά πατάς το alt button και check for update.καλή φάση τώρα από αυτό γράφω πεστε μου κάτι η έκδοση 4.1 έχει ελληνικά και έπισης γίνεται jailbreak?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και ναι κυρίες και κύριοι μετά από μήνες αναμονής ελληνικά στο iPad :P πέρασα πριν λίγο την 4.2 beta 3 χωρίς λογαριασμο developer.απλά αντί για restore έκανα update και δεν χρειάστηκε activation!

Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι κυρίες και κύριοι μετά από μήνες αναμονής ελληνικά στο iPad :P πέρασα πριν λίγο την 4.2 beta 3 χωρίς λογαριασμο developer.απλά αντί για restore έκανα update και δεν χρειάστηκε activation!

Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές!

 

Με γειά...:)

 

Εγώ θα κάνω υπομονή ένα μήνα ακόμα για το επίσημο, ποιός ξέρει, μπορεί να βγει και αρχές Νοέμβρη! Για να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει μπορέσει κανείς να χρησιμοποιήσει το iPad σαν καθημερινό εργαλείο;

Με την έννοια ότι θα αντικαταστήσει π.χ. ένα netbook. Να έχει δηλαδή τα αρχεία του μαζί, word, excel, pdf, κλπ...

Αν ναι, το πετύχατε με κάποιο πρόγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει μπορέσει κανείς να χρησιμοποιήσει το iPad σαν καθημερινό εργαλείο;

Με την έννοια ότι θα αντικαταστήσει π.χ. ένα netbook. Να έχει δηλαδή τα αρχεία του μαζί, word, excel, pdf, κλπ...

Αν ναι, το πετύχατε με κάποιο πρόγραμμα;

 

εχομε πολλα πιντιεφια στη σχολη και βαριεμαι να τα εκτυπωνω γιαυτο τα διαβαζω απο το iPad (iBooks) ... B)

 

πριν το iPad ειχα εκτυπωσει πχ ενα pdf 100+ σελιδων και μετα απο καμια βδομαδα βγαλανε το ιδιο με καποιες διορθωσεις... αντε τωρα να το ξαναεκτυπωνεις ή να βρεις τις διορθωσεις... το ξανακατεβαζεις στο iPad και ολα μια χαρα... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει μπορέσει κανείς να χρησιμοποιήσει το iPad σαν καθημερινό εργαλείο;

Με την έννοια ότι θα αντικαταστήσει π.χ. ένα netbook. Να έχει δηλαδή τα αρχεία του μαζί, word, excel, pdf, κλπ...

Αν ναι, το πετύχατε με κάποιο πρόγραμμα;

 

Ναι, dropbox με συγχρονισμό σε όλα τα Μακ μου και έχω τα πάντα μαζί μου, και κάνω επεξεργασια με το Pages.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...