Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ιδη μαζεψει 600 ευρω και περιμενω πως και πως ... απλα φοβαμαι μηπως ακομα και 1500 ευρω ,ισως να μην φτανουν για να το αγορασουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://live.slashgear.com

 

Οι τύποι λένε θα το δείξουν ...

 

Για ρίξτε μια ματιά...

 

---------- Προσθήκη στις 03:48 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 03:46 ----------

 

http://www.itproportal.com/portal/ne...s-media-markt/

 

Καλώς τα δεχτήκαμε 499 Ευρώ με συμβολαιο...899 σκέτο από το Γερμανικό Media Markt μέσω T-Mobile από 1η Μαρτίου και επίσημα πια το όνομα αυτού ipad

 

Θα δικαιωθούν οι Γερμανοί; Σε 16 ώρες θα ξέρουμε...

 

Πάντως αν το έχω μέχρι το Πάσχα τότε θα είναι το καλύτερο δώρο για τη γιορτή μου φέτος...και για πολλούς άλλους από την παρέα μας φαντάζομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν εχει 900€ οπως ακουγεται, ισως να δυσκολευτει να πουλησει στην αρχη..(οπως εγινε και με το iphone μεχρι να πεσει η τιμη του)

 

Κάποιος που δίνει 670 ευρώ για το 32άρι iPhone, δεν τον βλέπω να κολλάει στα 900 για το tablet....

Πάντως η τιμή φαίνεται πολύ υψηλή, ίσως δικαιολογείται από τα χαρακτηριστικά του αν και το PhoneOS πολύ με προβληματίζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά βρε παιδιά,περιμένετε να δούμε τι είναι που ήδη σκέφτεστε να το πάρετε,μπορεί τελικά να'ναι πολύ κακό για το τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά βρε παιδιά,περιμένετε να δούμε τι είναι που ήδη σκέφτεστε να το πάρετε,μπορεί τελικά να'ναι πολύ κακό για το τίποτα..

:-D

2 χρόνια το περιμένουμε... πως να μην σκεφτόμαστε να το πάρουμε;;;;; :-D

Σίγουρα θα θέσει νέα standard και θα δημιουργήσει μια νέα κατηγορία.... όπως έκανε το iPhone πριν 2,5 χρόνια στην κινητή τηλεφωνία....

 

Μάλλον έχουμε και την πρώτη του φωτογραφία, βέβαια λίγο καμουφλαρισμένο :-)

 

01-27-10apptabprot2g.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικες αποκαλυψεις για τα χαρακτηριστικα, τιμες κτλ του tablet..... να δουμε σε ποια θα πεσουν μεσα! :P

 

οσο για το live ξανατονιζει οτι θα το δειξει.... μαλλον ομως ειναι οπως τα λετε εσεις (απο blogs και τετοια... )

 

θα μαθουμε σε λιγες ωρες... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες προχθες είχε πάρει το μάτι μου, στο engadget θαρρώ, οτι η hp έχει στα σκαριά ταμπλετ με το όνομα "slate".

 

Στα polls βλέπω οτι το πιο πιθανό όνομα για το ταμπλετ της apple ειναι islate

 

Ποσο περίεργο είναι αυτό?:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαλαρώστε, ναι μάλλον θα παρουσιαστεί tablet σήμερα αλλά αν όχι θα αρχίσετε να κράζετε γιατί έχετε αναπτύξει μεγάλες προσδοκίες.. Και να παρουσιαστεί, πάλι θα φάει τρελό κράξιμο απτους πάντες, γιατί όπως κ με το 1ο iphone κατι θα λείπει κ απο αυτό θα πιαστούν οι πάντες. Εγώ είμαι απλά περίεργος να δώ με ποιό τρόπο η Apple έχει υλοποιήσει αυτή την ιδέα, χωρίς να περιμένω να κάνει παπάδες και μετά να κράζω που με "απογοήτευσε". Η Apple έχει συνεισφέρει, καινοτομήσει, και πρωτοπορήσει σε Μουσική-Κινητή τηλεφωνία-Υπολογιστές και μακάρι να το κάνει και στα tablet, προς όφελος μας θα είναι. Ας το αφήσουμε στους ειδικούς! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας καινοτομεί η Apple και όποιοι δεν την γουστάρουν, ας αγοράζουν τους "κλώνους" των προϊόντων της από άλλες εταιρείες, που θα φοράνε 15MP κάμερες κτλ κτλ.

Η καινοτομία δεν βλάπτει κανέναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...