Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Κάποιος που δίνει 670 ευρώ για το 32άρι iPhone, δεν τον βλέπω να κολλάει στα 900 για το tablet....

Πάντως η τιμή φαίνεται πολύ υψηλή, ίσως δικαιολογείται από τα χαρακτηριστικά του αν και το PhoneOS πολύ με προβληματίζει....

 

Nα δουμε..

Οταν με 600-700€ αγοραζεις tablet φορητο(οχι δηλαδη απλο ebook reader), τοτε το iTablet με τα 900€ εκτος απο μεγαλυτερη αυτονομια , τι αλλο θα εχει να προσφερει?

Για να δουμε!

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δύο video που ενισχύουν αυτά που γράφει ο tr3quart1sta. Πριν μερικούς μήνες, κυκλοφόρησαν concept videos από το Wired και Sports Illustrated που δείχνουν το μέλλον των περιοδικών τους αν και στο S.I αναφέρει ως ημερομηνία κυκλοφορίας το 2010. Ειδικά από αυτό το video καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για νέα εποχή στα περιοδικά ενώ το Wired πρέπει να είναι από τους πρώτα περιοδικά που θα κυκλοφορήσουν στη νέα πλατφόρμα.

 

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ntyXvLnxyXk[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=BLc-8gT2eKg[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ενσωματώνει όμως τεχνολογία e-ink έστω και ασπρόμαυρου δν πάει πουθενά το project. Οι lcd πάντα θα κουράζουν το μάτι και δεν θα διαβάζονται σε εξωτερικούς χώρους και αυτό δεν αλλάζει (Να μην θίξω και την αυτονομια). Μένει να δούμε τι έχει σκεφτεί η apple επί του θέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ιδεα που μολις μου ηρθε.Πριν λιγες μερες ειχα δει μια πατεντα της apple με την οποια τα πληκτρα του virtual keyboard θα ηταν ¨αναγλυφα" οση ωρα ηταν ενεργοποιημενο το πληκτρολογιο και μετα η οθονη θα γινοταν παλι επιπεδη.

Πιστευω οτι με αυτην την πατεντα θα μπορουσαν να κανουν κατα βουληση αναγλυφο ακομα και το κειμενο στην οθονη ωστε να μπορει να χρησιμοποιηθει το tablet απο τυφλους. λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία η ιδέα σου αλλά δε νομίζω. Κάτι τέτοιο χωρίς να ξέρω θα κόστιζε πάρα πολλά λεφτά πιστεύω και επίσης μου φαίνεται απίστευτο στο να μπορεί να γίνει αλλά όπως πάει η τεχνολογία ποτέ δεν ξέρεις...

Επεξ/σία από kdiamant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...