Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, KNSM είπε

Random. Πηρα κι εγω. Αυριο θα το δοκιμασω

Μια χαρά, προσωπικά θα περιμένω το release, πρώτον για να το απολαύσω στην τελική του μορφή αλλά και επειδή βλέπω στις οδηγίες οτι πρέπει να κατεβάσω τον PTS Client και δυστυχώς τόσο χώρο διαθέσιμο δεν εχω.

Άλλωστε παω το content με την σειρά και ενω εχω παίξει ήδη 400+ ώρες αποκλειστικά με questing και λίγα dungeon runs, τώρα μπαίνω πρώτη φορά Morrowind (που είχα κάνει επίσης preorder), οπότε ελπίζω σε ενα μήνα και κάτι που κυκλοφορεί το Summerset να εχω τελειώσει με Vvardenfell + Clockwork city για να "συγχρονιστώ" με τον υπόλοιπο κόσμο στο πιο πρόσφατο content.

Αυτό πάντως που εχω να παρατηρήσω απο τα ~2μιση χρόνια που παίζω είναι το ατελείωτο content και οτι σε όποια περιοχή κι αν πήγα, απο starting areas μέχρι τις πιο απόμακρες περιοχές, παντού υπήρχε κόσμος... Πραγματικά ΓΕΜΑΤΟ παιχνίδι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα!
Σκεφτομαι να αγορασω το MORROWIND,απλα ειδα οτι βγαινει και το  SUMMERSET(αν εχετε ορεξη πειτε μου τι νεο βαζει)γενικα τι αγοραζω για αρχη..ατμ εχω το GOLD EDITION
και τελευταια ερωτηση η συνδρομη ειναι  Must?

Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαξτο λιγο γιατι εχω την εντυπωση πως  υπαρχει προσφορα που αγοραζεις το Summerset και σου δινει και το Morrowind. Το Summerset βαζει νεα περιοχη με quest κτλ αλλα το πιο βασικο ειναι οτι επιτελους θα εχει crafting κοσμηματων (δαχτυλιδιων κτλ.). Το ζητουσε ο κοσμος πολυ καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στα κλειδαδικα δεν ειδα κατι για πακετο ,εαν μπορεις εσυ η καποιος αλλος να μου δωσει ενα λινκ να το παρω.

Γενικα με την συνδρομη δεν θα τα εχω ολα φρι εφοσον ανανεωνω?

Επεξ/σία από wintaxt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό προφανώς που λέει ο @KNSM είναι οτι αν αγοράσεις το καινούριο upgrade/expansion του παιχνιδιού που κυκλοφορεί στις 21/05 (Summerset) περιλαμβάνει πλέον και το Morrowind μαζί, κάτι ανάλογο με αυτό που κάνει το WoW που σε κάθε νεο expansion δίνει σε όλους τα προηγούμενα δωρεάν για να είναι όλοι up to date.

Δεν ξέρω πόσο βρίσκεις σε κλειδάδικο το Morrowind αλλά τα 30 ευρώ που ζητάνε επίσημα για το upgrade σε Summerset ΜΑΖΙ με το Morrowind το θεωρώ πολύ καλό deal για κάποιον που θέλει να δει τις νεες περιοχές και γενικά την βελτίωση του παιχνιδιού.

ΥΓ. Με την συνδρομή έχεις δωρεάν ολα τα dlc, τα expansions (chapters όπως τα λένε αυτοί) πάνε με πληρωμή επιπλέον.

Επεξ/σία από bad_freddy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ksm Μπορείς να δεις από Green Man Gaming στην περιγραφεί το περιεχόμενο του "expansion".

Η προσφορά του Summerset + Morrowind αφορά μόνο τις προ παραγγελίες,μετά (21/05/) το Morrowind θα μπει στο κατάστημα του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τωρα  ειδα οτι μου ειχαν στειλει για close beta του summerset.Στο instant gaming εχει  18,99 το summerset και 10,99 το morrowind απο οτι βλεπω.Ωραια collectors edition.

eso.jpg.4f5d0a48314832df2cb2896e3fad6d81.jpg

Επεξ/σία από gildo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Tecton είπε

@ksm Μπορείς να δεις από Green Man Gaming στην περιγραφεί το περιεχόμενο του "expansion".

Η προσφορά του Summerset + Morrowind αφορά μόνο τις προ παραγγελίες,μετά (21/05/) το Morrowind θα μπει στο κατάστημα του παιχνιδιού.

Σωστά για preorder εννοούσα αλλά δεν το διευκρίνισα, βέβαια μετά το release του Summerset οπού θα μπει το Morrowind στο crown store διατηρώντας απλά ενεργή συνδρομή θα μπορεί να έχει και πάλι πρόσβαση κανονικά για όσο καιρό την ανανεώνει χωρίς να το αγοράσει ξεχωριστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μια βοηθεια οποιος μπορει, επαιζα περσι stam dk, και σκεφτομαι να επιστρεψω πολυ casually καθως morrowind δεν εικα καθολου και σκαει και το summerset.

υπαρχει καποιος που να παιζει sorc magicka? αξιζει γενικα να ανεβασω η να δω warden?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχετε κι εσεις lag και stuttering τελευταία η μόνο εγω? Ειδικα στα world bosses στο rivenspire κολλαει ασχημα. 

Επεξ/σία από KNSM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα, θα ηθελα την βοηθεια σας, θελω να αγορασω το eso  αλλα εχω χαθει με τα τοσα dlc και δεν ξερω τι να παρω, δε θελω μονο το basic αλλα οσο περισσοτερα μπορω, δηλαδη να μην εχω θεμα με κλειδωμενες περιοχες ή το gear!! ποιο να παρω για να εχω φουλ το game? το morowind/ morowind upgrade/tumriel ή ολα οσα βλεπω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/13/2018 στις 11:04 ΜΜ, soadgr είπε

Παιδια καλησπερα, θα ηθελα την βοηθεια σας, θελω να αγορασω το eso  αλλα εχω χαθει με τα τοσα dlc και δεν ξερω τι να παρω, δε θελω μονο το basic αλλα οσο περισσοτερα μπορω, δηλαδη να μην εχω θεμα με κλειδωμενες περιοχες ή το gear!! ποιο να παρω για να εχω φουλ το game? το morowind/ morowind upgrade/tumriel ή ολα οσα βλεπω? 

Μεχρι τις 21/5 αν προπαραγγειλεις το update του summerset,σου δινει δωρεαν το morrowind.

Aλλα την διαδικασια πρεπει να την κανεις απ το crown store του παιχνιδιου,γιατι απ το steam δεν μου βγαζει την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/5/2018 στις 11:04 ΜΜ, soadgr είπε

Παιδια καλησπερα, θα ηθελα την βοηθεια σας, θελω να αγορασω το eso  αλλα εχω χαθει με τα τοσα dlc και δεν ξερω τι να παρω, δε θελω μονο το basic αλλα οσο περισσοτερα μπορω, δηλαδη να μην εχω θεμα με κλειδωμενες περιοχες ή το gear!! ποιο να παρω για να εχω φουλ το game? το morowind/ morowind upgrade/tumriel ή ολα οσα βλεπω? 

 

Παρε την Gold edition που εχει και 4 dlc.Ειναι υπεραρκετα για αρχη,το παιχνιδι ειναι ηδη τεραστιο. Τα υπολοιπα Dlc (dragon bones κτλ.) ειναι μονο με subscription. . Αργοτερα παρε Morrowind και  Sumerset upgrades. Αν προπαραγγειλεις τωρα το Summerset σου δινει δωρο και το Morrowind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος Ελληνας παιζει εσο και θελει να μπει σε Ελληνικο guild,ν μου πει.


 

 Guild: Eternal Flames

Guild-master: @iliasthebest (εγω)


 

Ειμαστε ενα οργανωμενο Ελληνικο guild με ελαχιστα ξενα παιδια,(xp players),και με τσ.https://discord.gg/TtsSdnT

Αν θελετε να ερθετε στειλτε μ εδω "η μεσα στο παιχνιδι,.

Κανουμε τα παντα ,pve,pvp,dungeons,trials


 

Ευχαριστω πολυ,, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...