Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας  υπαρχει σε προσφορα το  The Elder Scrolls® Online μαζι με το  morowind..

τι διαφορα εχει με το gold?

το  gold  γιατι δεν  υπαρχει στο steam??

η προσφορα εινε 10 ευρω  για το  The Elder Scrolls® Online μαζι με το  morowind..

οποτε τι να κανω  να το αγορασω?> η να αγορασω την gold?? απο  καπου αλλου??

γιατι την gold στο steam δεν  υπαρχει?

Αναφορά σε κείμενο

 The Elder Scrolls Online Standard Edition

Includes The Elder Scrolls Online base game and The Morrowind Chapter

Στο steam πουλαει την standard edition με  το  The Morrowind Chapter στα  10 ευρω.

https://store.steampowered.com/app/306130/The_Elder_Scrolls_Online/ εινε προσφορα μεχρι την δευτερα..

απλα σε ρωταω τι διαφορα εχει η gold με την   standard edition με  το  The Morrowind Chapter ??

Τα dlcs μπορω να  τα  αγορασω και απο μεσα απο το παιχνιδι??

αν παρω την  την standard edition με  το  The Morrowind Chapter στα  10 ευρω φιλε μου??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι βρε powerblade αν έστω και λίγο έκανες μία αναζήτηση ή αν έστω διάβασες προηγούμενες σελίδες για να βρεις την απάντησή.

Η έκδοση που έχει το steam περιέχει μόνο το βασικό παιχνίδι μαζί με το Morrowind.Δεν έχει κανένα dlc,αυτά όμως αν σου αρέσει το παιχνίδι μπορείς να τα αγοράσεις μετά ή αν κάνεις την μηνιαία συνδρομή να παίξεις το περιεχόμενο τους (μόνο όσο έχεις συνδρομή για να σε προλάβω).Η cold edition, η οποία περιείχε μόνο 4 dlc, μπορείς να την αγοράσεις αν την βρεις από keystore,δεν υπάρχει πια.Από το store του ESO υπάρχει ένα πακέτο μαζί με τα δύο "expansion" Morrowind και Summerset μαζί με 4 dlc στην τιμή 39,99€ για κάποιες μέρες.

Μιας και όπως καταλαβαίνω δεν έχεις εικόνα του παιχνιδιού τα 10€ είναι καλή τιμή για να ξεκινήσεις. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tecton είπε

Αναρωτιέμαι βρε powerblade αν έστω και λίγο έκανες μία αναζήτηση ή αν έστω διάβασες προηγούμενες σελίδες για να βρεις την απάντησή.

Η έκδοση που έχει το steam περιέχει μόνο το βασικό παιχνίδι μαζί με το Morrowind.Δεν έχει κανένα dlc,αυτά όμως αν σου αρέσει το παιχνίδι μπορείς να τα αγοράσεις μετά ή αν κάνεις την μηνιαία συνδρομή να παίξεις το περιεχόμενο τους (μόνο όσο έχεις συνδρομή για να σε προλάβω).Η cold edition, η οποία περιείχε μόνο 4 dlc, μπορείς να την αγοράσεις αν την βρεις από keystore,δεν υπάρχει πια.Από το store του ESO υπάρχει ένα πακέτο μαζί με τα δύο "expansion" Morrowind και Summerset μαζί με 4 dlc στην τιμή 39,99€ για κάποιες μέρες.

Μιας και όπως καταλαβαίνω δεν έχεις εικόνα του παιχνιδιού τα 10€ είναι καλή τιμή για να ξεκινήσεις. 

Tecton φαινεται να εισαι νεος στο forum. Καλως ηρθες...

Επεξ/σία από KNSM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αν αγορασω   το βασικό παιχνίδι μαζί με το Morrowind που κανει στο  steam 10 ευρω

τα   4 dlc  επειδη  δεν εχω καταλαβει απο που  μπορω να τα αγορασω?  εννοω  τα 4  dlc  που περιεχει η  cold edition

ποσα   crowns κοστιζει το καθε dlc?

δηλαδη αν  αγορασω  ολα τα  dlcs ποσα  crowns χρειαζομε..

ΕΙΝΕ  17.500  CROWNS ΦΙΛΕ ολα τα dlcs

εγω  βλεπω  οτι εχει πανω απο  4 dlcs στην σελιδα

κατσε  η gold εχει μονο 4??  

  • Imperial City
  • Orsinium
  • Thieves Guild
  • Dark Brotherhood

αν  πας στην  σελιδα  τους εχει πανω απο  4  dlcs

https://www.elderscrollsonline.com/en-us/updates

φιλε  κοιτα εδω τι εννοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα  τα  dlcs  που εχει η σελιδα εινε  για το gold ??

 

η εινε  και παραπανω dlcs  που  μπορεις να  βαλεις  επιπλεον?https://www.elderscrollsonline.com/en-us/updates

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια,

σκεφτομαι να ξεκινησω το eso τωρα που το χει κ προσφορα. 

απλα να ρωτησω εδω πρωτα, επειδη με δουλεια, μωρο δεν εχω πολυ χρονο να αφιερωσω σε games.

παρολαυτα, επειδη παλιοτερα εχω παιξει lineage, wow, neverwinter klpklp, και μου εχει λειψε η φαση, μπορει να παιξει κανεις το eso χωρις να καιγεται?

δεν εννοω να γινει top, αλλα τουλαχιστον να μπορει να ειναι νταγωνιστικος χωρις καψιμο.

εχω διαβασει κ μερικα review στο steam κ γενικα, αλλα θεωρω οτι η γνωμη καποιου απο δω μεσα, θα βοηθουσε.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω από όταν ήταν σε beta ακόμη, και έχω αφιερώσει πάρα πολλές ώρες, το content είναι τεράστιο με απίστευτα πολλά πράγματα να κάνεις. Τώρα αναφορικά με το κάψιμο εξαρτάται το ποσό γρήγορα θες να τουμπανιασεις. Αν βρεις ένα καλό guild και κάνεις focus στο τι θες σχετικά εύκολα θα μαζέψεις gear. Από την άλλη πλευρά για να φτάσεις στο maximum level 750cp θέλει πολλές ώρες γι αυτό σου είπα το ποσό γρήγορα θες να ταβανιασεις. Πάντως το eso είναι από τα καλύτερα mmo που έχω παίξει (και έχω παίξει πάρα πολλά) αξίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω @TitanX δε νομιζω οτι θα βιαζομαι να γινει τουμπανο ο χαρακτηρας, απλα μου εχει λειψει λιγο η φαση με mmo και να οω την αληθεια, κανενα βραδυ που ειμαι σπιτι κ εχω χρονο να παιξω λιγο, ειμαι πλεον πολυ κοματια για να παιζω με το ριφτ..

αντε να ασχοληθω καμμια ωρα, δεν αντεχω ορθιος αφου ολη μερα τρεχω με τον μικρο ειδικα. γιαυτο σκεφτομουν να ξεκινησω κανα mmo στο χαλαρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο προτεινω 100%, εχει απειρα πραματα να κανεις, και ειναι ψιλο-casual εν μερει. Οι περισσοτεροι μου φιλοι λιωνουν και κανουν quests, και exploration παρα end-game content. Εχει και dungeons, bgs, και pvp αλλα δεν χρειαζεται τρελο καψιμο για να το ευχαριστηθεις και να εισαι ανταγωνιστικος. Εχει βεβαια και τρελο min-maxing, οποτε μπορεις να παιξεις ειτε casual ειτε hardcore.

Αν σου αρεσουν τα elder scrolls γενικα, θα τρελαθεις με το παιχνιδι. Εχει τρομερο lore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα αγορασει gold edition πιο παλια, αλλα δεν εχω ασχοληθει, με χαλανε τα 90GB download...

δεν μου καθονται καλα, πρεπει να παρω καινουριο SSD για να το κατεβασω...

Αμα ηταν καπου στα 40 σαν το WoW κατι θα καναμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2018 στις 11:59 ΠΜ, demmian είπε

καλησπερα παιδια,

σκεφτομαι να ξεκινησω το eso τωρα που το χει κ προσφορα. 

απλα να ρωτησω εδω πρωτα, επειδη με δουλεια, μωρο δεν εχω πολυ χρονο να αφιερωσω σε games.

παρολαυτα, επειδη παλιοτερα εχω παιξει lineage, wow, neverwinter klpklp, και μου εχει λειψε η φαση, μπορει να παιξει κανεις το eso χωρις να καιγεται?

δεν εννοω να γινει top, αλλα τουλαχιστον να μπορει να ειναι νταγωνιστικος χωρις καψιμο.

εχω διαβασει κ μερικα review στο steam κ γενικα, αλλα θεωρω οτι η γνωμη καποιου απο δω μεσα, θα βοηθουσε.

ευχαριστω

Παίξε το παιχνίδι σαν το Skyrim. Με το πάσο σου. Και άμα θες κλείσε και το chat. 

Μετά από 1200 ώρες περίπου ίσως να χρειαστείς να κάνεις group :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...