Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 14/4/2019 στις 12:03 ΜΜ, Manoleros95 είπε

Φιλε παιζω εδω και δυο εβδομαδες, αν εχετε ορεξη να καθοδηγησετε εναν νεο παικτη πες μου.

κανε με add in game @iliasthebest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/4/2019 στις 10:40 ΠΜ, iliasthebest είπε

Οποιος Ελληνας παιζει εσο και θελει να μπει σε Ελληνικο guild,ν μου πει.

 Guild: Eternal Flames

Guild-master: @iliasthebest (εγω)

Ειμαστε ενα οργανωμενο Ελληνικο guild και με discord https://discord.gg/4TwA8U

Αν θελετε να ερθετε στειλτε μ εδω "η μεσα στο παιχνιδι,.

Κανουμε τα παντα ,pve,pvp,dungeons,trials

Ευχαριστω πολυ,, 

Δέχεστε τελείως ρούκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παίδες. 

Αγόρασα χθες κάποια crowns επειδή είναι σε έκπτωση και έφτασα τα 6.000. Αγόρασα το Imperial City και τώρα μου μένουν 3.500 ακόμη. Τι μου προτείνετε:

1) Να αγοράσω το Wrothgar

ή

2) Να αγοράσω το Horns of the Reach + Clockwork City

Ενδιαφέρομαι για το 1ο λόγω του τεράστιου όγκου PVE που προσφέρει και για το 2ο λόγω των dungeons και του transmute station (για να μη ζητάω κάθε λίγο από παίχτες τα δικά τους). Αλλά δεν μπορώ να αποφασίσω τι από τα δυο. 😕

Επεξ/σία από Undertaker25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Undertaker25 είπε

Καλημέρα παίδες. 

Αγόρασα χθες κάποια crowns επειδή είναι σε έκπτωση και έφτασα τα 6.000. Αγόρασα το Imperial City και τώρα μου μένουν 3.500 ακόμη. Τι μου προτείνετε:

1) Να αγοράσω το Wrothgar

ή

2) Να αγοράσω το Horns of the Reach + Clockwork City

Ενδιαφέρομαι για το 1ο λόγω του τεράστιου όγκου PVE που προσφέρει και για το 2ο λόγω των dungeons και του transmute station (για να μη ζητάω κάθε λίγο από παίχτες τα δικά τους). Αλλά δεν μπορώ να αποφασίσω τι από τα δυο. 😕

Γινεται με solo γενικως σ'αυτα τα expansions;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sartiv είπε

Γινεται με solo γενικως σ'αυτα τα expansions;

 

To Wrothgar είναι κατά κύριο λόγο PVE και παίζεται σόλο, ναι. Το Clockwork City έχει δικό του quest και κάποιο Group Dungeon. To Horns of the Reach είναι καθαρά group dungeons.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Undertaker25 είπε

To Wrothgar είναι κατά κύριο λόγο PVE και παίζεται σόλο, ναι. Το Clockwork City έχει δικό του quest και κάποιο Group Dungeon. To Horns of the Reach είναι καθαρά group dungeons.

Κάτι ίσως που μπορείς να κάνεις είναι να τσεκάρεις απο το wiki του παιχνιδιού τα release dates του κάθε DLC διότι κάθε χρόνο όταν το DLC έχει anniversary του πατάνε και ενα 50% για λίγες μέρες οπότε έτσι με λίγη υπομονή και σωστό timing ίσως μπορέσεις να τα πάρεις ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει, αναμενόμενα η διαβόητη "αναβάθμιση" των server της ZOS στην Ευρώπη αποδείχτηκε φούσκα. Ουσιαστικά δεν άλλαξε απολύτως τίποτα σε σχέση με την προηγούμενη κατάσταση. Εδώ και 3 μέρες που κάνουν όλοι τα dungeon pledges για τα motifs του Sai Sahan, το dungeon finder είναι κατεστραμμένο (15 λεπτά σε αναμονή για group με δεκάδες χιλιάδες παίχτες online και αυτό ΑΝ καταφέρεις να μπεις στο queue, απίστευτο), κατεστραμμένα guild stores και τώρα εμφάνισαν πρόβλημα μέχρι και στο login όπου πολλοί παίχτες απλά δεν μπορούν να συνδεθούν.

Κρίμα που τους έσκασα 25 ευρώ για crowns. Οι τύποι είναι σκέτη απάτη.

 

Aυτό συμβαίνει όλο το απόγευμα σήμερα.

 

 

Untitlesddsd.jpg

Επεξ/σία από Undertaker25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα, παίδες. 

Γνωρίζει κανείς να μου πει ποια είναι η δυσκολία του normal Maw of Lorkhaj με pug? Σκέφτομαι να το κάνω γιατί θέλω να μαζέψω το Alkosh. Τα δυσκολότερα dungeons που έχω κάνει ως tank είναι τα veteran Depths of Malatar, Fang Lair, ICP και WGT (όλα με pug) και απλά θέλω να ξέρω αν θα ανταπεξέλθω ή θα γελάει το σύμπαν. 😛

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Να ρωτήσω κάτι για τα πακέτα του Elder Scrolls online : Τα αγοράζω όλα ξεχωριστά ή αν πάρω την ακριβή έκδοση του Elseweyr (64€) θα έχει μέσα Morrowind και Summerset? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.ειχα αγορασει πριν1-2 χρονια το eso αλλα δεν επαιξα σχεδον ουτε ωρα.λεω να ξεκινησω τωρα.αξιζει?εχω 600 crowns που να τα επενδυσω?free to play δεν ειναι?δεν θελω συνδρομες αντε να δωσω μοα φορα αν μ αρεσει σ τπτ dlc

τα φωτα σας λιγο γ τ παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Free-to-Play είναι, ναι. Αν έχεις αγορασμένο το βασικό γκεημ παίζεις όλο το βασικό πακέτο δωρεάν, και πληρώνεις έξτρα μόνο για τα DLC και τα expansions.

Τα Crowns θα έλεγα κράτα τα για να τσοντάρεις στο μέλλον σε κανένα DLC που θα σου γυαλίσει.

Αρκετά ενδιαφέρον θα το έλεγα, ειδικά αν δεν έχεις "καεί" σε άλλο ΜΜΟ στο πρόσφατο παρελθόν ώστε να δυσανασχετείς με το leveling. Ως επί το πλείστον βγάζει μια single-player εσάνς το παιχνίδι.

Επεξ/σία από HellionKal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...