Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατατοπιστηκοτατος! Δεν εχω λογια.

Καταλαβαινω οτι θα πρεπει τελικα να αγορασω το Elsweyr για να εχω μαζι τα Morrowind και Summerset και αν θελω τα  Imperial City - Orsinium - Thieves Guild - Dark Brotherhood Clockwork City - Murkmire - Dragonhold να παρω απο in game shop. 

Αν πάρω το Elsweyr μεταχειρισμένο χάνω κάτι που μπορεί να έχει χρησιμοποιηθεί (κωδικούς, έξτρα κλπ)? 

Επεξ/σία από pressure
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρεις μεταχειρισμένο μάλλον εννοείς ότι θα αγοράσεις τον λογαριασμό, θεωρώ ότι δεν θα έχεις θέμα μιας και θα τα έχει ενεργοποιήσει ο κάτοχος.

Όπως και να έχει καλό είναι να τον ρωτήσεις τι περιέχει ο λογαριασμός που δίνει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρίσκω το elder scrolls online tamriel edition unlimited σε πολύ χαμηλή τιμή , αν πάρω αυτήν την έκδοση έχει την βασική έκδοση που μπορώ να παίξω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SPANK είπε

Βρίσκω το elder scrolls online tamriel edition unlimited σε πολύ χαμηλή τιμή , αν πάρω αυτήν την έκδοση έχει την βασική έκδοση που μπορώ να παίξω ;

Ναι έχει το βασικό παιχνίδι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SPANK είπε

Βρίσκω το elder scrolls online tamriel edition unlimited σε πολύ χαμηλή τιμή , αν πάρω αυτήν την έκδοση έχει την βασική έκδοση που μπορώ να παίξω ;

Σε τι τιμη αν επιτρεπεται; Και που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Tecton είπε

Ναι έχει το βασικό παιχνίδι.

Ωραία τέλεια τότε ίσως το πάρω να το δοκιμάσω κοντά στα 10 euro που παίζει , απλά επειδή είναι πολλές εκδόσεις έχω μπερδευτεί λιγάκι 

4 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Σε τι τιμη αν επιτρεπεται; Και που;

Σου έχω στείλει μήνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Οποιος Ελληνας παιζει εσο και θελει να μπει σε Ελληνικο guild,ν μου πει.

 Guild: Eternal Flames

Guild-master: @iliasthebest (εγω)

Ειμαστε ενα οργανωμενο Ελληνικο guild και με discord https://discord.gg/4TwA8U

Αν θελετε να ερθετε στειλτε μ εδω "η μεσα στο παιχνιδι,.

Κανουμε τα παντα ,pve,pvp,dungeons,trials

Ευχαριστω πολυ,, 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αύριο  1 απρίλη μεχρι 13 δωρεάν περίοδος για xbox ps4 και για το steam για εμας απο 1 εως 6 απριλίου.

Αφου ειναι δωρεάν θα το δοκιμάσω προσωπικά τώρα αν θα το αγοράσω μετα ειναι αλλο θέμα ειναι καλή φάση ομως να δω αν θα με τραβήξει και σαν παιχνίδι.

https://www.elderscrollsonline.com/en-us/freeplay

Untitled.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω αγορασμένο από την Bethesda εκτός του greymoor.. Για να το παίξω στο steam πρέπει να το αγοράσω όλο πάλι ή έστω μόνο το Base και θα δει από το λογαριασμό μου τι έχω? Οι λογαριασμοί είναι συνδεμενοι μεταξύ τους. Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παίξει πριν κάτι μήνες αλλά το game ήταν συνεχώς down για δυο συνεχόμενα Σαββατοκύριακα, είχε θέματα με κάποια game modes κλπ τελικά έπαιξα ελάχιστα γιατί μόνο τα Σαββατοκύριακα είχα χρόνο. Έχουν φτιαχτεί αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κάποιος πως το κατεβάζω το δωρεάν γιατι μπαίνω εκει που λεει free με βάζει στο account αλλα δεν έχει καπου επιλογή να κατεβάσω τον client η κατι αλλο μεσω steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, SPANK είπε

Μήπως ξέρει κάποιος πως το κατεβάζω το δωρεάν γιατι μπαίνω εκει που λεει free με βάζει στο account αλλα δεν έχει καπου επιλογή να κατεβάσω τον client η κατι αλλο μεσω steam

λογικα μετα τις 8 θα γινει μεσω steam.....

update:μολις ανοιξε το κουμπακι...

Επεξ/σία από dalan2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...