Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, SPANK είπε

Μήπως ξέρει κάποιος πως το κατεβάζω το δωρεάν γιατι μπαίνω εκει που λεει free με βάζει στο account αλλα δεν έχει καπου επιλογή να κατεβάσω τον client η κατι αλλο μεσω steam

Αν το καταλαβαίνω καλά μπορείς και από το επίσημο site να κατεβάσεις τον client, γιατί δεν δοκιμάζεις από εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tecton είπε

Αν το καταλαβαίνω καλά μπορείς και από το επίσημο site να κατεβάσεις τον client, γιατί δεν δοκιμάζεις από εκεί;

Δεν γίνεται ουτε απο το επίσημο σιτε μέχρι στιγμής δεν υπάρχει επιλογή για free κάπου , και το link που πάτησου του free για ps4 και xbox με βγάζει ακόμη να κάνω αγορά , οποτε λογικά η δεν δεν έχει ανοίξει ή καποιο πρόβλημα παίζει , όπως και να έχει θα περιμένω μονο για steam .

Υ.Γ : Μόλις άνοιξε για το steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tecton είπε

Στο ps4 μπορείς να κάνεις download από τις 5.

Το έβαλα να το δοκιμάσω 😁

Άνοιξε στο steam μολις το κατεβάζω και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Tσίμπησα και εγώ σε προσφορά την standard edition μετά το free trial που είχε. Παίζω χαλαρουίτα με απαλό solo questing έχω φτάσει 11 lvl και το απολαμβάνω αρκετά οφείλω να παραδεχτώ. Ένα θέμα που έχω σαν newb είναι ότι δεν ξέρω τι να κρατήσω και τι να στείλω στον vendor. Μέχρι στιγμής χρήμα βγάζω σαν διαρρήκτης και πουλώντας τα κοπιμαία σε fences.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Joe-4 είπε

Tσίμπησα και εγώ σε προσφορά την standard edition μετά το free trial που είχε. Παίζω χαλαρουίτα με απαλό solo questing έχω φτάσει 11 lvl και το απολαμβάνω αρκετά οφείλω να παραδεχτώ. Ένα θέμα που έχω σαν newb είναι ότι δεν ξέρω τι να κρατήσω και τι να στείλω στον vendor. Μέχρι στιγμής χρήμα βγάζω σαν διαρρήκτης και πουλώντας τα κοπιμαία σε fences.

Μέχρι στιγμής δεν χρειάζεται να κρατάς τίποτα.

Μόνο αν θες να ασχοληθείς με crafting τότε ¨καταστρέφεις¨ ότι δεν θες για υλικά και να ανεβάσεις το level σου ή για να μάθεις trait από τα αντικείμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Οποιος Ελληνας παιζει εσο και θελει να μπει σε Ελληνικο guild,ν μου πει.

 Guild: Eternal Flames

Guild-master: @iliasthebest (εγω)

Ειμαστε ενα οργανωμενο Ελληνικο guild και με discord https://discord.gg/6ZnxFV9

Αν θελετε να ερθετε στειλτε μ εδω "η μεσα στο παιχνιδι,.

Κανουμε τα παντα ,pve,pvp,dungeons,trials

Ευχαριστω πολυ,, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καταρχάς να γράψω για αυτό που μπήκα

Έχω 3 λογαριασμούς που δε χρειάζομαι όλοι τους με καινούργια συνδρομή για ενα χρόνο και απειραχτες κορόνες για το κατάστημα, τους πουλάω 90 ευρώ τον ένα η 80 τον καθε ενα αν κάποιος τους πάρει όλους η δύο απο τους 3

Και επίσης μιας και διάβασα το μηνυμα του Ηλία αν θέλεις να μου πεις αν παίζετε ακόμη ενδιαφέρομαι :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/6/2020 στις 2:00 ΜΜ, revyien είπε

Καταρχάς να γράψω για αυτό που μπήκα

Έχω 3 λογαριασμούς που δε χρειάζομαι όλοι τους με καινούργια συνδρομή για ενα χρόνο και απειραχτες κορόνες για το κατάστημα, τους πουλάω 90 ευρώ τον ένα η 80 τον καθε ενα αν κάποιος τους πάρει όλους η δύο απο τους 3

Και επίσης μιας και διάβασα το μηνυμα του Ηλία αν θέλεις να μου πεις αν παίζετε ακόμη ενδιαφέρομαι :)

Μπήκες ,οκ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, rexlex100 είπε

καλημέρα το παιχνιδει εχει συνδρομη κάθε μηνα?

Έχει να επιλέξεις από 15€ συνδρομή το μήνα, που σου δίνει access σε όλα τα dlc και bonus κάποια crowns (που είναι ingame currency για αγορά dlc, cosmetics, κτλπ) '

ή μπορείς να αγοράσεις μια και έξω την standard edition (πριν λίγο καιρό έπαιζε στα 8€) που προσωπικά σου προτείνω καθώς έχει άπειρο content (περιλαμβάνει και το morrowind DLC) και θα σε κρατήσει ίσως και για μήνες, και έπειτα μπορείς να επεκτείνεις το περιεχόμενο με DLC αγοράζοντας crowns η και απευθείας.

Αφού πάρεις την standard edition, υπάρχει και ένας άλλος τρόπος (λίγο ανεπίσημος αλλά καθ΄ όλα νόμιμος) να αγοράσεις DLC, φαρμάροντας gold και ανταλλάζοντας τα με DLC που θέλεις μέσω ανταλλακτηρίων σε Discord Channels.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι πηρα πριν λιγες μερες την standard edition  για αυτό ρωτησα ευχαριστω για την απαντηση,πως γινεται αυτό μπορεις να μου πεις,αμα θελεις.θα το ξεκινησω συντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2020 στις 1:16 ΜΜ, iliasthebest είπε

Μπήκες ,οκ?

Ναι Ηλία μπήκα, εσύ με έβαλες μάλιστα 😛

Το ένα ακαουντ τα άλλα είναι για σκότωμα που έχουν το βιπ 

Σε ευχαριστώ πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...