Προς το περιεχόμενο

Το «άτρωτο» Playstation 3 απειλείται


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και γιατί νομίζεις πως η sony δεν θα ακολουθήσει κάτι τέτοιο

 

Μα δε νομίζω ότι δεν θα κάνει τα ίδια, αλλά μιλάω για μένα που αυτό το καιρό ήθελα να πάρω καινούριο χβοχ360 και φυσικά τώρα μπορώ να περιμένω γιατί το να αγοράζεις και το ίδιο πράγμα ρε παιδί μου κάπως μου κάθεται άσχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Ποτε δεν ειναι νωρις για την αληθεια την οποια διαστρεβλωνεις και αποκαλεις συνομωσιολογια..

Οκ!Ελπιζω να μην σε πληγωσα.

 

 

 

 

ααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα οτι ξερω ποτε θα βγει το 4. Απλα τονισα οτι το θεωρω σαν τακτικη της εταιριας να τραβαει τα φωτα επανω της, για να αγορασει ο κοσμακης ps3 μονο και μονο επειδη θα ειναι χακαρισμενο , και ετσι σιγα σιγα θα πουλαει οσο μπορει μεχρι να ερθει και το 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το είπε ο Geohot, γίνεται. Δεν απογοητεύει.

 

Τι ακούω εδώ ρε παιδιά, το PS3 δεν παίζει PS2 games, το XBOX360 δεν παίζει από δίσκο... Τα έχουν παίξει λίγο ή μου φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ουσία στο blog του λέει: ΟΚ το έσπασα, το σημαντικό έγινε, τώρα έχω μερικές αγγαρείες και βαρετά tasks και είμαι έτοιμος.

 

Αν δεν τα είχε καταφέρει δε θα έλεγε τίποτα. Επίσης είπε ότι δεν γίνεται να το κάνει patch η Sony αλλά μπορεί να το κάνει πολύ δύσκολο να εφαρμοστεί το σπάσιμο, οπότε δεν λέει λεπτομέρειες πριν να είναι 100% έτοιμος και να πάρει τη δόξα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτά είναι για αυτούς που δεν έχουν πολλά λεφτά και θέλουν να παίζουν σπασμένα game εγώ τα game μου θέλω να τα παίζω και online δεν το διακινδυνεύω μια μέρα να με χώσουν ban από το network και να ψάχνομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Γιατί για να αλλάξει στις ήδη πουλημένες κονσόλες της τις απαγορεύσεις, θα μαμιόντουσαν (ει δυνατόν) τα services να ασχολούνται μ' αυτό και με τίποτε άλλο. -> Hack bam win, και χωρίς αίμα δάκρυα κι ιδρώτα για τα services.

2) Γιατί έγινε κυρίαρχος στις κονσόλες και στις πωλήσεις των κονσολών της ΚΑΙ επειδή το "γιο-χο-χο" έκανε πάρτυ.-> Hack - console sales win.

3) Γιατί έχει θεωρητικά κάνει τρελές συμφωνίες για την "καθαρότητα" του μηχανήματος της. -> Ήδη υπάρχον win

4) Γιατί αφού μπαίνεις στο χορό και αφήνεις περιθώρια για hack, δεν αρχίζεις ρε κόπανε τα ban. -> prestige over microsoft win.

Μερικοί πιθανοί λόγοι για να διαβάσει το νέο για την προσπάθεια του Hotz, μετά να σκουπιστεί, και να συνεχίσει με την ηρεμία της τα σχέδια για την επόμενη κονσόλα της.

Και τα λεφτά θα συνεχίσουν να έρχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...