Προς το περιεχόμενο

Mαλλιά Rasta...


Dominic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σαν κατοχος τζιβων εδω και 3 χρονια εχω να πω οτι το θεμα βρωμα ειναι ΜΥΘΟΣ. και δε χρησιμοποιω ουτε ειδικα φαρμακα ουτε τιποτα. κανονικο σαμπουαν.

 

βεβαια υπαρχουν και αυτοι που δεν τα λουζουν διοτι ειναι κουραστικο λογω του βαρους οταν ειναι βρεγμενες. αυτο δε παει να πει οτι ολοι ειναι ετσι. και κοντα μαλλια να εχεις και να μη πλενεσαι και να πιασεις λιγδα ,δε παει να πει οτι οσοι εχουν κοντα μαλλια ειναι σαν και σενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πατε καλα εδω μεσα??καθεστε και κρινετε τον κοσμο απο το πως εχει τα μαλλια του?

μηπως να κοιταμεκαι τι ρουχα φοραει?αν εχει σκουλαρικια?ξυρισμενο φρυδι?τατουαζ μανικια?

ελεος ρε.

 

τι να πω..

γουστα ειπε ο πιθηκος και εφαγε το σαπουνι που λεμε.

ο καθενας μπορει να κουβαλαει οτι σκατα γουσταρει πανω του.αρκει να μην με ενοχλει προσωπικα.να μην μπαινει στον προσωπικο μου "χωρο".

και ας φοραει γοβες !!προβλημα του.αν την βρισκει δεν μου πεφτει λογος.

 

α!και επειδη γουσταρω να κανω και γω 5-6 τουφες αν μπορειτε επειτε ποσο παει το...μαλλι!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τι παιζει απο τιμες.παει συνολικα το κεφαλι η παει αναλογα ποσες θα κανεις?

εξαρταται. αν πας σε κομμωτηριο παει με το μηκος του μαλλιου και με τον αριθμο των τζιβων. ( προσωπικα του κομμωτηριου δε θα σου τις προτεινα γιατι ειναι και ακριβες και οσο να ναι αμα ειναι να κανεις τζιβες ωραιο ειναι να ειναι πιο "χυμα")

 

αν πας σε φιλο φιλου και ετσι (πχ εγω εχω φιλο που ξερει να κανει τζιβες ) θα σου παρει τα μισα λεφτα σχεδον απο οτι το κομμωτηριο ή μπορει και πολυ λιγοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας φίλος στην σχολή πήρε τις τζίβες απο έναν άλλο που τις έκοψε και τις "έραψε" σε δικιές του τούφες .

 

Αρκετά καλό μπορώ να πώ ( και ψιλοτζαμπέ λογικά )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας φίλος στην σχολή πήρε τις τζίβες απο έναν άλλο που τις έκοψε και τις "έραψε" σε δικιές του τούφες .

 

Αρκετά καλό μπορώ να πώ ( και ψιλοτζαμπέ λογικά )

και εγω εχω κοψει μερικες τζιβες και τις κραταω για καμια τετοια περιπτωση αν μου τις ζητησει κανενας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...