Προς το περιεχόμενο

Dragon Age 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με πονάει που το λέω... αλλά είμαι ψηλό απογοητευμένος...να μ πεις demo είναι.. αλλά το feeling κάπου χάθηκε..

Που ακριβως χαθηκε το συναισθημα?? :rolleyes:

Ακομα δεν το κατεβασες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xbox 360 απτής 5 το μεσημέρι....στο pc ακόμα μ κατεβαίνει...λες να trollarw με μουφιες ????mad.png

 

Πάντως γράφοντας σε section για pc παιχνίδια, και ενώ δεν αναφέρεις ότι έπαιξες το demo στο Xbox, λογικό είναι να θεωρείσαι ύποπτος ;)

Κρατάω μία μικρή επιφύλαξη με το όσα λες, γιατί και στο 1ο μέρος οι εκδόσεις pc και Xbox ήταν μέρα με την νύχτα. Κλάσεις ανώτερη η έκδοση των pc, κυρίως λόγω keyboard + mouse.

 

Edit: Δεν μπορώ να κάνω login στο EA account μου.

Φταίει η κίνηση στυς servers; Το έχει άλλος το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο netherlands mirror,το eset βγάζει address has been blocked. Κατεβάζω με torrent αν και έχει πολύ μικρή αναλογία seeders/leechers , και για κάποιο λόγο μου βγάζει No connection στο tracker status. :mad:

Επεξ/σία από Dennisbest
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα έχω να πω. Επιτέλους πιο γρήγορος και μαχητικός mage. :rolleyes: Τώρα ναι, χαίρομαι να παίζω με mage. Βασικά δε χαίρομαι απλά, πωρώνομαι. Οι κινήσεις και το movement είναι απίστευτα, μη μιλήσω για abilities.

 

Το βελτιώσανε ΠΟΛΥ κατ'εμέ και το γουστάρω 1000 φορές περισσότερο απ'το 1ο. Πραγματικά ίσως μαζέψω λεφτά μόνο για το συγκεκριμένο. ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Directx 10 δεν θα έχει το game; Στο DX9 αφήνει μέχρι medium settings και αν θες παραπάνω πρέπει να έχεις directx 11. :huh:

 

Αν έχεις DX10 κάρτα, τρέξε το μέσω του DX11 render. Θα σου τρέξει σαν DX10 και θα σε αφήσει να διαλέξεις τα High settings ;)

 

Μια θολούρα στα μαλλιά την έβγαζε και σε σας;

 

Ναι, post processing effect είναι για να μην φαίνονται πολύ sharp τα μαλλιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι ενθουσιασμένος. Συνήθως κολλάω με ένα παιχνίδι κάθε 2-3 χρόνια. Πριν το Dragon Age 1, είχα κολλήσει με GTA: San Andreas.

 

Ανυπομονώ τόσο δια το Dragon Age 2, που δεν κατεβάζω το demo, αλλά θα περιμένω την τελική έκδοση. Να μη μου φύγει η όρεξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...