Προς το περιεχόμενο

Dragon Age 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-10-biowares-mike-laidlaw-a-defence-of-dragon-age-ii-interview

 

Αν έχει αναφερθεί συγγνώμη για το repost. Κοίταξα 1-2 σελίδες πριν και δεν είδα να αναφέρθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το τερμάτισα χωρίς ούτε ένα crash, σχεδόν όλα τα quests, μόνο του Fenris δεν έκανα κάποια επειδή δεν τον έβαζα στο group και δεν βγήκαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον δεν crashάρει όπως το 1ο, παναγία μου με είχε ξεσκίσει...

 

Ναι όντως μου είχε crashάρει και μένα πολλές φορές ή μπαίνοντας στο inventory ή λίγο πριν κάποια μεγάλη μάχη. Αυτό δεν μου crashαρε ούτε μία φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσο σαπιο?εμενα ενταξει μου ψιλο αρεσει αλλα μπορει επειδη δεν εχω παξει το πρωτο,γιατι κ το πρωτο τωρα το ξεκινησα

 

Μην ακους ρε τον καθ'ενα εδω μεσα..ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ειναι,τελειωσε το πρωτο..χωσε κ το δευτερο και θα γουσταρεις.. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους

Να κανω μια ερωτηση.

Προσπα8ω να κανω πραξη τις οδηγιες του παρακατω και γενικα των site και λογο Τσιτς! του οτι ειμαι ασχετος η οτι εχω windows 7 η εν τελη δεν καταλαβαινω καλα τα αγγλικα δεν τα καταφερνω,δεν γινονται πραξη.

Μπορει καποιος να με βοηθησει?

Εχω την εξης απορια λεει να κανουμε μια συντομευση του DragonAge2.exe στην επιφανια και να πατησουμε ιδιοτητες και να προσ8εσουμε στο τελος την εντολη εκεινη -enabledeveloperconsole.Αλλα δεν με αφηνει γιατι μετα μου λεει οτι

 

"C:\Program Files (x86)\Dragon Age 2\bin_ship\DragonAge2.exe"-enabledeveloperconsole που καθοριστικε στο πλαισιο "προορισμος" δεν ειναι εγκυρο.Βεβαιωθειτε οτι η διαδρομη και το ονομα του αρχειου ειναι σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, εγώ είμαι στο lvl6-7 δε θυμάμαι, έχω συμπληρώσει εδώ και ώρα τα xp και δεν μου ανεβάζει lvl! Τι στο κέρατο;

Το έκαμα και uninstall-install κρατώντας τα saves, και πάλι τα ίδια. Any ideas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...