Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mα ειπα πως εχω την ati mobility 5165..σε toshiba laptop..

 

Δοκίμασε το μη σε απογοητεύω πρόωρα, αλλά δε βλέπω να τραβάει και πολύ, αν κρίνω από το CoD Modern Warfare 2

 

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-5165.24579.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκίμασε το μη σε απογοητεύω πρόωρα, αλλά δε βλέπω να τραβάει και πολύ, αν κρίνω από το CoD Modern Warfare 2

 

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-5165.24579.0.html

 

Το CoD Modern Warfare 2 το τρεχει ολα τερμα και με 4Α πανω απο 30 fps σπανια πιο κατω...χωρις Α δεν πεφτει κατω απο 40fps.

Απλα ακουσα πως το black ops ειναι πολυ πιο βαρυ...για αυτο ρωταω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το CoD Modern Warfare 2 το τρεχει ολα τερμα και με 4Α πανω απο 30 fps σπανια πιο κατω...χωρις Α δεν πεφτει κατω απο 40fps.

Απλα ακουσα πως το black ops ειναι πολυ πιο βαρυ...για αυτο ρωταω..

 

Εκανα επεξεργασία στο ποστ πιο πάνω που είχα γράψει, αν είναι εγκυρο το site στον επεξεργαστή τα πας καλά, στην κάρτα σου εχει βάλει χαμηλή βαθμολογία και το τικ το εχει με γκρι και οχι πράσινο, αυτο σημαίνει οτι θα πρέπει να το εχεις πολύ χαμηλά στα details.. αλλά αν λες οτι το mw2 το έτρεχες αέρα τότε δοκίμασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλεπω οτι και το M14 και το FN FAL jammaroun η εχουν καποιο cap για το ποσο γρηγορα κλικαρεις... και εχω ξενερωσει τρελα, cheater δεν εχω πετυχει κανεναν ως τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι medal of honor τι black ops, κατακορυφη πτωση ποιοτητας gameplay...κριμα τελικα....

 

infinity βγαλε τιποτα να την παλεψουμε....

 

Δεν υπάρχει πια Infinity Ward όπως τη ξέραμε.Τώρα οι φανς περιμένετε τη Respawn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η treyarch αποδείχθηκε ότι δεν είναι σοβαρή εταιρία και δεν κανει για αυτο η EA πρέπει να ανεβεί στην κορυφή τελικά μπας και πάρουν κανένα μάθημα η activision

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η treyarch αποδείχθηκε ότι δεν είναι σοβαρή εταιρία και δεν κανει για αυτο η EA πρέπει να ανεβεί στην κορυφή τελικά μπας και πάρουν κανένα μάθημα η activision

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Καλό καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η treyarch αποδείχθηκε ότι δεν είναι σοβαρή εταιρία και δεν κανει για αυτο η EA πρέπει να ανεβεί στην κορυφή τελικά μπας και πάρουν κανένα μάθημα η activision

 

Τι λέειιιιιιι ?

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέειιιιιιι ?

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Λέει ότι Η treyarch αποδείχθηκε ότι δεν είναι σοβαρή εταιρία και δεν κανει για αυτο η EA πρέπει να ανεβεί στην κορυφή τελικά μπας και πάρουν κανένα μάθημα η activision.

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ρε παιδια το game είναι γεμάτο glitches και αλλα ενα εκατομμύριο αρνητικά ακούς εκει τι λεει;Αυτο που είπα με την κολοεταιρια την treyarch.Πήρα win 7 και τα έβαλα σε Mac να παίξω το game αλλα τελικά αποδείχθηκε πατάτα ε τι να πω;Τα χω πάρει και μου Λέει the steam servers are too busy και μου θέλει 2 ώρες για preparing Βattlefield και crysis η αλλιώς EA αντε γιατί το έχεσε η activision

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι medal of honor τι black ops, κατακορυφη πτωση ποιοτητας gameplay...κριμα τελικα....

 

infinity βγαλε τιποτα να την παλεψουμε....

 

+1

 

Μου φένεται θα βγάλω την τιμονιέρα απ την ντουλάπα και θα αφήσω τα πιστόλια για να λιώσω με Richard Burns και GTR 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...