Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

 

Εγκατέστησα το black ops, την πρώτη μέρα ολα καλά, την δευτερη μέρα δεν ξεκίναγε το multiplayer με τίποτα blackopsx.png

 

Κάποιες φορές που το είχα ξαναπάθει εγκαθιστούσα ξανά στον ιδιο φάκελο το steam και έφτιαχνε,αυτη την φορά οχι, το sp του black ops επαιζε κανονικά !!

 

Εγκαθιστώ σε άλλο φάκελο το steam και αφου δεν έγινε πάλι τίποτα εκανα απεγκατάσταση , στην απεγκατάσταση έσβησε και ολα τα παιχνίδια που είχα μέσο steam !

 

Πάω να τα εγκαταστήσω και δεν μπορώ απο το δισκάκι αλλά μονο download και είναι πάνω απο 30gb !!

 

Γιατι ρε παιδιά δεν μπορώ να κάνω install απο τα δισκάκια και θα πρέπει να τα κατεβάσω ολα ?

Δεν εχω και καλό ιντερνετ αυτo τον καιρό !:fear:

 

* Μου το μετάφεραν εδω το θέμα, δεν έχασα μόνο το black ops αλλα τέλος πάντων !

 

δοκίμασες να κάνεις εγκατάσταση το steam από το site του steam ?

κάποιος που είχε το ίδιο πρόβλημα με σένα κατάφερε να το λύσει έτσι

 

χωρίς να είμαι σίγουρος πάντως νομίζω ότι τα παιχνίδια δεν έχουν απεγατασταθεί όταν κάνεις απεγκατάσταση το steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

χωρίς να είμαι σίγουρος πάντως νομίζω ότι τα παιχνίδια δεν έχουν απεγατασταθεί όταν κάνεις απεγκατάσταση το steam

 

Και όμως φίλε μου το έπαθα !! Τόσο καιρό και με τόσα format επαιζε και είχε κανονικά τα παιχνίδια, αυτη την φορά μου έσβησε ολο τον φάκελο.. Πρέπει να εγκαταστήσω ξανά dirt2 , modern warfare 2 , black ops κτλ ασε μεγάλο δράμα..

 

Διάβασα κάτι οδηγίες στο νετ, δεν μου βγήκανε ολα αλλά είμαι σε καλό δρόμο αφου αυτη την στιγμή κάνω install απο το drive..

 

Ανοιξα steam και απο τα games που εχει ο λογαριασμός μου εκανα delete το Local Game Content..

 

Επίσης στον φάκελο του steam διεγραψα απο τον φάκελο common τα παιχνίδια..

 

Υστερα σου λένε πάρε αυθεντικά τα παιχνίδια !!

 

---------- Προσθήκη στις 12:42 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:21 ----------

 

Λοιπών κατάφερα και το εκανα install απο το drive , πως θα καταλάβω τώρα αν εχει κάνει το update?

 

Μιλάω για το black ops

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπών κατάφερα και το εκανα install απο το drive , πως θα καταλάβω τώρα αν εχει κάνει το update?

 

Μιλάω για το black ops

 

λογικά το έχει κάνει αυτόματα το steam

 

PS. υπομονή B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη φορα οταν κανεις format, κανεις copy καπου το folder του steam kai meta to folder, κανεις install το steam, και μετα paste απο πανω το folder σου.

 

Βρε Τούφα δεν εκανα φορματ, απεγκατάσταση το steam εκανα και μου διέγραψε ολο τον φάκελο με τα games !

 

---------- Προσθήκη στις 13:17 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:15 ----------

 

όσοι έχουν 6870 (η γενικά πρόβλημα με το game) ας δοκιμάσουν το τελευταίο hotfix .. εμένα μάλλον έφτιαξε :-)

 

https://a248.e.akamai.net/f/674/20307/1m/www2.ati.com/DRIVERS/hotfix/catalyst_10.10_hotfixes/catalyst_10.10e_hotfix_win7_nov9.exe

 

υ.γ το λινκ μάλλον είναι μόνο για win7

 

Για Windows 64bit?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Luciddream Με τι settings εiναι τραβηγμένο το video?

 

ελα καλημέρα... το video είναι τραβηγμένο σε 1920x1080.. νομίζω medium τα γραφικά χωρίς ΑΑ .. μην νομίζεις οτι την στιγμή που τράβαγα fraps μπορούσα να παίξω.. γιαυτό τους σκοτώνω σαν καθυστερημένο.. τα Frames ήταν γύρω στα 20 εκείνη την ώρα (σε μένα, αφου το priority το είχε το fraps και όπως φαίνεται μια χαρά το τράβαει) - χωρίς fraps τα fps είναι πάνω απο 70.

 

---------- Προσθήκη στις 13:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:32 ----------

 

Για Windows 64bit?

 

ναι σε win 64 το έβαλα εγώ και είναι μια χαρά.. σε λίγες μέρες βγαίνουν και οι 10.11 WHQL :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες κανεις καμια λυση με τα save που τα χανει με το που βγω απο το game?Εχω δοκιμασει τα παντα , πραγματικα μου εχει σπασει τα νευρα.:mad:

 

Σε μενα πατας campaign, δεν το βγαζει το save, κανεις μια φορα πισω στο menu και ξαναπατας και ως δια μαγειας εμφανιζει resume. Οσες φορες χρειαστηκε να παιξω μεχρι να το τερματισω ετσι εγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα πατας campaign, δεν το βγαζει το save, κανεις μια φορα πισω στο menu και ξαναπατας και ως δια μαγειας εμφανιζει resume. Οσες φορες χρειαστηκε να παιξω μεχρι να το τερματισω ετσι εγινε.

 

Να εισαι καλα ρε φιλε με εσωσες αυτο ητανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι έχουν 6870 (η γενικά πρόβλημα με το game) ας δοκιμάσουν το τελευταίο hotfix .. εμένα μάλλον έφτιαξε :-)

 

https://a248.e.akamai.net/f/674/20307/1m/www2.ati.com/DRIVERS/hotfix/catalyst_10.10_hotfixes/catalyst_10.10e_hotfix_win7_nov9.exe

 

υ.γ το λινκ μάλλον είναι μόνο για win7

 

Πολύ καλό το παιχνίδι παιδιά. Καμία σχέση με τα κλασσικά πρώτου προσώπου. Έχει σκηνοθεσία και ωραία ιστορία.

 

Το Hotfix αυτό χρειάζεται και αν έχω εγκαταστήσει τους τελευταίους Drivers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...