Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτησω ρε παιδια.Εχουμε με ενα φιλο το παιχνιδι γνησιο και θελουμε να παιξουμε zombies co-op οι δυο μας και οσα invite και να του στειλω και να μου στειλει δε γινεται τπτ.Ξερεις κανεις κατι?

 

πριν κάτι μέρες δούλευε.. σήμερα δεν δουλεύει.. υπομονή... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαρκεια?

 

χαρακτηρες

 

~6 Ωρες.Ειναι Campaign με υποθεση ομως, καμια σχεση με τα Modern Warfare που βλεπεις ολο τσιμεντο.

ασδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε το πρωτο patch στο θειο, το εβαλα βελτιωθηκε πολυ(μονο στην πρωτη πιστα στο Bar οταν ειναι να βγεις εξω να σκοτωσεις τους μπατσους εχει stuttering) μετα παει νερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το παιχνιδι ειναι τελειο...η καρτα γραφικων μου (ATI HD 2900XT ) εκανε τα θαυματα της και παιζω με ολες τις ρυθμισεις στα φουλ..............................ακομα και το anti alizing στα Χ16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω νομιζω με 75fps παιζω...

 

με την 2900? Δεν νομιζω, φιλος με gtx285 ολα full ειναι στα 45 με 60 fps. Θα δω και εγω με την gts 250 μου και θα πω.

 

Να ρωτησω και κατι αλλο το forum, η καθε καρτα εχει by default ρυθμισεις για antializing γενικα? Eνας φιλος πηρε την gtx 285 και μας ειπαν οτι by default εχει 4χ στο antializing οτι ειναι δηλαδη να την βαζεις για τοσο. Ισχυει κατι τετοιο ή τι παιζει. Να ειστε καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το μηχάνημα της υπογραφής μου σε νορμαλ καταστάσεις είναι γύρω στα 90 fps και στην χειρότερη περίπτωση και στιγμιαία είδα 65 fps ολα αυτα σε ανάλυση 1680χ1050 και ολα full.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...