Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με την καρτα σου μου φαινεται περιεργο, θα επρεπε να το τρεχεις χωρις προβληματα

 

εμενα να δεις ποσο περιεργο μου φενετε με την 8800 αφου το medal το ετρεχα σε full σχεδον σε ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα να δεις ποσο περιεργο μου φενετε με την 8800 αφου το medal το ετρεχα σε full σχεδον σε ολα

 

Ναι και εγω επειδη ειδα σε φιλο μου με 8800gtx να παιζει το medal με 60 fps σταθερα το λεω!;)

 

---------- Προσθήκη στις 01:19 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:18 ----------

 

το εβαλα texture quality στο εχτρα και παλι δεν εχω κανενα προβλημα..καληνυχτα..αυριο screenshots

 

...........................................:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα να δεις ποσο περιεργο μου φενετε με την 8800 αφου το medal το ετρεχα σε full σχεδον σε ολα

 

βαλε fraps να δεις πως πανε τα frames στο cod:bo σαν τρελλα πανε

ενω στο medal of honor μου ειναι σταθερα 60 το πολυ να παει 55

στο cod:bo ολη την ωρα 45-60-40-55-42-60 frames ετσι μου πανε εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

texture quality το εχεις στο extra?

 

anisotropic filtering k filed of view τις εχεις τερμα τις μπαρες?επισης το texture filtering ποσο το εχεις?

το fov δεν παιζει ρολο, ειναι η γωνια θεασης που θα εχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον δεν φαινεται αν το παιζεις φουλ και 2ον δεν λεει καπου fps που ελεγες οτι εχεις 75. Απο screenshots δεν μπορουμε να καταλαβουμε αν σου κολλαει το παιχνιδι στα φουλ και ακομα δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι εχεις κρατησει τις settings απο την εικονα, μπορει να εχεις βγαλει μια φωτο που λεει τα settings στο φουλ και μετα να παιζεις με αλλα! Τελοσπαντων δεν πειραζει να τελειωνουμε με την ιστορια. Αμα θες να εισαι καλα και να μη λες οτι να ναι ψαξε και μαθε απλα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...