Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες και γω εβαλα την εκδοση skidrow με τα patches και πλεον το παιχνιδι παει νερο....

πριν ειχα την εκδοση reloaded και ηταν πιο αργο και απο to replay....

 

για την ιστορια,

το εβαλα σε pc με Ιντελ 6700, 2gb ram, GT220,windows 7 Ultimate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό είναι τα άτομα που έχουν το παιχνίδι απο τον θειο να μην γράφουν για προβλήματα γιατι βγαίνουν λάθος συμπεράσματα..

 

Το black ops γενικώς με εχει απογοητεύσει,το 4 & 6 βάλανε τον πήχη πολύ ψηλά.. Απαράδεκτο που ακόμα είναι και σε direct 9.. Χαίρομαι την καρτούλα + os dirext 11 στο Bad Company 2 και το black ops το παίζω πλέον αραιά και που..

 

Προβλήματα ομως δεν αντιμετωπίζω με το συστημα της υπογραφής μου σε windows 7 premium 64bit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Λαμία μια είναι η λύση στο pc που έχεις τα χπ αντικατέστησε τα με 7αρια αλλα 7αρια τροποποιημένα πιστεύω να με κατάλαβες όταν λέω τροποποιημένα

 

μιπως ειναι θεμα καρτας????

αλλα και παλι δεν πιστευω κατι τετοιο.

σε win7 64bit παιζει μια χαρα με καρτα γραφικων 6870 και σε win xp 32bit με καρτα γραφικων 3870 κολλαει.

πιστευψα οτι ισως και να ειναι ποιο στιμενο για nvidia καρτα αλλα και παλι δε με πιθει αυτο το σιμπερασμα.....

δε ξερω τι να πω, δεν μπορω να προσδιρισω τι διαολο φτεει!!!

εχω αλλαξει τα παντα στο συστιμα με ΧΡ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, χθες πέρασα τα updates 2 και 3 στο μηχάνημα της υπογραφής μου και πάει αρκετά καλύτερα... σχεδόν μια χαρά...

 

Το θέμα είναι ότι και πάλι το gameplay του είναι λίγο χαώδες... δεν ξέρεις από πού σου έρχονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κάθε σύστημα παίζει και διαφορετικά, ανάλογα τι είναι ενεργοποιημένο και τι όχι.

στο δικό μου ακόμα και σε low settings σέρνεται.

με τα παρακάτω settings παίζει μια χαρά, με ένα ψιλοstuttering αραιά και που.

attachment=32683:cod bo settings.png]

post-189172-0-16544600-1292297830_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια ειμαι νεος χρηστης(γενικα) και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση ,εγκατεστησα προσφατα ενα γνησιο παιχνιδι και αφου εγκαταστηθηκε μολις πηγα να παιξω μου εβγαλε σφαλμα,μου λει: chekc the direct(x)Faq for possible solusions,μηπως ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ασχετο αλλα το εχω απορια, στο cod 2 ειχαν βγει απειρα μods και απειρες πιστες που ειχαν φτιαχτει απο χρηστες που ηταν πραγματατικα πολυ ωραιες και ηταν απο τα fps που εχω παιξει τις περισσοτερες ωρες.

 

Μετα δεν το ξαναειδα σε αλλο cod γιατι τι αλλαξε ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...