Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σα να διορθώθηκαν τα bugs με το χτεσινοβράδυνο patch

:rolleyes:

 

διορθώθηκαν τα bugs και ξεκίνησαν τα crashαρίσματα

ένα 2ώρο τώρα crashάρει συνεχώς μέσα σε παιχνίδι χωρίς προφανή λόγο και το ωραιότερο είναι ότι μπαίνει σε server και μόλις πάω να διαλέξω class κολλάει εντελώς και το bo και το steam και θέλει ctrl alt del

 

τι καλά που πρόλαβα και έπαιξα 1 ώρα χτες βράδυ μετά το patch

ΕΛΕΟΣ δλδ

<_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διορθώθηκαν τα bugs και ξεκίνησαν τα crashαρίσματα

ένα 2ώρο τώρα crashάρει συνεχώς μέσα σε παιχνίδι χωρίς προφανή λόγο και το ωραιότερο είναι ότι μπαίνει σε server και μόλις πάω να διαλέξω class κολλάει εντελώς και το bo και το steam και θέλει ctrl alt del

 

τι καλά που πρόλαβα και έπαιξα 1 ώρα χτες βράδυ μετά το patch

ΕΛΕΟΣ δλδ

<_<

 

με εγκατάσταση των τελευταίων drivers 10.12 σταμάτησαν τα crashαρίσματα

για να δούμε τι άλλο θα μας προκύψει

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω αν το παθαίνω μόνο εγώ αυτό, ή αν είναι πρόβλημα του υπολογιστή μου, του COD, ή δεν ξέρω και εγώ τι...

 

Ένα από τα αγαπημένα μου όπλα, είναι το Μ-14 carbine... Το πρόβλημα είναι πως εάν κρατήσεις πατημένο το κλικ δεν ρίχνει συνέχεια, όπως είναι φυσικό άλλωστε αφού ρίχνει βολή κατά βολή το όπλο... Αν κάνω "αραιές" βολές, δεν έχω κανένα πρόβλημα, αλλά όταν βγαίνει κάποιος στα 2 μέτρα, και πατάω το κλίκ σαν μανιακός, τότε το όπολο ρίχνει 1-2 σφαίρες, και τέλος... Όσο και να πατάω το κλικ ΔΕΝ ρίχνει για κάποια αρκετά δευτερόλεπτα. Σαν να κολάει το ποντίκι και δεν κάνει τίποτα... Η κάμερα περιστρέφεται κανονικά, αλλά όσο και αν πατάω το κλίκ δεν ρίχνει... Δοκίμασα με άλλο ποντίκι, αλλά και να παίξω στο λαπτοπ, μια από τα ίδια... Δεν ξέρω τι φταίει...

 

Υ.Γ. το SPAS12 που και αυτό είναι semi-automatic, αλλά shotgun, δεν έχει το ίδιο πρόβλημα. Μότο το Μ14 φαίνεται πως το παθαίνει αυτό... PLZ HELP!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω αν το παθαίνω μόνο εγώ αυτό, ή αν είναι πρόβλημα του υπολογιστή μου, του COD, ή δεν ξέρω και εγώ τι...

 

Ένα από τα αγαπημένα μου όπλα, είναι το Μ-14 carbine... Το πρόβλημα είναι πως εάν κρατήσεις πατημένο το κλικ δεν ρίχνει συνέχεια, όπως είναι φυσικό άλλωστε αφού ρίχνει βολή κατά βολή το όπλο... Αν κάνω "αραιές" βολές, δεν έχω κανένα πρόβλημα, αλλά όταν βγαίνει κάποιος στα 2 μέτρα, και πατάω το κλίκ σαν μανιακός, τότε το όπολο ρίχνει 1-2 σφαίρες, και τέλος... Όσο και να πατάω το κλικ ΔΕΝ ρίχνει για κάποια αρκετά δευτερόλεπτα. Σαν να κολάει το ποντίκι και δεν κάνει τίποτα... Η κάμερα περιστρέφεται κανονικά, αλλά όσο και αν πατάω το κλίκ δεν ρίχνει... Δοκίμασα με άλλο ποντίκι, αλλά και να παίξω στο λαπτοπ, μια από τα ίδια... Δεν ξέρω τι φταίει...

 

Υ.Γ. το SPAS12 που και αυτό είναι semi-automatic, αλλά shotgun, δεν έχει το ίδιο πρόβλημα. Μότο το Μ14 φαίνεται πως το παθαίνει αυτό... PLZ HELP!

 

Ειναι bug του παιχνιδιου. Το κανει και σε αλλα οπλα, αλλα οχι παντα

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω αν το παθαίνω μόνο εγώ αυτό, ή αν είναι πρόβλημα του υπολογιστή μου, του COD, ή δεν ξέρω και εγώ τι...

 

Ένα από τα αγαπημένα μου όπλα, είναι το Μ-14 carbine... Το πρόβλημα είναι πως εάν κρατήσεις πατημένο το κλικ δεν ρίχνει συνέχεια, όπως είναι φυσικό άλλωστε αφού ρίχνει βολή κατά βολή το όπλο... Αν κάνω "αραιές" βολές, δεν έχω κανένα πρόβλημα, αλλά όταν βγαίνει κάποιος στα 2 μέτρα, και πατάω το κλίκ σαν μανιακός, τότε το όπολο ρίχνει 1-2 σφαίρες, και τέλος... Όσο και να πατάω το κλικ ΔΕΝ ρίχνει για κάποια αρκετά δευτερόλεπτα. Σαν να κολάει το ποντίκι και δεν κάνει τίποτα... Η κάμερα περιστρέφεται κανονικά, αλλά όσο και αν πατάω το κλίκ δεν ρίχνει... Δοκίμασα με άλλο ποντίκι, αλλά και να παίξω στο λαπτοπ, μια από τα ίδια... Δεν ξέρω τι φταίει...

 

Υ.Γ. το SPAS12 που και αυτό είναι semi-automatic, αλλά shotgun, δεν έχει το ίδιο πρόβλημα. Μότο το Μ14 φαίνεται πως το παθαίνει αυτό... PLZ HELP!

 

θυμάμαι στο cod6 που ένας είχε ρωτήσει αν το famas το κάνανε πολυβόλο γιατί πυροβολούσα λες και ήταν.. χαχα

πάντως μπορεί να μην είναι bug αλλά όριο η τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μια πιστα στην αρχη που ειναι ολα μαυρα ,και σου δειχνει το στοχο που πρεπει να πας γυρω στα 14m τι πρεπει να κανεις?

παω ευθεια μεχρι τα τεσσερα μετρα και μετα δεν προχωραει αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδες νομιζω πως το προβλημα λυνεται ως εξης οσο αφορα τα απιστευτα , ομολογοθμενως , κρασαρισματα και κολληματα του παιχνιδιου : περνατε το update 4 του skidrow και επισης απενεργοποιειτε το bullets impact στις ρυθμισεις των γραφικων . για δοκιμαστε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα..εχω αυτο το συστημα

 

LAMTECH 450W

AMD Phenom x4 9550 2,2 GHZ

2 GB Ram 320 MHZ

Sata 500 GB

ATI 2900XT 512 MB

 

και παιζω το παιχνιδι στα φουλ γραφικα και ανετα στα 60 fps..πως γινεται αυτο αφου η καρτα γραφικων μου δεν ειναι και τοσο καινουργια?

αντιθετος φιλος που πηρε την ati HD5550 του κολαει και χαμιλωνει τα γραφικα....τι να πω...οι παλιοτερες καρτες γραφικων ειναι καλυτερες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και παιζω το παιχνιδι στα φουλ γραφικα και ανετα στα 60 fps..πως γινεται αυτο αφου η καρτα γραφικων μου δεν ειναι και τοσο καινουργια?

αντιθετος φιλος που πηρε την ati HD5550 του κολαει και χαμιλωνει τα γραφικα....τι να πω...

H 2900XT είναι καλύτερη απ'την HD5550. Μήπως παίζετε και σε διαφορετικές αναλύσεις; Επίσης ο φίλος σου μπορεί να έχει πολύ άθλιο επεξεργαστή και να τρώει μεγάλο bottleneck.(αν και τα προηγούμενα παίζουν περισσότερο, ή μπορεί κι όλα μαζί να συμβαίνουν)

 

οι παλιοτερες καρτες γραφικων ειναι καλυτερες?

Ανάλογα, με παράδειγμα το δικό σου. Η 2900XT όταν βγήκε ήταν από τις δυνατές κάρτες, ενώ η HD5550 που βγήκε πρόσφατα ούτε καν. :ρ

Αντίθετα, η 2900XT δε συγκρίνεται με τίποτα με την 5770 λόγου χάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...