Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες, κοίταξα στο g2play για κανα κλειδί αλλά νομίζω πως είναι αρκετά ακριβά τα 40 ευρώ μόνο για το κλειδί και το digital download. Ξέρετε κανένα άλλο κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινδικο χοιρίδιο ελπίζω να μην έκανες το παρακάτω....

 

It is possible for us to activate it for you in Russia and you can play in your own country - this will require you to submit your Steam login/password in the "comments" section when making your order and may take a few hours to be activated,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι, το επαιξα λιγες ωρες το πρωτο επιπεδο δυσκολιας και μετα στο δευτερο . Και ειδα οτι ειχε περισσοτερες πιστες και επιπεδα σε καθε πιστα. Αν παω απο το δευτερο στο τρίτο ,θα εχει περισσότερα concepts? Βασικα μηπως επρεπε να το παιξω στο (become a legend νομιζω ετσι λεγεται) στο πιο δυσκολο απο την αρχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια σημερα εκανα ενα πολυ ωραιο killstreak με ballistic knife 6 ατομα και μετα με killstreak awards αλλα 5-6 ατομα παω να βαλω το video μου στο youtube παω στο site του black ops παω στο theater beta και λεει για να βαλω video πρεπει να κανω link account παταω link pc με βαζει στο site του steam βαζω τον κωδικο μου και με ξαναβγαζει εκει που λεει link account το κανω αλλεσ 10 φωρες παλι το ιδιο τι γινετε ?? εχει προβλημα με το pc? επειδη βλεπω οτι λεει beta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το τελευταιο update εχω καταφερει,κουτσα στραβα, να φτασω μεχρι την rebirth.

Κατα την διαρκεια της rebirth κολλαει το συμπαν,κανω restart απο το tower.

Αντιμετωπιζει καποιος αναλογο προβλημα?

Αναμενεται νεο update?

 

amd 620,4870/512,4gb ddr2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω μια απορια σημερα εκανα ενα πολυ ωραιο killstreak με ballistic knife 6 ατομα και μετα με killstreak awards αλλα 5-6 ατομα παω να βαλω το video μου στο youtube παω στο site του black ops παω στο theater beta και λεει για να βαλω video πρεπει να κανω link account παταω link pc με βαζει στο site του steam βαζω τον κωδικο μου και με ξαναβγαζει εκει που λεει link account το κανω αλλεσ 10 φωρες παλι το ιδιο τι γινετε ?? εχει προβλημα με το pc? επειδη βλεπω οτι λεει beta

 

Ούτε και εμένα άφησε.

 

EDIT: Ok my friend, try this link:Linkara. It works perfect!

 

Με το τελευταιο update εχω καταφερει,κουτσα στραβα, να φτασω μεχρι την rebirth.

Κατα την διαρκεια της rebirth κολλαει το συμπαν,κανω restart απο το tower.

Αντιμετωπιζει καποιος αναλογο προβλημα?

Αναμενεται νεο update?

 

amd 620,4870/512,4gb ddr2

Γίνεσαι λίγο πιο σαφής; Πια είναι η rebirth; Είναι level τι είναι;

 

 

Από που μπορώ να τρέξω το παιχνίδι σε 3d mode; Δεν έχει πουθενά επιλογή

Δεν νομίζω να υποστηρίζει 3D mode.

Επεξ/σία από god21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το 13ο level στο single player.

Φτανω μεχρι εκει που σου δινει τον ελεγχο του τανκ,μετα κολλαει,δεν με αφηνει να κανω κατι εκτος απο restart.

 

Προσπάθησε να το τρέξεις σε safe mode, να μην υπάρχει άλλο πρόγραμμα ανοιχτό και αν δεν πετύχει να χαμηλώσεις τα γραφικά. Αν πάλι γίνουν τα ίδια προσπάθησε να αλλάξεις μόνο για αυτήν την πίστα το επίπεδο δυσκολίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε safe mode τα win ή το παιχνιδι? Το παιχνιδι πως ξεκιναει σε safe mode?

Επιλογη να ξεκινησω το παιχνιδι σε safe mode μου δινει οταν εχει κολλησει,εχω κανει restart και το ξανατρεχω για να παιξει...

Το εχω δοκιμασει με ολα τα γραφικα χαμηλωμενα και παλι κολλαει και σε ολα τα επιπεδα δυσκολιας... :confused:

Εχω κατεβασει διαφορες εκδοσεις απο τον θειο και ολες κολλανε εκει... :confused:

 

σε win xp 32bit το τρεχω,προσπαθω τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε safe mode τα win ή το παιχνιδι? Το παιχνιδι πως ξεκιναει σε safe mode?

Επιλογη να ξεκινησω το παιχνιδι σε safe mode μου δινει οταν εχει κολλησει,εχω κανει restart και το ξανατρεχω για να παιξει...

Το εχω δοκιμασει με ολα τα γραφικα χαμηλωμενα και παλι κολλαει και σε ολα τα επιπεδα δυσκολιας... :confused:

Εχω κατεβασει διαφορες εκδοσεις απο τον θειο και ολες κολλανε εκει... :confused:

 

σε win xp 32bit το τρεχω,προσπαθω τουλαχιστον

 

Σε safe mode το παιχνίδι, αλλά νόμιζα ότι σε ρώταγε, αλλά καλά είναι να μην το κάνεις. Δυστυχώς όμως, είναι πρόβλημα του game. Περίμενε για κανένα καινούργιο patch. Σε εμένα παίζει φοβερά με φουλ όλα, κανένα lag και το ευχαριστιέμαι (multi&single).

Επεξ/σία από god21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...