Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο άθλιο error Που έχει βγάλει μέχρι σήμερα το παιχνίδι... Εκεί που περπατούσα ξαφνικά γίνονται όλα ρόζ... Το παιχνίδι συνέχιζε κανονικά, απλά όλα φαινόταν κάπως έτσι (ingame screenshot, δεν έχω επεξεργαστεί με κανέναν τρόπο την εικόνα εκτός απο το resize):

 

shot0004rf.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το παιχνίδι δεν είχα ποτέ πρόβλημα απο την αρχη, με το που έβαλα το προτελευταίο update (πριν λίγες μέρες άκουσα οτι βγήκε και άλλο) αρχισαν τα προβλήματα.. Εκτός οτι το παιχνίδι κατ εμε είναι τα μαύρα του τα χάλια έχει και πρόβλημα.. Και για μένα είναι η τελευταία φορά που ασχολούμαι με αυτόν τον τίτλο, και δεν πρόκειται να αγοράσω ή να παίξω ξανά call of duty.. ΤΕΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το παιχνίδι δεν είχα ποτέ πρόβλημα απο την αρχη, με το που έβαλα το προτελευταίο update (πριν λίγες μέρες άκουσα οτι βγήκε και άλλο) αρχισαν τα προβλήματα.. Εκτός οτι το παιχνίδι κατ εμε είναι τα μαύρα του τα χάλια έχει και πρόβλημα.. Και για μένα είναι η τελευταία φορά που ασχολούμαι με αυτόν τον τίτλο, και δεν πρόκειται να αγοράσω ή να παίξω ξανά call of duty.. ΤΕΛΟΣ

 

οπως λες και ποιο πανω μαυρα χαλια το λεει και ο τιτλος δεν ειναι τυχαια black (ops).

αλλα να λες οτι τελος το call γιατι απλος δεν μπορουν να βγαλουν κατι καλο δεν παει ετσι...

παρε το επομενο που θα ειναι λιγο καλυτερο απο αυτο και μετα βλεπεις (μεχρι το επομενο χαχαχαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έχασα 20 χιλιάδες cod points για το AUG.

Crashαρίσματα και τέτοια δεν είχα ποτέ, αλλά το bug με τα λεφτά που χάνονται έχει καταντήσει κουραστικό. Ποτέ ξανά λεφτά στη Treyarch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαρακι μου πηγε να μπει στο prestige 12 , πεφτει το νετ! και μηδενιζοντε ολα τα stats του και τον γυρναει Level 1 !!! ενταξει οι ανθρωποι ειναι για γελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το καλοσκεφτείς μάλλον εμεις είμαστε για γέλια που δώσαμε 50€ για ενα άχρηστο dvd που δεν είναι ουτε καν επανεγράψιμο, ενω αυτοι είναι χεσμένοι στο χρήμα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πάλι το αγόρασα την π΄ρωτη μέρα κυκλοφορίας 15 ευρώ. (αφθεντικό) το έπαιξα ήταν για τον πέλεκα και σαν καλός έλληνας το πούλησα 40 ευρω.....αναμένω battlefield 3......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους αξιώθηκα να του ρίξω μια ματιά και το τέλειωσα πριν 2-3 μέρες. Το single player μου άρεσε αρκετά, σχεδόν όσο και το MW2 (αν και ώρες ώρες έπιασα τον εαυτό μου να αναπολεί το ανυπέρβλητο Vietcong).

 

Ίσως να βοήθησε το ότι ακριβώς την προηγούμενη μέρα είχα τελειώσει το μικρότερο παιχνίδι όλων των εποχών, το Medal of Honor 2010 :P

 

Το οποιο επίσης μου άρεσε αρκετά!

 

Μάλλον είμαι πολύ καλόβολος...

 

Με το multiplayer του BlackOps δεν ασχολούμαι, περιμένω να πέσει η τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταια φορα που ασχολουμαι με cod series...οχι οτι εχει καποιο προβλημα το παιχνιδι , αλλα αν παιξεις bad company 2 καταλαβαινεις ποσο μουφα ειναι τελικα τα call of duty.

Μπαμ - μπουμ και τιποτα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγες μερες αγορασα και εγω το bc2 , εχωντας λιωσει το Black ops μπορω να πω οτι τα 2 fps ειναι εντελως διαφορετικης φιλοσοφιας μεταξυ τους. παρολα αυτα αξιζουν και τα 2.

οποτε enjoy :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...