Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί ένα retail παιχνίδι χρειάζεται λογαριασμό στο steam; :blink: :blink:

 

ναι αν οι σερβερς ειναι μεσω steam λογικα, κ το game εχει vac secure που μονο σε στeam το βλεπω,αλλοι φιλοι μου που πηραν κ αυτοι το game απο μαγαζι ηθελε παλι to steam επισης κ το left 4 dead το θελει το steam κ ας το παρεις απο μαγαζι το παιχνιδι

 

παιδια τα εκανα αυτα που μου ειπατε ομως οταν το ανοιγω μου βγαινουν διαφορα βιντεο και δεν με βαζει να παιξω

 

οταν ανοιγεις ποιο?το game η to στεαμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αν οι σερβερς ειναι μεσω steam λογικα, κ το game εχει vac secure που μονο σε στeam το βλεπω,αλλοι φιλοι μου που πηραν κ αυτοι το game απο μαγαζι ηθελε παλι to steam επισης κ το left 4 dead το θελει το steam κ ας το παρεις απο μαγαζι το παιχνιδι

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Απλά μου φαίνεται λίγο παράξενο. Δηλαδή, κάποιος που δεν έχει internet και αγοράσει το παιχνίδι, δεν θα μπορεί να παίξει ή χρειάζεται απλά να συνδέσει το pc στο internet (σ' ενός γνωστού του το router), να κατεβάσει το steam από το link που δώσατε και μετά θα μπορεί παίζει το παιχνίδι χωρίς internet;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ενα προβλημα αγορασα το black ops το εκανα εγκατασταση ομως οταν παω να το τρεξω μου βγαινει αυτο το μηνυμα steam must be running to play this game τι πρεπει να κανω για να παιξω

 

χαχαχα... δεν μπορώ να το πιστέψω... Έχω εδώ και μήνες εγκατεστημένο το COD, και μόλις πάω να το ανοίξω σήμερα (μέσα από το steam περικαλώ) παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα... Τι γαμάτα... Πλέον έχω αρχίσει και γελάω με τα προβλήματά του... Καλώς ήρθες στο club των "Μόλις έβαψα μπλέ, και πέταξα στην θάλασσα 47ευρώ για αυτό το έκτρωμα"... Have fun!

 

Ορίστε ένα screenshot:

 

bitmap2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο τα υπολοιπα,το spawn point system του παιχνιδιου ειναι πραγματικα για τα κλαματα!Τοσο καιρο ολοι το λενε και τιποτα δεν εχουν κανει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ειναι τραγικα τα πραγματα οταν μεγαλες εταιριες βγαζουν ετσι τα παιχνιδια γρηγορα με 1000 bugs και αλλα τοσα update fix στη συνεχεια....

 

Μετα απο τοσο καιρο κυκλοφοριας οπως βλεπω συνεχιζουν ακομα...και εμεις δινουμε τα ωραια μας λεφτουδακια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ειναι τραγικα τα πραγματα οταν μεγαλες εταιριες βγαζουν ετσι τα παιχνιδια γρηγορα με 1000 bugs και αλλα τοσα update fix στη συνεχεια....

 

Μετα απο τοσο καιρο κυκλοφοριας οπως βλεπω συνεχιζουν ακομα...και εμεις δινουμε τα ωραια μας λεφτουδακια....

 

Συμφωνώ και επαυξάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...