Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι???δηλαδη με ποιο συστημα το κανουν αφου και με κατωτερα αποτ οδικο μου συστημα βγαζει ποιο πολλα.αρα μηπως ειναι μουφα?

 

Και ποιος σου ειπε οτι οι συγκεκριμενες καρτες γραφικων που ειδες(ειδικα σε sli-crossfire) ειναι κατωτερες απο την δικη σου??

Με λιγα λογια μια amd 6990m ειναι μια 6870 με ποιο χαμηλα ρολογια...φαντασου 2 μαζι ειναι ικανες να τρεξουν το black ops με ολα τερμα σε full hd με πανω απο 100fps..

Κατανοητο τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το Βλακ οψ το εκανα τραμπα μετα απο μιας εβδομαδας παιχνιδιου.. το παιχνιδακι ειναι απαισιο! Bad company 2 φορ δε γουιν, τωρα βγαινει κ το battlefield 3.. Εχε γεια ,να περνας καλα εκει ψηλα cod.. xaxa roflmao Link Molis teleiosa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το Βλακ οψ το εκανα τραμπα μετα απο μιας εβδομαδας παιχνιδιου.. το παιχνιδακι ειναι απαισιο! Bad company 2 φορ δε γουιν, τωρα βγαινει κ το battlefield 3.. Εχε γεια ,να περνας καλα εκει ψηλα cod.. xaxa roflmao Link Molis teleiosa

 

Δεν ξερω για το battlefield, παντως οντως το black ops δεν με συγκινησε καθολου, το αγορασα το επαιξα κανα μηνα και αυτο ηταν. Παιζω cod 4 και ειμαι μια χαρα. :)

Το καλυτερο cod για μενα αν και δεν εχω παιξει το 2, που πολλοι θεωρουν κορυφαιο της σειρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος σου ειπε οτι οι συγκεκριμενες καρτες γραφικων που ειδες(ειδικα σε sli-crossfire) ειναι κατωτερες απο την δικη σου??

Με λιγα λογια μια amd 6990m ειναι μια 6870 με ποιο χαμηλα ρολογια...φαντασου 2 μαζι ειναι ικανες να τρεξουν το black ops με ολα τερμα σε full hd με πανω απο 100fps..

Κατανοητο τωρα?

 

ξερω τι παιζει και δεν λεω για αυτες τις περιπτωσεις...

δεν λεω 4χ540gtx να βγαλει 100fps ποθ και παλι δεν ειναι λογικο αλλα λεω με κατωτερα απο μενα μηχανηματα και ειδικα λαπτοπ να βγαζουν πολλα φρειμ,δεν εχω χρονο αλλα μολις βρω θα παραθεσω σελιδα να δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω τι παιζει και δεν λεω για αυτες τις περιπτωσεις...

δεν λεω 4χ540gtx να βγαλει 100fps ποθ και παλι δεν ειναι λογικο αλλα λεω με κατωτερα απο μενα μηχανηματα και ειδικα λαπτοπ να βγαζουν πολλα φρειμ,δεν εχω χρονο αλλα μολις βρω θα παραθεσω σελιδα να δεις

 

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις ακριβως γιατι μιλας πολυ γενικα

Φιλικα παντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος σου ειπε οτι οι συγκεκριμενες καρτες γραφικων που ειδες(ειδικα σε sli-crossfire) ειναι κατωτερες απο την δικη σου??

Με λιγα λογια μια amd 6990m ειναι μια 6870 με ποιο χαμηλα ρολογια...φαντασου 2 μαζι ειναι ικανες να τρεξουν το black ops με ολα τερμα σε full hd με πανω απο 100fps..

Κατανοητο τωρα?

 

ξερω τι παιζει και δεν λεω για αυτες τις περιπτωσεις...

δεν λεω 4χ540gtx να βγαλει 100fps ποθ και παλι δεν ειναι λογικο αλλα λεω με κατωτερα απο μενα μηχανηματα και ειδικα λαπτοπ να βγαζουν πολλα φρειμ,δεν εχω χρονο αλλα μολις βρω θα παραθεσω σελιδα να δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω τι παιζει και δεν λεω για αυτες τις περιπτωσεις...

δεν λεω 4χ540gtx να βγαλει 100fps ποθ και παλι δεν ειναι λογικο αλλα λεω με κατωτερα απο μενα μηχανηματα και ειδικα λαπτοπ να βγαζουν πολλα φρειμ,δεν εχω χρονο αλλα μολις βρω θα παραθεσω σελιδα να δεις

 

Γιατι ποσταρες το ιδιο?Εχω απαντησει ποιο πανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CPU Type DualCore Intel Pentium D 945, 3400 MHz (17 x 200)

Motherboard Name Asus p5e

ATI Radeon HD 4870 (RV770)

Module Name Corsair XMS2 CM2X2048-6400C5 2X2GB dual channel

@ 400 MHz 5-5-5-18 (CL-RCD-RP-RAS) / 22-42-3-6-3-3 (RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP)

 

εχω αυτο το συστημα ,εχω αλλαξει ενα σορο drivers για την καρτα γραφικων αλλα το παιχνιδι το παιζει χαλια (κανει συνεχεια κολυματα).εχω κατεβασει τα γραφικα αλλα παλι τα ιδια .δωστε ρε παιδια μια απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω με το βάλε βγάλε τους drivers να το έκανες σωστά αν και πιστεύω ότι τρως μπουκαλάκι λόγω επεξεργαστή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους driver ξερω να τους περναω σωστα .το θεμα ειναι οτι οτι αναλυση και αν βαλω το ιδιο γινετε παλι τα frames ιδια ειναι.ακομα και με 800χ600

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδια καλησπερα. Εχω το Black ops και παιζω online αλλα εχω κατι σαν lag που ενας φιλος μου ειπα οτι λεγεται stuttering. Δεν ειναι lag απο τους server ή δεν ειναι καλο το ping μου, ισα ισα που παιζω σε servers που εχω κατω απο 100. Διαβασα καπου πως το προβλημα μπορει να το δημιουργει το shadows και ετσι το απενεργοποιησα. Μπηκα παλι να παιξω, ηταν καπως καλυτερα αλλα το ειχε παλι λιγο.

 

Τι μπορω να κανω? Ειχε καποιος το ιδιο προβλημα και το ελυσε?

 

Διαβασα και αυτα:

 

http://www.mpgh.net/forum/357-call-duty-black-ops-tutorials/336689-fix-small-lags-stuttering-black-ops.html

 

http://www.cravingtech.com/how-to-fix-call-of-duty-black-ops-multiplayer-lagstuttering.html

 

Και εκανα οτι λεει το δευτερο αλλα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...