Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεσω steam ειναι, αρα λογικα ειναι ενημερωμενο αυτοματα στην τελευταια version. Στο cod4 ας πουμε κανενα τετοιο προβλημα, ουτε στο sniper ghost warrior ουτε σε κανενα game. Μονο σε αυτο και το εχουν πολλοι το προβλημα απο οτι βλεπω. Και στο youtube εχει 1000 βιντεακια και καλα πως να το φτιαξεις αλλα κανενα δεν κανει τιποτα. Τα περισσοτερα ειναι fake.

 

Ενα βιντεο για να καταλαβετε πως ειναι αυτο το stuttering που λεω (αυτος στο βιντεο βεβαια εχει πολυ μεγαλυτερο προβλημα απο μενα, εμενα απλα κανει πολυ μικρα κολληματακια σαν lagακι φαινεται και απλα με δυσκολευει στο να εχω καλο στοχο στους αντιπαλους):

 

http://www.youtube.com/watch?v=M0SsX9hKcBQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tην καρτα δεν την εχω κλοκαρει, ειναι oc edition απο τη μανα της. Τον επεξεργαστη τον εχω στα 3,4 με oc. Τωρα δεν νομιζω να ειναι απο αυτο διοτι το εχουν και αλλα ατομα στο ιντερνετ και λενε πως ειναι απο το παιχνιδι και κατι αρχεια πρεπει να πειραξεις και να βγαλεις τα shadows κλπ. Tα εκανα αυτα που λενε αλλα δεν ειδα αλλαγη. Ισως λιγο καλυτερα χωρις τα shadows αλλα και παλι ειχε ελαχιστο. Πως θα γινει να μην εχω καθολου? Ειδες κατι εσυ και το λες για τα κλοκαρισματα κλπ?

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια εχω το COD black ops..αλλα εχω ενα προβλημα..οταν ξεκιναει το παιχνιδι εχει ηχο εκει που δειχνει κατι σαν ιστορια..αλλα μετα οταν αρχιζω να παιζω δεν εχει ηχο μπορει να βοηθησει κανεις plzzz ..ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Ξέρω ότι τα ερωτήματά μου πιθανότατα να έχουν ήδη απαντηθεί σ αυτό το τόπικ, αλλά δεν μπορώ να διαβάσω 120 σελίδες.

 

α) Γιατί ανοίγει η κάμερά μου κάθε φορά που ανοόγω το παιχνίδι (single player)?

β) Στην αποστολή με το sr71 που ελέγχεις ένα ραντάρ και κατευθύνεις τους δικούς σου μπορεί να μου πει κάποιος τι κάνω με το v που μου λέει να πατήσω κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σε ολους. Εχω ενα προβλημα με το Black Ops.

 

Εχω ενα συστημα με εναν E5200 στα 2,8, 4GB RAM και μια ATI 4850. Η αναλυση που παιζω ειναι 1440x900. Το θεμα ειναι οτι το παιχνιδι κολλαει συνεχως, σαν να εχει χαμηλο framerate. Διαβασα καπου οτι ειναι κακογραμμενο port απο τις κονσολες και οτι θελει καλο επεξεργαστη για να δουλεψει, ομως στο λαπτοπ που ειχα με 480Μ και 5650 το επαιζα σχετικα ανετα στα 1366x768.

 

Εχει κανεις να προτεινει κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους. Εχω ενα προβλημα με το Black Ops.

 

Εχω ενα συστημα με εναν E5200 στα 2,8, 4GB RAM και μια ATI 4850. Η αναλυση που παιζω ειναι 1440x900. Το θεμα ειναι οτι το παιχνιδι κολλαει συνεχως, σαν να εχει χαμηλο framerate. Διαβασα καπου οτι ειναι κακογραμμενο port απο τις κονσολες και οτι θελει καλο επεξεργαστη για να δουλεψει, ομως στο λαπτοπ που ειχα με 480Μ και 5650 το επαιζα σχετικα ανετα στα 1366x768.

 

Εχει κανεις να προτεινει κατι?

 

 

οχι

black ops ειναι αυτο οποτε ή θα φτιαξεις ενα pc των 2000 ευρω+ ή δεν θα παιξεις καθολου και θα πρεπει να προσευχεσαι για αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους. Εχω ενα προβλημα με το Black Ops.

 

Εχω ενα συστημα με εναν E5200 στα 2,8, 4GB RAM και μια ATI 4850. Η αναλυση που παιζω ειναι 1440x900. Το θεμα ειναι οτι το παιχνιδι κολλαει συνεχως, σαν να εχει χαμηλο framerate. Διαβασα καπου οτι ειναι κακογραμμενο port απο τις κονσολες και οτι θελει καλο επεξεργαστη για να δουλεψει, ομως στο λαπτοπ που ειχα με 480Μ και 5650 το επαιζα σχετικα ανετα στα 1366x768.

 

Εχει κανεις να προτεινει κατι?

 

να υποθέσω έχεις βάλει όλα τα patches που έχουν βγει έτσι??

αυτό στο κάνει ό,τι ρυθμίσεις και να βάλεις στα γραφικά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω έχεις βάλει όλα τα patches που έχουν βγει έτσι??

αυτό στο κάνει ό,τι ρυθμίσεις και να βάλεις στα γραφικά??

 

Τα patches δεν τα βαζει αυτοματα το Steam? Αν οχι, που τα βρισκω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα patches δεν τα βαζει αυτοματα το Steam? Αν οχι, που τα βρισκω?

 

δε ξέρω να σου πω γιατί εγώ δεν το έχω, απλά θυμάμαι ότι βγαίναν γενικά patches για να στρώσει...θυμάμαι ότι κάποιο patch λέγανε ότι έστρωνε το θέμα stuttering...για κάνε ένα googlarisma να δεις ποια είναι η τελευταία έκδοση του παιχνιδιού και κοίτα μετά αν είναι ενημερωμένη σε αυτή το παιχνίδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...