Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 848
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Εγω Praetorian πεθανα εκει που ο

sg. Chang ενεργοποιει την βομβα του παιντμπαλ και ο αλλος πεταγετε a la rambo style εξω απο το δωματιο... χαχαχαχαχαχαχα

 

 

Καλά, σίγουρα όλες οι σκηνές του Chang (ειδικά εκεί που μπαίνει με το πολυβόλο paintball gun και φυσικά η βόμβα) ήταν όλα τα λεφτά!

 

 

 

btw season 1 τέλος :/

Έχουμε ακόμα δύο επεισόδιο σύμφωνα με wikipedia. Εκτός και αν εννοείς ότι τα είδες όλα όσα έχουν βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλά, σίγουρα όλες οι σκηνές του Chang (ειδικά εκεί που μπαίνει με το πολυβόλο paintball gun και φυσικά η βόμβα) ήταν όλα τα λεφτά!

 

 

 

 

Έχουμε ακόμα δύο επεισόδιο σύμφωνα με wikipedia. Εκτός και αν εννοείς ότι τα είδες όλα όσα έχουν βγει.

 

Το δεύτερο. Άντε τώρα στο εβδομαδιαίο λούκι. Μπορώ να πω πως αυτά με το Paintball και τους Goodfellas ήταν τα κορυφαία. Ελπίζω μόνο να μην πάρει στροφή προς τον Abed η σειρά όπως πήρε το Big Bang Theory προς τον Sheldon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναδα το επεισοδιο (δεν θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που ξαναδα επεισοδιο σειρας) και παλι μου φανηκε γαματο..Ασε που με την δευτερη φορα προσεχεις και απολαμβανεις λεπτομερειες που σου ξεφυγαν την πρωτη φορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Παιδες εχω δει τα πρωτα δυο επεισοδια και δε μου αρεσε.Ζητημα να γελασα 2-3 φορες.

 

Γινεται καλυτερο στη συνεχεια?

 

Δε θα το'λεγα. Έχει βέβαια 2 επεισόδια που κορυφώνει αλλά κατά βάση το μοτίβο είναι αυτό που είδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μιας και δεν το ειχα δει ολοκληρωμενα οταν επαιζε, το ξεκινησα την προηγουμενη βδομαδα. Εχω δει την μιση σεζον και μπορω να πω οτι βλεπεται πολυ ευχαριστα. Αυτο το NBC πως τα καταφερνει μαυτες της κωμωδιες ετσι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πιστευω οτι μετα το επεισοδιο του παιντμπαλ, το χθεσινο ειναι χαλαρα το νουμερο 2 στην σειρα. Απο ενα σημειο και επειτα σταματησα να γελαω γιατι απλα το επιπεδο κωμωδιας ηταν τελειως surreal.. Respect σε αυτη την μικρη σειρα που εχει δωσει τοσο γελοιο σε λιγοτερα απο 30 επεισοδια οσο αλλες πολυδιαφημισμενες (γχουχουγκουχουhowimetyourmotherγκουχουγκουχου) σε 100+ επεισοδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...