Προς το περιεχόμενο

Colin McRae: Dirt 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα κομματια ραλλυ ειναι φυσικα το καλυτερο μερος του παιχνιδιου και παντα με ευχαριστουν.

τα αγροτικα κτλ τα ανεχομουν και στο 2..

 

ΑΛΛΑ DRIFT? :shock: :fear: γτπ thumbsdown.gif

 

αυτα τα σημεια πραγματικα με κουραζουν απιστευτα καθως σιχαινομαι το drift γενικα σαν ιδεα , θα με διασκεδαζε περισσοτερο να οδηγουσα λεωφορειο και να προσπαθω να μην τρακαρω

 

τελικα καλα κανω και δεν παιζω πολλα παιχνιδια με αυτοκινητα , γιατι θα μου αναψουν τα λαμπακια

 

 

Συγνωμμη που επεμβαινω,αλλα δεν αντεξα!Αυτο ειναι βλασφημία!Για πιο λογο snobάρεις ετσι το drift?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι απλα ρε παιδια το drift δεν ανοικει στο παγκοσμιο πρωταθλημα ραλι..

Με αυτην την λογικη ας βαζαν και 2-3 πιστες σε style flat-out και σε mario cart.. αφου ετσι κι αλλιως με αμαξια ειναι και αυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και αμα ειχε μονο ραλι , παλι κάποιοι θα λεγανε οτι ειναι μονοτονο και βαρετο..

εγω π.χ.

 

ουτε το προηγούμενο δεν ηταν αποκλειστικά ραλι, ουτε αυτο θα ειναι, ουτε το επομενο!:P

 

υπαρχουν αλλα games αμα θελετε raly

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κομματια ραλλυ ειναι φυσικα το καλυτερο μερος του παιχνιδιου και παντα με ευχαριστουν.

τα αγροτικα κτλ τα ανεχομουν και στο 2..

 

ΑΛΛΑ DRIFT? :shock: :fear: γτπ thumbsdown.gif

 

αυτα τα σημεια πραγματικα με κουραζουν απιστευτα καθως σιχαινομαι το drift γενικα σαν ιδεα , θα με διασκεδαζε περισσοτερο να οδηγουσα λεωφορειο και να προσπαθω να μην τρακαρω

 

τελικα καλα κανω και δεν παιζω πολλα παιχνιδια με αυτοκινητα , γιατι θα μου αναψουν τα λαμπακια

 

Κι εγώ γι αυτό το παράτησα.Φαντάσου ελέω ντριφτ δε μπορώ να το προχωρησω. Εχω πήξει μ'αυτη τη τζυμκανα και εκνευρίζομαι...

Καταραμένε κουλέ κεν μπλοκ. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτημα αν ξερει κανεις: Μπορεις με τορεντοκοπια να δεις ή και να μπεις στους online πινακες και να στειλεις και στο ΥοuTube, ή θες οπωσδηποτε original κοπια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμμη που επεμβαινω,αλλα δεν αντεξα!Αυτο ειναι βλασφημία!Για πιο λογο snobάρεις ετσι το drift?!

πολυ απλα γιατι δε μου αρεσει και γιατι δεν κολλαει πουθενα στο παιχνιδι

 

βλασφημια θα ηταν αν μιλουσαμε για καποιο αξιοσεβαστο σπορ , αλλα δε θυμαμαι κατι τετοιο για το συγκεκριμενο

(εκτος αν μιλαμε για ιαπωνες που ειναι παραξενοι γενικως)

οι ντριφταδες ειναι οδηγοι επιδειξεων και το παιχνιδι εχει να κανει με αγωνες, δηλαδη καμια σχεση

 

και μου κανει "καπως" (και αυτο θα μπορουσες να πεις βλασφημια) να μπαινουν τετοια πραγματα σε ενα παιχνιδι που φερει το ονομα του mcrae, ok μας τα ζαλισαν και στο 2 με το ken block , αλλα συγκρατηθηκαν και κρατηθηκε καποιο επιπεδο

 

Ε... Γιατί έχει συνηθίσει να τρέχει στο παγκόσμιο πρωτάθλημα ράλι...:rolleyes: ...

οχι, εχω συνηθισει την f1 οπου παμε παντα με γραμμες :rolleyes:

 

Κι εγώ γι αυτό το παράτησα.Φαντάσου ελέω ντριφτ δε μπορώ να το προχωρησω. Εχω πήξει μ'αυτη τη τζυμκανα και εκνευρίζομαι...

Καταραμένε κουλέ κεν μπλοκ. :cry:

παλι καλα που συμφωνουμε καπου

 

(αν και ανηκω στο μπλοκ των κουλων γερμανοφιλων ^_^ )

 

ναι και αμα ειχε μονο ραλι , παλι κάποιοι θα λεγανε οτι ειναι μονοτονο και βαρετο..

εγω π.χ.

 

ουτε το προηγούμενο δεν ηταν αποκλειστικά ραλι, ουτε αυτο θα ειναι, ουτε το επομενο!:P

 

υπαρχουν αλλα games αμα θελετε raly

σωστο κι αυτο ;)

 

αλλα οπως λεω και παραπανω βρισκω ενδιαφεροντες τους αγωνες (εστω κι αν δεν περιοριζονται αυστηρα μονο σε rally) σε ενα τετοιο παιχνιδι και οχι τις "επιδειξεις"

 

εδω προσπαθησαν να τα βαλουν ολα μαζι και αν συνεχισουν τον αχταρμα λογικο ειναι σε καποιους να κακοφανει , δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα στη τελικη και ειδικα στην οδηγηση δεν γινεται (συνηθως) να αρεσουν ολα αυτα τα πραγματα μαζι στο ιδιο ατομο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, πρεπει να εχει original..

 

δοκιμασε να κανεις record με το fraps, πρεπει να εχει δυνατο cpu ομος για να μην κολαει οταν κανεις record

 

Το να κανεις ο ιδιος record ειναι ευκολο, το θεμα ειναι να σε ανεβαζει αυτοματα στους πινακες του και να βλεπουν ολοι το ονομα σου στα επισημα charts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχω το DiRT 3 και εχω κανει offline account. Ομως, δεν μπορω να κανω save το profile. Ξερετε τι μπορει να φταιει? Εχω και ακομα ενα προβλημα. Το παιχνιδι δεν τρεχει σε fullscreen mode αλλα σαν ενα απλο παραθυρο, σαν του mozilla. Tι μπορω να κανω για να τρεχει σε fullscreen?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχω το DiRT 3 και εχω κανει offline account. Ομως, δεν μπορω να κανω save το profile. Ξερετε τι μπορει να φταιει? Εχω και ακομα ενα προβλημα. Το παιχνιδι δεν τρεχει σε fullscreen mode αλλα σαν ενα απλο παραθυρο, σαν του mozilla. Tι μπορω να κανω για να τρεχει σε fullscreen?

πατας alt+tab για ν μεγιστοποιησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το έχω αγοράσει αυθεντικό αλλά κάθε φορά μου ζητάει το dvd για να τρέξει και όπως καταλαβαίνετε είναι κουραστικό. Όσοι το έχετε αυθεντικό πώς παίζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι τα αυθεντικα, πρεπει να το βαζεις καθε φορα...

 

Ρε παιδια, αυτο το donut και το spin τα πετυχαινετε? Για δωστε κανα tip γιατι ειδικα το donut με δυσκολευει αφανταστα:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...