Προς το περιεχόμενο

Colin McRae: Dirt 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πατα λιγο φρενο πριν το donut, παρε σωστη κλισι, και γκαζοσε το.

πρεπει να πηγενεις το τιμονι δεξια αριστερα για να εισαι σε σωστη πορεια.

και σου προτινω να περνεις το evo x

 

η το subaru

θα φτιαξω βιντεακι με gameplay .. και εγω δικσολευομουνα στην αρχη..

για να πετιχω το πρωτο spin στο βιντεο απο πανω, το εκανα πανω απο 7-8 φορες..:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά το έχω αγοράσει αυθεντικό αλλά κάθε φορά μου ζητάει το dvd για να τρέξει και όπως καταλαβαίνετε είναι κουραστικό. Όσοι το έχετε αυθεντικό πώς παίζετε?

 

Ίσως η μόνη λύση που μπορώ να σκεφτώ, εφόσον το έχεις αυθεντικό, κατέβασε ένα no-cd Crack και αντικατέστησε το κανονικό .exe του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

οχι κοντα επεσες, την 6850 του εβαλα, και μολις κατεβικε!

nice το πρωτο μου game το οπιο δεν ειναι σπασμενο :lol:

Καλα η καρτα ηταν του φιλου σου και εσυ του πηρες το παιχνιδι δικο σου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον παιδια, το προβλημα που εχω ειναι λιγο ελεος.Εγκατεστησα το dirt3 και επαιξα κανονικα το παιχνιδι.Ισως ομως αλλαξε καποια ρυθμιση γιατι τωρα που πηγα να ξανα παιξω το παιχνιδι δεν ανοιγει σε full screen.Ανοιγει σαν να παιζω πασιεντζα σε ενα παραθυρο...Πως μπορω να το κανω ξανα full screen, δεν το βρισκω πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

Με την παραλαβή της κάρτας γραφικών μου μου δώσανε και τον κωδικό για να το κατεβάσω από το steam δωρεάν, Τα έκανα όλα σωστά και στο τέλος δίνοντας μου το κωδικό για να τον εισάγω όταν με ρωτήσει, πατώντας play δεν ανοίγει τίποτα. Κάνει ότι πάει να φορτώσει αλλά τίποτα. Έκανα και επανεκκίνηση τον υπολογιστή μου αλλά και πάλι τίποτα.

 

Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να γίνετε;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

Με την παραλαβή της κάρτας γραφικών μου μου δώσανε και τον κωδικό για να το κατεβάσω από το steam δωρεάν, Τα έκανα όλα σωστά και στο τέλος δίνοντας μου το κωδικό για να τον εισάγω όταν με ρωτήσει, πατώντας play δεν ανοίγει τίποτα. Κάνει ότι πάει να φορτώσει αλλά τίποτα. Έκανα και επανεκκίνηση τον υπολογιστή μου αλλά και πάλι τίποτα.

 

Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να γίνετε;

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Και εγώ χτές είχα το ίδιο πρόβλημά. Πήρα τον κωδικό από την 6850 που πήρα πρόσφατα. Η λύση για μένα ήταν να το ξανακάνω install (μέσα απο το steam properties του παιχνιδιού, στην καρτέλα Local files και μετά verify integrity και όταν τελείωσε αυτό άρχισε το reinstall μόνο του. Το steam μου έκανε πολλά περιέργα.). Από ότι είδα και σε άλλα φόρουμ είναι κλασικό πρόβλημα αυτό. To Games for windows sign in κάνει το πρόβλημα από τι κατάλαβα, που γίνεται install μέσω του παιχνιδιού. Παντός άλλη λύση που πρότειναν στα φόρουμ ήταν να απενεργοποιήσεις το anti-virus σου.

Good luck.

 

edit: ξένο φόρουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά άρχισε να παίζει :SSSSSSSSSSS Διέγραψα ένα παλιοπρόγραμμα ήχου που είχε περάσει το steam και επίσης έβαλα και έβγαλα το games for windows.(το έκανα εγκατάσταση και απεγκατάσταση) Δουλεύει! Τι να πω ούτε αυτοί δεν ξέρουνε τι έχουνε κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...