Προς το περιεχόμενο

Colin McRae: Dirt 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dirt 3 Fullscreen

Γεια σας.
Εχω το παρακατω προβλημα:
wu2kco.jpg

Δηλαδη, το game δεν παιζει εντελως fullscreen αλλα εμφανιζονται και οι μπαρες (πανω και κατω)...
Πως μπορω να το φτιαξω? Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

εκανα εγκατασταση το dirt 3 παιζει κανονικα αλλα εχω προβλημα δεν μπορει να κανει autosave μπορει καποιος να με βοηθησει πως μπορω να το κανω??

και απο τα προηγουμενα Post που διαβασα για να κανω offline lογαριασμο στο windowslive δεν το βγαζει οπως το βιντεακι εμενα αλλα οπως το Msn εναν πινακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα εγκατασταση το dirt 3 παιζει κανονικα αλλα εχω προβλημα δεν μπορει να κανει autosave μπορει καποιος να με βοηθησει πως μπορω να το κανω??

και απο τα προηγουμενα Post που διαβασα για να κανω offline lογαριασμο στο windowslive δεν το βγαζει οπως το βιντεακι εμενα αλλα οπως το Msn εναν πινακα

 

Να το αγορασεις γνήσιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το DIRT3 στο λαπτοπ HP g6-1170 και κολλάει στο 1/4 της εγκαταστασης....

Εντομεταξύ δε αφαιρείτε κιόλας... Έχετε καμμια ιδέα?

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Προσπαθώ να εγκαταστήσω το DIRT3 στο λαπτοπ HP g6-1170 και κολλάει στο 1/4 της εγκαταστασης....

Εντομεταξύ δε αφαιρείτε κιόλας... Έχετε καμμια ιδέα?

 

Ευχαριστώ!

Μονο του ξεκολλαει μετα απο λιγο...θελει ενα δεκαλεπτο τουλαχιστον σε εκεινο το σημειο και μετα παει μια χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ανακοινωσαν σημερα οτι βγαζουν μια νεα εκδοση η οποια θα εχει ολα τα dlc που εχουν βγει και λεγεται "Dirt 3 complete edition". Ειναι δωρεαν για ολους οσους εχουν το παιχνιδι και εμφανιζεται στο library ως ξεχωριστο παιχνιδι απο το dirt 3. Αυτο λογω συμβατοτητας. Προσθεσαν achievements, καρτες, τα dlc και αφαιρεσαν το gfwl. Αν δεν σας εμφανιζεται αμεσως καντε λιγη υπομονη, εχει επιβεβαιωθει, δεν ειναι πρωταπριλιατικο αστειο. Τα προηγουμενα save δεν δουλευουν

 

http://steamcommunity.com/games/321040/announcements/detail/133195170799950347

 

Κατα πασα πιθανοτητα θα ανακοινωσουν το Dirt 4 συντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα το εβαλα και εγω το παιχνιδι μιας και το εδινε το rptr με 5000 points

αλλα εχω ενα θεμα δεν παιζει fullscrean αλλα σε παραθυρο οπως και οτι εχω 2 controlers

τα οποια δεν τα δεχετε ουσιαστικα μιας που δεν τα βγαζει να τα επιλεξω στις ρυθμησεις

τι παιζει ακριβως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακοινωσαν σημερα οτι βγαζουν μια νεα εκδοση η οποια θα εχει ολα τα dlc που εχουν βγει και λεγεται "Dirt 3 complete edition". Ειναι δωρεαν για ολους οσους εχουν το παιχνιδι και εμφανιζεται στο library ως ξεχωριστο παιχνιδι απο το dirt 3. Αυτο λογω συμβατοτητας. Προσθεσαν achievements, καρτες, τα dlc και αφαιρεσαν το gfwl. Αν δεν σας εμφανιζεται αμεσως καντε λιγη υπομονη, εχει επιβεβαιωθει, δεν ειναι πρωταπριλιατικο αστειο. Τα προηγουμενα save δεν δουλευουν

 

http://steamcommunity.com/games/321040/announcements/detail/133195170799950347

 

Κατα πασα πιθανοτητα θα ανακοινωσουν το Dirt 4 συντομα

Αντε ρε τι μου λες? Μόλις το διάβασα, μπήκα αμέσως steam κ μου το πέταξε αμέσως ότι βρίσκεται ήδη στο library μου. Μάλιστα το παιχνίδι το είχα πάρει τζαμπέ. Το εδινε δώρο η Sapphire HD6870 που είχα αγοράσει, σε steam key.

 

Ελπίζω το Dirt 4 να έχει πιο πολύ Rally, Rallycross κ πιο hardcore ενοείται. Χλωμό βέβαια αλλά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας θέμα με το παιχνίδι; Απο χθές με το που το τρέχω, στο 5λεπτο μου κρασάρει το PC.

Δοκίμασα και τους 15.3 beta, ξαναπέρασα τους 14.12, τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας θέμα με το παιχνίδι; Απο χθές με το που το τρέχω, στο 5λεπτο μου κρασάρει το PC.

Δοκίμασα και τους 15.3 beta, ξαναπέρασα τους 14.12, τα ίδια.

 

Το μονο θεμα που ειχα ηταν στον πρωτο αγωνα που για καποιο λογο παγωνε η οθονη και ειχε πολυ χαμηλα fps. Το αφησα, εκανα defrag τον δισκο, check το υπολοιπο pc και μετα ηταν ενταξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...