Προς το περιεχόμενο

Fable III


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα!!

Μου έκαναν δώρο χθες το παιχνίδι Fable 3 για υπολογιστή.

Ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να το παίζω οffline (αν ναι πως γίνεται αυτό ;; ) ή πρέπει να φτιάξω λογαριασμό για το windows LIve και να είμαι συνέχεια online;;

(To οτι θα είμαι online για το παιχνίδι σημαίνει πως θα πληρώνω παραπάνω οταν έρχεται ο λαγαριασμός του τηλεφώνου;; )

 

Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας μου απαντήσει!!

 

Ναι υπαρχει τρόπος να κανεις offline λογαριασμό αλλά αμα το έχεις γνήσιο δεν υπαρχει κανενας απολύτως λόγος να κανεις κατι τετοιο!!

 

Τώρα αυτό με το λογαριασμο του τηλεφώνου πως σου ήρθε??

Φαντάζομαι εχειςw dsl συνδεση και όχι dial up ... οποτε και δεν υφήστανται με την καμία εξτρα χρεώσεις μεσω dsl!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι υπαρχει τρόπος να κανεις offline λογαριασμό αλλά αμα το έχεις γνήσιο δεν υπαρχει κανενας απολύτως λόγος να κανεις κατι τετοιο!!

 

Τώρα αυτό με το λογαριασμο του τηλεφώνου πως σου ήρθε??

Φαντάζομαι εχειςw dsl συνδεση και όχι dial up ... οποτε και δεν υφήστανται με την καμία εξτρα χρεώσεις μεσω dsl!!

 

Επειδή είναι το πρώτο παιχνίδι που έλεγε windows live για αυτό και αναρωτήθηκα αν χρεώνεται παραπάνω.Δεν το γνώριζα!

Ναι,adsl έχω (conn-x )

 

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.

Μου έφυγε ένα βάρος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...

καλησπέρα μόλις αγόρασα το fable 3 το εκανα εγκατασταση γραφτικα και στο g4wl και μολις ξεκηναω το παιχνιδι μετα το λογοτυπο της lionhead μοθ γινετε ι οθονη ασπρι και κολαι εκει ξερει κανεις τη λυση υπαρχει ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα μόλις αγόρασα το fable 3 το εκανα εγκατασταση γραφτικα και στο g4wl και μολις ξεκηναω το παιχνιδι μετα το λογοτυπο της lionhead μοθ γινετε ι οθονη ασπρι και κολαι εκει ξερει κανεις τη λυση υπαρχει ευχαριστω.

δοκιμασες να βαλεις patch (δεν ειμαι σιγουρος εαν εχει βγει);

δοκιμασε και vga drivers update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 χρόνια αργότερα...

Εχω πιασει τα Fable 2 και 3 για να ειμαι ετοιμος για το 4. (το πρωτο το ειχα παιξει στον καιρο του)

Ειμαι στις πρωτες δυο ωρες του F2. Πολυ ομορφο και παραμυθενιο. Θα σας πω κατι που ισως σας φανει ασχετο, αλλα μου θυμιζει την ταινια Ψαλιδοχερης. Η ολη ατμοσφαιρα του, η νυχτα με τα αστερια, το χωριο με το καστρο, ολα αυτα μου φερνουν στο μυαλο τα πλανα που εχει η ταινια στην αρχη στο καστρο/κατοικια του ψαλιδοχερη.

Τσπ, οσον αφορα το 4, ας ελπισουμε οτι δεν θα ειναι κανα MMO 😤

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Fable 2 για pc; Πώς; Μέσω εξομοιωτή ή το παίζεις σε xbox;

Εμένα πάντως και το 3 μου άρεσε πολύ, το λάτρεψα και ας μην έτυχε θερμής υποδοχής γενικά. Ολόκληρη η σειρά μου αρέσει πολύ δηλαδή και ξενερώνω που δεν έχει απήχηση.

Επεξ/σία από Bigi444444
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Bigi444444 είπε

Fable 2 για pc; Πώς; Μέσω εξομοιωτή ή το παίζεις σε xbox;

Εμένα πάντως και το 3 μου άρεσε πολύ, το λάτρεψα και ας μην έτυχε θερμής υποδοχής γενικά. Ολόκληρη η σειρά μου αρέσει πολύ δηλαδή και ξενερώνω που δεν έχει απήχηση.

Σε xbox το παιζω. Το ειχα μονο για media player αλλα απ οταν εβαλα game pass ultimate ειπα να βγαλω και gaming value απο το μηχανημα.

Επαιξα τα games που μου ελειπαν. Halo 5, Gears 2, 3, Judgement και τωρα Fable 2 και 3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Τελειωσα το Fable 2 

Απλα πανεμορφο, μου εβγαλε το ιδιο feeling με το πρωτο. Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν εχει παρει καποιο update και τρεχει χαλια στο xbox. To ειχα αφησει μπας και παρει αυτο το update αλλα δεν.

Θα πιασω το F3 το επομενο διαστημα

Μακαρι την Κυριακη να δουμε κατι απο F4 🙏

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τελος και το Fable 3

Μου αρεσε πολυ που το κανανε πιο απλο και πιο προσιτο. Αρκετες αγγαριουλες που ειχε το 2 στο gameplay του, εδω τις βγαλανε. Πχ. ο τροπος που μαζευες το xp απ΄τους εχθρους, εδω εχει απλοποιηθει, γινεται αυτοματα δλδ. και αλλα τετοια.

Γενικα το gameplay μου αρεσε πιο πολυ απ του 2. Το μονο που με χαλασε ηταν στο τελος που θελει να πηγαινεις απο εδω και απο κει για να βαζει φορους να διαλεγεις πλευρες κλπ. Αυτο το κομματι κουρασε αρκετα.

Αντε MS, φερε το Fable 4 ειμαι ετοιμος 💪

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Έπαιξαα το fable2 στο xbox series S. Μου φάνηκε καλύτερο από το 3 και γενικά πολύ καλό παιχνίδι. Θεωρώ παίρνεις πολύ δύσκολα τα level. Δηλαδή για να κάνω max όλα τα ξόρκια φαίνεται ατέλειωτο. Λίγο πιο dark από το 3. Θα μαρεσε αν μπορούσες να αλλάξεις πιο πολύ τον χαρακτήρα. Η φάτσα του για κάποι λόγο μου τη δίνει στα νεύρα. Όπως και στο 3 που θεωρώ είχε μια μόνιμη ξινίλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...