Προς το περιεχόμενο

Άρωμα Άνδρα


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εσύ δεν το προσέχεις, αλλά το προσέχει το υποσυνείδητό σου, το οποίο "επικοινωνεί" διαφορετικά με το περιβάλλον και πιάνει μυρωδιές που δεν τις προσέχεις εκείνη τη στιγμή (εξ ού και η "χημεία" που λέμε). Τα περαιτέρω είναι γνωστά από το DVD της ξανθιάς.

 

Χαρακτηριστικό παράδειγμα: έρευνα απέδειξε ότι υποσυνείδητα οι γυναίκες βρίσκουν ιδιαίτερα ερεθιστική (σεξουαλικώς) την μυρωδιά του...ιδρώτα! Είναι θέμα αρχέγονου ενστίκτου κλπ κλπ κλπ. Εννοείται ότι σε συνειδητό επίπεδο ξέρουμε όλοι το αποτέλεσμα μιας τέτοιας επαφής :eek: :eek: :fear:

 

andreas2 γίνε λίγο πιό συκεκριμένος για τους κρυστάλλους γιατί με ενδιαφέρει

 

τι να σου πω... οκ εχει τυχει να με εχει στοιχιωσει γκομενος και να νομιζω οτι τον μυριζω παντου ασε που μια φορα εβαλα μαλακτικο στα ρουχα μου και ηταν η μυρωδια του... ενοειται το σταματησα αμεσως:lol: τι να πω.... το αρωμα σημδευει εναν ανθρωπο ανεξαρτητος φυλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Fahrenheit Absolute είναι πιο βαριά ή πιο ελαφριά από τη σκέτη; Δε τη θυμάμαι ρε γμτ.

 

Δεν νομίζω ότι είναι πιο βαριά ή ελαφριά. Είναι λίγο πιο "γεμάτη" μεν, αλλά δεν είναι και δακρυγόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φοράω χρόνια την Jean Paul Gaultier - Le Male

Επίσης έχω και την Dior - Fahrenheit

H Armani - BlackCode είναι επίσης πολύ καλή.

Πείρα ένα αραβικό άρωμα από Dubai που μυρίζει σαν πορτοκάλι το όποιο είναι ότι πιο βαρύ έχω δοκιμάσει.

Θέμα είναι να το έχω βάλει 3 φορές

Εδώ ένα site αραβικά αρώματα.

Στο Carrefur του Αλίμου πριν 3 χρόνια που είχα πάει είχε χύμα αρώματα και από γνωστές μάρκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας πώ τι έκανα κάποτε. Κάθε 2-3 μέρες, πέρναγα απ' το Χόντος Ιπποκράτους και λουζόμουν με άρωμα από τα δείγματα. 'Εβαζα παντού, χέρια, λαιμό, σβέρκο, μαλλιά έτσι ώστε να κρατήσει η μυρωδιά 2-3 μέρες μέχρι να κάνω μπάνιο και ξαναπήγαινα για ανεφοδιασμό, διαφορετικό άρωμα κάθε φορά. Και ΤΖΑΜΠΑ και οσφραντική ΠΟΙΚΙΛΙΑ με ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ αρώματα. Σωστός ο φρη; Μπορείτε να ιδρύσετε εκκλησία προς τιμήν μου τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Exω δοκιμάσει και στα αεροδρόμια αλλά συνήθως είναι τόσο υψηλά τα επίπεδα της "μασχαλίλας του ταξιδιώτη" μου που ο συνδυασμός με κολώνια είναι αηδιαστικός. Μου φτάνει να με στραβοκοιτάζουν οι διπλανοί, δε θα ήθελα και να με αδειάσουν από τα 10000 πόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ δεν το προσέχεις, αλλά το προσέχει το υποσυνείδητό σου, το οποίο "επικοινωνεί" διαφορετικά με το περιβάλλον και πιάνει μυρωδιές που δεν τις προσέχεις εκείνη τη στιγμή (εξ ού και η "χημεία" που λέμε). Τα περαιτέρω είναι γνωστά από το DVD της ξανθιάς.

 

Χαρακτηριστικό παράδειγμα: έρευνα απέδειξε ότι υποσυνείδητα οι γυναίκες βρίσκουν ιδιαίτερα ερεθιστική (σεξουαλικώς) την μυρωδιά του...ιδρώτα! Είναι θέμα αρχέγονου ενστίκτου κλπ κλπ κλπ. Εννοείται ότι σε συνειδητό επίπεδο ξέρουμε όλοι το αποτέλεσμα μιας τέτοιας επαφής :eek: :eek: :fear:

 

andreas2 γίνε λίγο πιό συκεκριμένος για τους κρυστάλλους γιατί με ενδιαφέρει

 

Τι λέει! Τι λέει!!! Ίου!:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέει! Τι λέει!!! Ίου!:eek:

 

Για αυτό λέει υποσυνείδητα...

Ισχύει γενικά αλλά δεν είναι κανόνας.

Αν και πιστεύω δεν παίζει να λειτουργήσει σωστά σαν πρώτη εντύπωση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και έχω χαλάσει πολύ χρήμα για το άθλημα, έχω να προτείνω τις εξής:

 

 

Λατρεμένη και αγορασμένη 4 φορές. Armani Attitude

productimage.php?dbid=8295&type=large

 

 

 

Όπως είπαν και παραπάνω... Armani Code

productimage.php?dbid=4638&type=large

 

 

 

Αυτό τον καιρό έχω τρελαθεί με την νέα attitude. Armani Attitude Extreme

armani%20attitude%20extreme%20edt.jpg

 

 

 

Πάμε στην... Bvlgari Aqva

productimage.php?dbid=5444&type=large

 

 

 

Ακόμη μία τηε ίδιας εταιρείας... Bvlgari Pour Homme

productimage.php?dbid=7188&type=large

 

 

 

Περνάμε στην... Azzaro

productimage.php?dbid=7286&type=large

 

 

 

Άλλη μία φοβερή είναι η... Lancome Hypnose

productimage.php?dbid=8548&type=large

 

 

 

Πάμε στην εγνωσμένη αξία των Hugo... Hugo Boss Baldessarini Del Mar

productimage.php?dbid=5643&type=large

 

 

 

Επίσης τρελαίνομαι με την κλασσική την... Hugo

productimage.php?dbid=2953&type=large

 

 

 

Αυτή δεν την έχω αγοράσει, αλλα είναι η επόμενή μου. Την μύρισα και τρελάθηκα... Carolina Herrera 212 Sexy Men

productimage.php?dbid=8357&type=large

 

 

 

Επίσης όπως έχουν πει οι Fahrenheit και Fahrenheit 32 είναι τρομερές, με την δεύτερη να είναι πιο "απαλή"

productimage.php?dbid=76475&type=large

 

productimage.php?dbid=7984&type=large

 

 

 

Αυτές λοιπόν είναι οι προτάσεις μου, δοκιμασμένες όλες. Να σημειώσω οτι στην πλειοψηφία τους είναι βαριά αρώματα.

 

ΥΓ. Ακριβούτσικο κόλλημα όμως τα αρώματα...

Επεξ/σία από minarokeftes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...