Προς το περιεχόμενο

Να κλειδωνετε τις πορτες ασφαλειας


Evgenios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, halk1982 είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση McLein. Εχω άνθρωπο ο οποίος έχει επίσημη συνεργασία με Tokoz και μου λέει πως ο κατασκευαστής δινει 100% ασφάλεια. Εγώ πήγα ζητώντας του CISA RS3 αλλά αυτός μου είπε πως δεν αξίζει τα λεφτά του. Να προχωρήσω δλδ με Tokoz και αν ναι σε defender και κλειδαριά τι θα πρότεινες; Η περίπτωση μου είναι με 3 πυρους και γλώσσα (όχι 4). Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου.

θεωρητικα εχεις μοτουρα σε πορτα gardesa. εκτος αν ειναι καποια σπανια securemme.

κλειδαρια μονο Los εκτος αν υπαρχει καποιο σφουγγαρι απεναντι, οπου βολευει η Fiam για να μη λιμαριστει τιποτα.

Tokoz σου λεει να βαλεις γιατι θα κοβει μονο εκεινος κλειδια -οταν & αν χρειαζεστε εσυ κ οι αλλοι πελατες του- ! (λογικα ο Σταυρόπουλος) 

defender --> vfm = bd200 / top = bkd250 ή mrm29.

Επεξ/σία από mclein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Λοιπόν την προσοχή σας λίγο! Μας ενημέρωσαν πως επειδή έχουμε θεματάκι τεχνικό με τα τεράστια topics (καλή ώρα), θα πρέπει να τα "σπάσουμε" και να ανοίξουμε νέα. Άρα μόλις θα το δείτε αυτό εδώ κλειδωμένο, παρακαλείστε (αν θέλετε) να ανοίξετε νέο. Κάντε κάνα refresh πρώτα για να δείτε μην τυχόν το έχει κάνει ήδη άλλος. Μη βρεθούμε με 3-4 διαφορετικά...

Thnx.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...