Προς το περιεχόμενο

Να κλειδωνετε τις πορτες ασφαλειας


Evgenios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

160€ εδωσα μαζι με τα περαστικά

Ακριβη μοντελα δε ξερω.

Αθόρυβη κλειδαρια σε σχεση με την προηγουμενη. 5 πρασινα κλειδια ειχε το πακετο. (+1 το αρχικό, που "αχρηστευτικε")

 

βαλε φωτο το κεφαλι του κλειδιου αν μπορεις ; 

νομιζω οτι μας εχεις γραψει αναποδα τα πραγματα, cisa κλειδαρια + securemme k3 συνδιασμο πηρες...

αρκετα καλη τιμη, λογικα χωρις φπα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

cisa astral s, σε ξυλινη πορτα κλειδωμενη :) :D

 

image.png image.png 
 

 

υγ - οι φωτογραφιες ειναι για να καταλαβετε οσοι αγοραζετε κατι ακριβο, οτι πραγματικα εχει νοημα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαρρηξη με τρυπημα σε κυλινδρο κατηγοριας υπερ-ασφαλειας.

 

cisa astral s, με ατσαλινη μπαρα + πλαστικη μπαρα + ατσαλινες τις πρωτες μπιλιες του συνδιασμου.

 

(ο αντιστοιχος κυλινδρος με προστατευμενο προφιλ κλειδιων ειναι cisa ap3s και ο cisa rs3s) !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο ειναι ενα λογικο κοστος για μετατροπη κλειδιου αυτοκινητου σε αναδιπλωμενο?

 

αυτη η μανια να βαλετε το αυθεντικο σας κλειδι σε κινεζικο κουφαρι που αντεχει 5 τουμπες για να γινει αναδιπλουμενο,

πως εχει προκυψει ; φανταζομαι αυτοι που το κανουν, θα το κοστολογουν 15 έως 25 ευρω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο ερωτηση που εκανα σημερα.... 40 τιμη καταλογου.... για σενα μου λεει 35

μετατροπη αναβληθηκε επ απειρο

 

στειλε μου φωτογραφια αν θες σε πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε απλή ξύλινη πόρτα. μια και η domus που έχει τώρα άρχισε να κολλάει (πιθανότατα από κακοφτιαγμένο αντίγραφο κλειδιού που είχαμε φτιάξει) τι να πάρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυλινδροι για ξυλινη πορτα :

 

cisa asix break secure ή cisa astral s ή έστω της domus τον break secure που δε θυμαμαι πως τον λενε.

 

+ μια προσθετη κλειδαρια. (αν ειναι μασιφ, αξιζει της omega το hexagono)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα... σε πόρτα ασφαλείας με παλιό κλειδί αλλάζει ο μύλος (κυλινδρος) για να μπει με νέου τύπου μικρο? ή

θέλει αλλαγή όλη η κλειδαριά?
πρόκειται για σπίτι που θα νοικιάσω... 

και αν θέλει αλλαγή η κλειδαριά έχετε κάτι να προτείνεται οικονομικό αλλά καλό?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε φωτο το κεφαλι του κλειδιου αν μπορεις ;

νομιζω οτι μας εχεις γραψει αναποδα τα πραγματα, cisa κλειδαρια + securemme k3 συνδιασμο πηρες...

αρκετα καλη τιμη, λογικα χωρις φπα !

Κ3 είναι τελικά. Εχεις δικιο.

Ειναι ασφαλές? Κοιμάμαι ησυχος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κ3 είναι τελικά. Εχεις δικιο.

Ειναι ασφαλές? Κοιμάμαι ησυχος?

 

μια χαρά είσαι για 2 έτη ακόμη. όταν υπάρξει οικονομική δυνατότητα μπορείς να αναβαθμίσεις :)

 

 

παιδιά καλησπέρα... σε πόρτα ασφαλείας με παλιό κλειδί αλλάζει ο μύλος (κυλινδρος) για να μπει με νέου τύπου μικρο? ή

θέλει αλλαγή όλη η κλειδαριά?

πρόκειται για σπίτι που θα νοικιάσω... 

 

και αν θέλει αλλαγή η κλειδαριά έχετε κάτι να προτείνεται οικονομικό αλλά καλό?? :P

 

θέλει αλλαγή ολόκληρη η κλειδαριά.

 

εγώ σε ενοικιαζόμενο σπίτι θα πρότεινα omega plus ωστέ φεύγοντας αν θέλεις να την πάρεις μαζί χωρίς φασαρίες ή να την πουλήσεις στον επόμενο με σφραγισμένους το 2ο & 3ο συνδιασμό :) ;)

Επεξ/σία από mclein
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

θέλει αλλαγή ολόκληρη η κλειδαριά.

 

εγώ σε ενοικιαζόμενο σπίτι θα πρότεινα omega plus ωστέ φεύγοντας αν θέλεις να την πάρεις μαζί χωρίς φασαρίες ή να την πουλήσεις στον επόμενο με σφραγισμένους το 2ο & 3ο συνδιασμό :) ;)

καλησπέρα και παλι απο εμενα... ακολουθησα την συμβουλησ σου φιλε mclein και πηρα προσφορες απο 3 καταστηματα της περιοχης μου (θεσ/νικη) και ο ενασ μου ειπε 375 και οι αλλοι 275..  τιμες με εργασια και τα περιφεριακα της κλειδαριας....

 

δεν ειναι και λιγα τα 100ε διαφορα... τι παιζει ??? βαραει την τιμη ο ενας ή καποια "λαμογια" κανουν οι αλλοι ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...