Προς το περιεχόμενο

Να κλειδωνετε τις πορτες ασφαλειας


Evgenios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα και παλι απο εμενα... ακολουθησα την συμβουλησ σου φιλε mclein και πηρα προσφορες απο 3 καταστηματα της περιοχης μου (θεσ/νικη) και ο ενασ μου ειπε 375 και οι αλλοι 275..  τιμες με εργασια και τα περιφεριακα της κλειδαριας....

 

δεν ειναι και λιγα τα 100ε διαφορα... τι παιζει ??? βαραει την τιμη ο ενας ή καποια "λαμογια" κανουν οι αλλοι ??

 

καλησπερα, για ποια προϊόντα ; αναλυτικα αν γινεται !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά τραγική η κατάσταση με τα καταστήματα κλειδαριών στην Θεσσαλονίκη. Όταν πριν από χρόνια χρειάστηκε να αγοράσω σκέτη την κλειδαριά omega plus, μου ζητούσαν τέτοια ποσά. Επικοινώνησα με την MUL-T-LOCK  και τους εξήγησα την κατάσταση με τους "εξουσιοδοτημένους" και ανάγκασε η εταιρεία έναν από αυτούς να μου την πουλήσει 100€ φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την omega plus μου ειπαν και οι τρεις μαζι με τα χερουλακια και τα διακοσμητικα...

 

max 250€, χερουλακια δεν υφιστανται. το οριο απο την εταιρεια ειναι 300€ με φπα.

 

με την κλειδαρια παραδιδονται εσωτερικο defender, 1 διακοσμητικο εξωτερικό & 1 διακοσμητικο εσωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cisa revo pro + monolito rok τα στανταρ

 

για κυλινδρο : abloy protec2, cisa rs3s, cisa ap3s, kaba experT, mul-t-lock interactive+ ή mul-t-lock mt5+

 

ολα αυτα βγαινουν μαξ 300€ και ειναι οι τοπ επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαξ 300€ με τοποθετηση?

Επισης θελω εναν κυλινδρο να εχει σπανιο κλειδι..

 

abloy protec2 - κλειδι μονο σε αυτον που πουλαει τον κυλινδρο (280 έως 300)

cisa rs3s - κλειδι μονο παραγγελια απο ιταλια (270 έως 320)

kaba experT - κλειδι μονο αντιπροσωπεια ελλαδα αν υπαρχει διαθεσιμο το προφιλ αλλιως εξωτερικο με παραγγελια

mul-t-lock interactive+ ή mul-t-lock mt5 - κλειδια μονο μεσω αντιπροσωπου (250 εως 350)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit :

 

υπαρχουν και οι κυλινδροι mottura αλλα ειναι αρκετα ακριβοι και δεν εχουν σχεση με το vfm που λεμε...

 

Untitled_A.jpg

 

αντι για mottura, επιλεγει κανεις mul-t-lock που ειναι πολυ καλυτερο το after-sales service.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικη αποψη, ειναι οτι καλυτερο μπορει να κανει καποιος για να μην μπουν σπιτι του.

 

η πορτα νομιζω πως ειναι πλαισιο, η κλειδαρια που ειχατε πριν λογικα ηταν atra

οποτε καλως αλλαξατε την κλειδαρια + ακομη καλυτερα που τοποθετησατε και την μπαρα για οταν ειστε μεσα. 

 

υγ - εξαιρετικη η τοποθετηση της μπαρας, επαγγελματικη εργασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

abloy protec2 - κλειδι μονο σε αυτον που πουλαει τον κυλινδρο (280 έως 300)

cisa rs3s - κλειδι μονο παραγγελια απο ιταλια (270 έως 320)

kaba experT - κλειδι μονο αντιπροσωπεια ελλαδα αν υπαρχει διαθεσιμο το προφιλ αλλιως εξωτερικο με παραγγελια

mul-t-lock interactive+ ή mul-t-lock mt5 - κλειδια μονο μεσω αντιπροσωπου (250 εως 350)

Φιλε ευχαριστώ. Για καποιον λογο και οι 5 κλειδαραδες που πηγα θεσσαλονικη με λενε να παω σε omega plus και οτι δεν μπορεί να παραβιαστεί. Ισχύει ή το λενε επειδη ειναι ευκολη στην τοποθετηση? Τιμη 250€(χωρις φπα). Επισης κανεις δεν ειχε τα σετακια... Παντα σε καποιον κατι ελειπε, αλλος ειχε rs3s αλλα δεν ειχε monolito rok . Αλλος ειχε monolito rok αλλα αντι για rs3s ειχε ap3 και λεει η μονη διαφορα ειναι οτι εχει 2 τρυπουλες παραπάνω το κλειδι... Οτι ναναι αυτοι οι κλειδαραδες εδω περα . Καθενας τα δικα του..ααα ξεχασα να πω οτι ενας νε ειπε οτι επειδη εχω secureme, η Cisa rev pro δεν μπορει να μπει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο κοστιζει η αγορα και η τοποθετηση της συγκεκριμενης μπαρας?

 

δε φαινεται η μαρκα της συγκεκριμενης αλλα επειδη δεν ειναι διπλης λειτουργίας λογικα δεν ξεπερνα τα 150€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...