Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι τοσα πολλα τα παιχνιδια στο 3ds που δεν μπορεις να βγάλεις εύκολα άκρη συν οτι υπαρχει λίγη πληροφόρηση για αυτα...αν μπορει κανένας να μας πει και αλλα εκτος απο τα δυο παιδιά παραπανω θα ηταν αρκετά χρήσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω φίλτατε Malthador δεν το είχα πάρει χαμπάρι καν ότι υπάρχουν αυτές οι 2 ιστοσελίδες. Να είσαι καλά!

Τώρα βέβαια με αυτά που διάβασα από εσάς για το 3D του 3DS έχω μπει σε ένα μικρό δίλλημα μεταξύ NEW 3DS XL και NEW 2DS XL. Η αλήθεια είναι ότι το δεύτερο αν και φθηνότερο, η κατασκευή του με όλο αυτό το πλαστικό που το περιβάλλει δείχνει (όταν βγει το τσεκάρουμε) κάπως χαμηλών προδιαγραφών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πω πω φίλτατε Malthador δεν το είχα πάρει χαμπάρι καν ότι υπάρχουν αυτές οι 2 ιστοσελίδες. Να είσαι καλά!

Τώρα βέβαια με αυτά που διάβασα από εσάς για το 3D του 3DS έχω μπει σε ένα μικρό δίλλημα μεταξύ NEW 3DS XL και NEW 2DS XL. Η αλήθεια είναι ότι το δεύτερο αν και φθηνότερο, η κατασκευή του με όλο αυτό το πλαστικό που το περιβάλλει δείχνει (όταν βγει το τσεκάρουμε) κάπως χαμηλών προδιαγραφών.

To θεμα με το 3D του 3DS ειναι υποκειμενικο.

Πρεπει να το δεις και να αποφασισεις.

Τα πιτσιρικια μου δεν το χρησιμοποιουν.

Εγω το χρησιμοποιω ευκαιριακα.

Tελος το NEW 3DS XL ειναι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ απο το NEW 2DS XL για ιδιες οθονες σε μεγεθος, χαριν στην ελλειψη της διπλης καμερας 3D.

Οικονομια χωρου παντα μετρα σε μετακινησεις οσο μικρη και να φαινεται θεωρητικά.

Επεξ/σία από Mazinga
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπερα δεν ξερω αν ειναι στο σωστο θεμα εδω αλλα εχω την εξης απορια επειδη δεν εχω το Sw ακομα,

αν παρω παιχνιδια virtual console από το eshop θα τα έχω και στο λογαριασμό μου στο Sw και θα μπορω να τα παιξω κιόλας?

 

Ευχαριστώ.

 

Υγ: απο το eshop του 3ds εννοώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει ξεκαθαρίσει το συγκεκριμένο θέμα (τέσσερις μήνες μετά την κυκλοφορία). Γνωρίζοντας όμως την γενικότερη πολιτική της Nintendo, το πιθανότερο είναι να μην μπορείς να τα παίξεις στο Switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα δεν ξερω αν ειναι στο σωστο θεμα εδω αλλα εχω την εξης απορια επειδη δεν εχω το Sw ακομα,

αν παρω παιχνιδια virtual console από το eshop θα τα έχω και στο λογαριασμό μου στο Sw και θα μπορω να τα παιξω κιόλας?

 

Ευχαριστώ.

 

Υγ: απο το eshop του 3ds εννοώ 

 

O bourdoulas το είπε ευγενικά - εγώ θα το πω στεγνά που λέμε : OYTE KAN.

 

Μάλλον η vc από κάτι πρόσφατα leaks/hax για το Online του switch πάει.

Ποια θα λέγατε ότι είναι τα hidden gems της κονσόλας?

 

Crimson Shroud, Sadame αλλά έχει τόσα "φανερά" Gems που θα δυσκολευτείς να εξαντλήσεις αυτά πριν πας στα hidden.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το Crimson Shroud ξέρουμε αν θα βγει συνέχεια? Τελειώνει με........

 

Δεν έχω ακούσει κάτι Panther - φοβερό game πάντως και μου έκανες και spoiler :( (δεν το έχω τελειώσει).

 

Πλάκα κάνω - πιο πολύ για το tabletop experience to παίζω παρά για το story.

Επεξ/σία από Steve_Sheep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι παίζει ρόλο πως ήταν collaborative work γενικά το "πακέτο" για το οποίο φτιάχτηκε το Crimson Shroud... Θα μου άρεσε να δω μια συνέχεια αλλά δυστυχώς δεν έχουν ανακοινώσει κάτι ακόμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ακούσει κάτι Panther - φοβερό game πάντως και μου έκανες και spoiler :( (δεν το έχω τελειώσει).

 

Πλάκα κάνω - πιο πολύ για το tabletop experience to παίζω παρά για το story.

 

To διόρθωσα, αν θέλεις κάνε edit το πόστ σου για να μήν φαίνεται η σχετική πρόταση, αλλά don't worry θα το δείς και εσύ ότι δεν έγινε spoiled τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...