Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.youtube.com/watch?v=I7NJPmNQsXM

παλίκαρε αυτήν έχω ,την προτείνω ,την έχω εδώ και 1 χρόνο περίπου και κάνει ότι λέει,τώρα απο που την παρήγγειλα δεν θυμάμαι αλλα την βρήκα με 15-20ε μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εκει στην nortec την παλευουν εδωσα μια παραγγελια 23/11 με πηραν τη δευτερα και μου ειπαν οτι θα τιμολογουσαν τριτη ωστε να παραλαβω τεταρτη. πηρα χθες (τριτη) να ρωτησω με ποια μεταφορικη θα παραλαβω αφου ειπα στην κοπελα οτι δεν ειναι δυσπροσιτη περιοχη μου ειπε οτι θα με ξαναπαρει με ξαναπηρε της εδωσα καποια στοιχεια ειπε θα ξαναπαρει δεν ξανακαλεσε και γενικως τις προηγουμενες μερες επαιρνα τηλεφωνο και μου λεγανε λειπει η συναδελφος αφηστε τηλεφωνο να σας παρουμε αλλα κανεις δε καλεσε. Γενικως η πραγγελια κοντευει να κλεισει βδομαδα και δεν εχει σταλει ακομα και ακρη δε βγαζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εδω και 2 μερες εχω παρει το 3DS XL μαζι με Mario 3D Land δεν μπορω να καταλαβω διαφορα ανμεσα σε 3d και 2d επσιης σε ποια ρυθμιση εχετε το 3d τερμα η πιο κατω? εκει που παιζω μια χαρα αρχηζει πολλες φορες και τα δειχνει διπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως έχει κάποιο πρόβλημα η κονσόλα? απο και κλείεται να μην καταλαβαίνεις διαφορά, δεν είναι απλώς αισθητή σχεδόν και τυφλός την βλέπει, στο φουλ εγώ το έχω το 3d πάντα ,αλλα ανάλογα το game μερικές φορές είναι καλύτερα να το μειώνεις λίγο μέχρι να βρεις ένα σημείο που δεν σε ζορίζει.

 

ειδικα το mario 3d land Λένε οτι έχει απο τα καλύτερα 3d effect δοκίμασε σε κάναν φίλο να δεις,μάλλον κάτι παίζει στραβά με την κονσόλα,και εσύ απο την νορτεκ πήγες και την αγόρασες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=OGP09Rsxfjg

 

καλούτσικο φαίνεται,όχι για τα γραφικά φυσικά αλλα για τα αντανακλαστικά που θέλει το battle system, είδα και το first boss εντάξι είναι αρκετά ευκολο,αλλα λογικά δυσκολέυει αργότερα και είδα και το Normal mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως έχει κάποιο πρόβλημα η κονσόλα? απο και κλείεται να μην καταλαβαίνεις διαφορά, δεν είναι απλώς αισθητή σχεδόν και τυφλός την βλέπει, στο φουλ εγώ το έχω το 3d πάντα ,αλλα ανάλογα το game μερικές φορές είναι καλύτερα να το μειώνεις λίγο μέχρι να βρεις ένα σημείο που δεν σε ζορίζει.

 

ειδικα το mario 3d land Λένε οτι έχει απο τα καλύτερα 3d effect δοκίμασε σε κάναν φίλο να δεις,μάλλον κάτι παίζει στραβά με την κονσόλα,και εσύ απο την νορτεκ πήγες και την αγόρασες.....

Απο που επρεπε να αγορασω αφου αυτοι ειναι επισημη αντιπροσωπεια λες να πουλανε ελαττωματικα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξι εγώ προσωπικά Nortec δεν εμπιστέυομαι, δεν πα να έχουν και την ευλογία του πάπα, απο αγγλία εγώ το παρήγγειλα ,και γρήγορα μου ήρθε και πιο φτηνά όλα τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγοράσω το luigi mansion μεταχειρεισμενο και μη.. μήπως μπορει καποιος να μ προτεινε καμια καλη ελληνικη ιστοσελιδα για να την αγορασω; βασικα εχει κυκλοφορησει ακομα η οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=I7NJPmNQsXM

παλίκαρε αυτήν έχω ,την προτείνω ,την έχω εδώ και 1 χρόνο περίπου και κάνει ότι λέει,τώρα απο που την παρήγγειλα δεν θυμάμαι αλλα την βρήκα με 15-20ε μόνο

ναι σιγουρα.. ο ξαδελφος μ την ειχε παραγειλει την συγκεκριμενη και μυριζε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...