Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.youtube.com/watch?v=I7NJPmNQsXM

παλίκαρε αυτήν έχω ,την προτείνω ,την έχω εδώ και 1 χρόνο περίπου και κάνει ότι λέει,τώρα απο που την παρήγγειλα δεν θυμάμαι αλλα την βρήκα με 15-20ε μόνο

τουλαχιστον απο που την παρεγειλες την mugen battery;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κλείσει χρόνο που την παρήγγειλα ,μάλλον απο amazon δεν θυμάμαι όμως μπορεί και απο 3rd party seller.

απο amazon.com; εγω δεν μπορουσα ποτε να παραγειλω απο εκει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικιά μου κρατάει 10-15 ώρες περίπου σε max settings ανάλογα τι παίζω (γιατί παίζω και ds games χωρίς 3d), την φορτίζω μια φορα το μήνα περίπου γιατί δεν παίζω και πολύ ,9 ώρες φόρτηση,στην αρχή θα σε ξενερώσει που το κάνει βαρύ αλλα μετά είσαι οκ,άσε που εμένα για ένα μυστήριο λόγο παλιά στο 3ds μούδιαζαν τα δάχτυλα μετά απο πολύ ώρα ενώ τώρα όχι,δεν ξέρω γιατί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ειναι ο χειρεισμος του kid icarus; εχω ακουσει πως ειναι ο χειρεισμος καπως σαν του metroid prime hunters.... χρειαζεται circle pad pro;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πως ειναι ο χειρεισμος του kid icarus; εχω ακουσει πως ειναι ο χειρεισμος καπως σαν του metroid prime hunters.... χρειαζεται circle pad pro;

 

Κινείσαι με το μοχλό, πυροβολάς με το L και σημαδεύεις χρησιμοποιώντας το stylus. Ναι, μοιάζει αρκετά με το metroid prime hunters και όχι, δεν είναι απαραίτητο το cpp για να παιχτεί, αν και φαντάζομαι ότι θα το διευκολύνει αρκετά στο χειρισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όσους περιμένουν το fire emblem του 3ds μπορείτε να παίξετε εκτός απο το shadow dragon του ds και το warriors of light and darkness που έχει βγει μόνο ιαπωνία και είναι το fire emblem 12 για το ds ,είναι η ιστορία μετά το shadow dragon και πρόσφατα βρήκα full english patch ,πολύ ωραίο παιχνίδι και ενα advantage έχει arena στην οποία μπορείς να βάλεις με λεφτά εναν hero και να τον ανεβάσεις επίπεδο, αν σου αρέσει κάποιος αλλα είναι πολύ πίσω σε lvl έτσι μπορείς να το κάνεις καλό.μάρεσε πάρα πολύ και ελπίζω και στου 3ds να έχει κάτι ανάλογο, ακόμα έχει casual mode στο οποίο όποιος πεθαίνει απλά βγαίνει απο την μάχη,σε γλυτώνει απο ώρες save load αλλα κάνει το παιχνίδι μη-punishing αλλα ωραία είναι να έχεις την επιλογή τουλάχιστον, γενικά σε σχέση με το shadow dragon καλή εξέλιξη ,αλλα καμία σχέση και τα 2 ds games με του gamecube και του wii, άλλη ποιότητα.

του 3ds φαίνεται εξερετικό απο τα βίντεο αλλα θέλω και ένα wii u fire emblem,ειδικά με το pad του wii u ίσως με κάνει και αγοράσω την κονσόλα όταν βγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξι κάηκα 15ώρες λέει το ρολόι (μία φορά το φόρτησα το 3ds αλλα είχε μέχρι την μέση μπαταρία όταν το ξεκίνησα) σε 2 μέρες, το τερμάτησα όπως είπα παραπάνω τα 2 καλά Points μεταφέρονται και στο awakening (casual mode/lvl up mode) αλλα απότι διάβασα έχει και το skill system του path of radiance (astral ftw),duo-system(2 άτομα ανα κουτάκι partners) και καμιά 100αριά χαρακτήρες dlc χαχαχα, εντάξι μιλάμε για έπος ,5 chapters dlc έχει στην ιαπωνία και χαρακτήρες απο όλα τα fire emblem(και τον αγαπημένο μου sothe!!!!)

 

ένα άσχημο το roster επιτρέπει μόνο 20 dlc champions ,btw έχει και streetpass/spotpass free dlc champs ,τώρα τι παίζει ακριβώς δεν ξέρω αλλα ανυπομονώ να το πιάσω στα χέρια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...