Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας παιδια
Σκεφτομαι να αγορασω την συγκεκριμενη μπαταρια + cover

 

http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=324_12_213&products_id=6026&page=

Ποια η γνωμη σας??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαίνεται αρκετά καλή,πάλι να ξέρεις αλλάζεις την παλιά, το feel φαίνεται καλό,θα σου βαρύνει αρκετά και θα μεγαλώσει να ξες, εγώ προτίμησα την 5000mah ,αυτή στα 2800 θα βγάζει άνετα 5-6 ώρες 3ds gaming.εμένα βγάζει 12 σε 3d game σε max settings αλλα το κάνει μη-φορητή κονσόλα χαχαχα πιο βαριά είναι η μπαταρία απο το 3Ds. 

 

Btw τραγική η μπαταρία του απλού 3ds, 2:40 λεπτά σε max settings... εντάξι θέλανε να το κάνουν ελαφρύ και με ωραίο design αλλα το χτύπησε πολύ αυτό,ευτυχώς βγήκαν φτηνές εναλλακτικές λύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να το τολμησω...

Ελπιζω βεβαια να ειναι λιγο αξιοπιστες ολες αυτες οι μπαταριες που κυκλοφορουν κ να μην αρχισει να βγαζει τιποτα καπνους το 3ds μου ...

Βρηκα επισης κ αυτη που δεν παρεμβαινεις στο μηχανημα (δεν ανοιγεις δλδ καπακι κτλ)

 

http://www.monopoly24.co/product_info.php?products_id=4642

 

Αυτη ή την προηγουμενη λετε??

 

skanjos η δικια σου καλη αλλα πολυ τουβλο χαχα . Οποτε θα παω σε λιγο πιο slim

 

Eριξα κ καμποσα μπινελικα πριν λιγο.Καινουριο μηχανημα κ καταφερα να κανω μια νυχια πανω αριστερα..

Σκεφτομουν να παρω skin απο εξω αλλα τελευταια στιγμη ειδα κ αυτο που το καλυπτει

http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=4237

 

Καλο δεν φαινεται??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ με αυτήν την μπαταρια είμαι πολύ ευχαριστημένος. http://www.amazon.co.uk/Nintendo-3DS-N3DS-Ultimate-Extended/dp/B004Z6MVGG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1355046790&sr=8-1

Επεξ/σία από SteelLord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά την πήρες και εσύ steellord? εσύ δεν με έκραζες οτι την διαφήμιζα? :P ,για πες τι δοκιμές έχεις κάνει? πόσες ώρες σε βγάζει?,όπως είπα και πιο πριν ναι το κάνει το 3ds πολύ κουμούτσα και μη-φορητό αλλα αν παίζεις σπίτι όπως εγώ τότε είναι μια χαρά,άσε που πλεον δεν μουδιάζουν και τα χέρια μου ,παλιά μούδιαζαν δεν ξέρω γιατί.

 

κοίτα pigos για να μην κάνεις γρατσουνιές πάρε αν θες τέτοιο αλλα εγώ το θεωρώ άχρηστο , άσε που μπορείς να βρεις και απο κίνα πιο φτηνό silicon case. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδια ευχαριστω για την βοηθεια

(Steellord σε εκανα add)

στείλε μου το friend code σου να σε κάνω και εγώ φίλε 

 

 

 

τελικά την πήρες και εσύ steellord? εσύ δεν με έκραζες οτι την διαφήμιζα? :P ,για πες τι δοκιμές έχεις κάνει? πόσες ώρες σε βγάζει?,όπως είπα και πιο πριν ναι το κάνει το 3ds πολύ κουμούτσα και μη-φορητό αλλα αν παίζεις σπίτι όπως εγώ τότε είναι μια χαρά,άσε που πλεον δεν μουδιάζουν και τα χέρια μου ,παλιά μούδιαζαν δεν ξέρω γιατί.

 

κοίτα pigos για να μην κάνεις γρατσουνιές πάρε αν θες τέτοιο αλλα εγώ το θεωρώ άχρηστο , άσε που μπορείς να βρεις και απο κίνα πιο φτηνό silicon case. 

 

την είχε πάρει την συγκεκριμένη ο ξάδελφος μου και μου έλεγε πως ήταν μουφα μην την αγοράσεις θα σου χαλάσει το 3ds και βλακείες γιατί την είχε την συγκεκριμένη και του χάλασε το 3ds δεν ξέρω γιατί. έπειτα όμως έλεγα να την αγοράσω εγώ ο ίδιος και να δω τι παίζει και έβλεπα και εσένα να λες θετικά σχολεία για την μπαταρία και την αγόρασα τελικά και ναι στην αρχή όπου το πήρε το 3ds με την μπαταρία ένιωθα λίγο περίεργα άλλα μετά το συνήθισα. Άρα το ηθικό δίδαγμα είναι ότι μην κατακρίνεις κάτι που δεν ξέρεις εφόσον δεν το έχεις δει με τα ίδια σου τα μάτια.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σε ολους.εχω ενα προβλημα εχουμε ενα 3ds με καρτα r4.ολα καλα μεχρι τη στιγμη που πηραμε ενα γνησιο παιχνιδι 3d ζητησε να κανουμε upgrade για να μπορεσει να το παιξει κ αυτο ηταν. Μεγα δραμα για ενα παιδι 7 χρονων....δοκιμασα μετα τη r4 κ δεν την διαβαζει ...

εχω τη R4 3ds(ασημομαυρη με  πρασινα γραμματα το 3ds)...επαιξα το Mario 3d Land..οσο για το firware εγκατεστησα την τελευταια  version( v 1.65b) απο τη σελιδα που γραφει η καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα review για το Fire Emblem του 3DS ειναι κατι παραπανω απο ενθαρυντικα παντως. Για την ακριβεια καποιοι το θεωρουν οτι καλυτερο εχει παρουσιασει το 3DS μεχρι σημερα και απο μονο του αποτελει λογο αγορας του συστηματος χωρις να βαλουμε κανενα αλλο παιχνιδι μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πράγματα είναι τραγικά στις τιμές στα παιχνίδια του 3ds, στο Psvita με 15ε max βρίσκεις αξιόλογα games πλέον,στο 3ds εκτός απο τα dead or alive-street fighter που είναι και launch titles στα 15-20ε όλα τα άλλα κάτω απο 20 είναι shovelware. κοιτάω στο skroutz τις τιμές και παρατηρώ τραγικά πράγματα, tetris στα 24ε,είμαστε σοβαροί τώρα? ότι nintendo game 30e+ και τα καινούρια 40ε+ μετά φταίει ο κόσμος που περιμένει να σπάσει η κονσόλα, προσωπικά έχω μείνει μόνο με το ocarina που το πήρα στα 27 απο αγγλία πέρυσι και τώρα στην αγγλία αυξήθηκαν για κάποιον λόγο οι τιμές και κάνει 30ε. 

 

δεν μπορώ να δώσω 30ε για παιχνίδι φορητής,με εξαίρεση το fire emblem(το οποίο βγαίνει και 1 φορά τα 4-5 χρόνια) .θέλω να παίξω καμιά 7-8 παιχνίδια του 3ds που 20ε για το καθένα θα τα έδινα στάνταρ,αν η νιντέντο νομίζει οτι με αυτή την πολιτική κερδίζει σε πωλήσεις/χρήμα κάνει μεγάλο λάθος. μέχρι στιγμής στο gaming όποιος περίμενε να αγοράσει ένα παιχνίδι το έπαιρνε σε χαμηλές τιμές απλά δεν το έπαιζε όταν έβγαινε... 

 

τραγικά τα πράγματα...και δεν θα αγγίξω σε αυτό το ποστ καθόλου τις τιμές απο e-shop στους retail τίτλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι το εχουμε πει αυτο οτι η Nintendo στην τιμολογιακη πολιτικη της ειναι τραγικοτατη και απλα μας δειχνει περιτρανα οτι και με πειρατεια ή χωρις οι τιμες δεν θα δουνε καμια μειωση απο πουθενα. Οτι ισχυει και σημερα θα ισχυει και σε μια περιοδο χωρις πειρατεια απο πουθενα.

 

Απο την αλλη αν θελεις παιχνιδι για μηχανημα της nintendo εισαι ασφαλης αγοραζοντας το οποτεδηποτε γουσταρεις και δεν θα παθεις ποτε το τραμπακουλο οταν μαθαινεις οτι πληρωσες ενα παιχνιδι 40 ευρω και την επομενη το βρισκεις παντου 20 ή λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...